Primat

Hemköp Hestra Mogatan

Mogatan 26, Hestra · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 20:00 Mån–lör 08:00–20:00 Sön 10:00–18:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −65 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Pak Choi Klass 1 −46 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hestra Mogatan
Tyck till