Primat

Hemköp Gråbo Bonum

Mjörnbotorget 2, Gråbo · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Mån–fre 07:00–22:00 Lör–sön 07:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Sharon −36 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 9 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Norvegia Mild −36 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 70 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gråbo Bonum
Tyck till