Primat

Hemköp Lerum Solkatten

Bagges Torg, Lerum · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Kanelbulle 1-p −59 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Texmex Riven 29% −47 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Ultra Zero Sugar −45 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 22 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pågenlimpan −40 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 37 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Tyck till