Primat

Fisk på burk på Hemköp Dala-järna Myrbacka

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Original

Ansjovis Original

Grebbestads · 79 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 443 kr/kg pris 35 kr
Drottkaviar

Drottkaviar

Ejderns · 150 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i Dillsås

Fiskbullar i Dillsås

Bornholms · 375 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 53 kr/kg pris 20 kr
Fiskbullar i Hummersås

Fiskbullar i Hummersås

Bornholms · 375 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 53 kr/kg pris 20 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Svennes · 250 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kaviar Lätt

Kaviar Lätt

Kalles · 190 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Mild

Kaviar Mild

Svennes · 250 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Kalles · 250 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Kalles · 300 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Kalles · 190 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Randig

Kaviar Randig

Kalles · 285 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 126 kr/kg pris 36 kr
Makrillbitar i Tomatsås 3x125g

Makrillbitar i Tomatsås 3x125g

Eldorado · 375 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Makrillfilé i Tomatsås

Makrillfilé i Tomatsås

Eldorado · 125 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 156 kr/kg pris 20 kr
Makrillfiléer i Tomatsås 3x125g

Makrillfiléer i Tomatsås 3x125g

Eldorado · 375 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr
Orökt Drottkaviar

Orökt Drottkaviar

Ejderns · 165 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 200 kr/kg pris 33 kr
Sardiner Delikatessrökta i Rapsolja

Sardiner Delikatessrökta i Rapsolja

Sardinmästaren · 100 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Sardiner Olja

Sardiner Olja

Eldorado · 120 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Sardiner Tomatsås

Sardiner Tomatsås

Eldorado · 120 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Tonfisk i Olja

Tonfisk i Olja

Abba · 200 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk i Olja 3x80g

Tonfisk i Olja 3x80g

Garant · 240 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Tonfisk Olja

Tonfisk Olja

Garant · 170 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 109 kr/kg pris 19 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Abba · 150 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Garant · 120 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 154 kr/kg pris 19 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Eldorado · 120 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Tonfisk Vatten 3x80g

Tonfisk Vatten 3x80g

Garant · 168 g

Hemköp Dala-järna Myrbacka

jämförpris 255 kr/kg pris 43 kr
Tyck till