Primat

Läsk på ICA Matkassen

270 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alkoholfri Glögg KRAV

Alkoholfri Glögg KRAV

ICA I love eco · 750 ml

ICA Matkassen

jämförpris 47 kr/l pris 35 kr
Alkoholfri Glögg Röd Ekologisk

Alkoholfri Glögg Röd Ekologisk

Blossa · 750 ml

ICA Matkassen

jämförpris 53 kr/l pris 40 kr
Alkoholfri ljus öl 6-p

Alkoholfri ljus öl 6-p

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 138 kr/l pris 46 kr
Alkoholfri Öl Eko 0.5% 6-pack

Alkoholfri Öl Eko 0.5% 6-pack

Carlsberg · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 164 kr/l pris 54 kr
Blanddryck Blå Skogen

Blanddryck Blå Skogen

Wild Mix · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Blanddryck Röda Remmar

Blanddryck Röda Remmar

Wild Mix · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Blanddrycker Sour de Janeiro

Blanddrycker Sour de Janeiro

Wild Mix · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Barrels & Drums · 750 ml

ICA Matkassen

jämförpris 105 kr/l pris 79 kr
Chokladdryck refill

Chokladdryck refill

ICA · 1100 g

ICA Matkassen

jämförpris 55 kr/kg pris 60 kr
Cider Alkoholfri 0.5% Fläder

Cider Alkoholfri 0.5% Fläder

Briska · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Cider Alkoholfri 0.5% Päron

Cider Alkoholfri 0.5% Päron

Briska · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Cider Alkoholfri 0.5% Rosé

Cider Alkoholfri 0.5% Rosé

Briska · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Cider Päron Alkoholfri

Cider Päron Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Cider Päroncider 0.5%

Cider Päroncider 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Drinkmix Mojito

Drinkmix Mojito

Mixtales · 350 ml

ICA Matkassen

jämförpris 153 kr/l pris 54 kr
Dryck Indian tonic

Dryck Indian tonic

Schweppes · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Dryck Indian tonic zero

Dryck Indian tonic zero

Schweppes · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Dryck Indian Tonic Zero

Dryck Indian Tonic Zero

Schweppes · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Dryck kolsyr Ananas

Dryck kolsyr Ananas

Kazouza · 275 ml

ICA Matkassen

jämförpris 42 kr/l pris 12 kr
Dryck Light Strawberry

Dryck Light Strawberry

Fun Light · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr Extrapris
Dryck, light Svartvinbär

Dryck, light Svartvinbär

Fun Light · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr Extrapris
Dryck, light Cloudy Apple

Dryck, light Cloudy Apple

Fun Light · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr Extrapris
Ginger Beer 0.5%

Ginger Beer 0.5%

Fentimans · 250 ml

ICA Matkassen

jämförpris 81 kr/l pris 20 kr
Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Joe · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 61 kr/l pris 20 kr
Ginger Beer light Alkoholfri

Ginger Beer light Alkoholfri

ICA Selection · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 53 kr/l pris 17 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 12 kr/l pris 18 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 12 kr/l pris 18 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 26 kr/l pris 9 kr
Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Kiviks · 750 ml

ICA Matkassen

jämförpris 32 kr/l pris 24 kr
Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kazouza · 275 ml

ICA Matkassen

jämförpris 42 kr/l pris 12 kr
Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Loka · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Kolsyrad fruktdryck Kaktus Lime Crush

Kolsyrad fruktdryck Kaktus Lime Crush

Loka · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Kolsyrad fruktdryck Kaktus/Lime Crush

Kolsyrad fruktdryck Kaktus/Lime Crush

Loka · 1400 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 21 kr
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 1400 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 21 kr
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 1400 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 21 kr
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Kolsyrad fruktdryck Skogsbär Crush

Kolsyrad fruktdryck Skogsbär Crush

Loka · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Kolsyrad Läskedryck Zero Aranciata Rossa 6-pack

Kolsyrad Läskedryck Zero Aranciata Rossa 6-pack

San Pellegrino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 221 kr/l pris 73 kr
Kolsyrat vatten Citron ICA

Kolsyrat vatten Citron ICA

No logo · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 7 kr/l pris 10 kr
Kolsyrat vatten Citron

Kolsyrat vatten Citron

Loka · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr
Kolsyrat vatten Jordg/Granatäpple

Kolsyrat vatten Jordg/Granatäpple

Loka · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr
Kombucha Jordgubb 0.5%

Kombucha Jordgubb 0.5%

Humm · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 85 kr/l pris 28 kr
Kommunionvin Alkoholfri

Kommunionvin Alkoholfri

Herrljunga 1911 · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 73 kr/l pris 36 kr
Legero sparkling Alkoholfri

Legero sparkling Alkoholfri

Freixenet · 200 ml

ICA Matkassen

jämförpris 227 kr/l pris 45 kr
Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Kiviks Musteri · 276 ml

ICA Matkassen

jämförpris 77 kr/l pris 21 kr
Lemonad Jordgubb Mynta

Lemonad Jordgubb Mynta

Kiviks Musteri · 275 ml

ICA Matkassen

jämförpris 77 kr/l pris 21 kr
Lemonad Rabarber & fläder

Lemonad Rabarber & fläder

ICA Selection · 630 ml

ICA Matkassen

jämförpris 45 kr/l pris 28 kr
Lemonad Rabarber

Lemonad Rabarber

Herrljunga Musteri · 750 ml

ICA Matkassen

jämförpris 46 kr/l pris 34 kr
Lightdryck Funtastic Fläder

Lightdryck Funtastic Fläder

Fun Light · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr Extrapris
Lightdryck Citron lime Sockerfri !

Lightdryck Citron lime Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 38 kr/l pris 30 kr
Lightdryck Fläder

Lightdryck Fläder

ICA · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Iste & Persika

Lightdryck Iste & Persika

ICA · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Svartvinbär

Lightdryck Svartvinbär

ICA · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Tropisk Ananas

Lightdryck Tropisk Ananas

ICA · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Vitamin Boost Strawberry Kiwi

Lightdryck Vitamin Boost Strawberry Kiwi

Fun Light · 800 ml

ICA Matkassen

jämförpris 39 kr/l pris 31 kr
Läsk Lemon-Lime Zero

Läsk Lemon-Lime Zero

Sprite · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Läsk Raspberry Zero

Läsk Raspberry Zero

Fanta · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Läsk (vindruva, svarta vinbär & hallon

Läsk (vindruva, svarta vinbär & hallon

Vimto · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

Trocadero · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk 33cl 10-p

Läsk 33cl 10-p

Coca-Cola · 3300 ml

ICA Matkassen

jämförpris 26 kr/l pris 84 kr
Läsk 33cl 6-p

Läsk 33cl 6-p

Coca-Cola · 1980 ml

ICA Matkassen

jämförpris 26 kr/l pris 52 kr
Läsk

Läsk

Sprite · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr
Läsk

Läsk

Coca-Cola · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Läsk 6x33cl

Läsk 6x33cl

Trocadero · 1980 ml

ICA Matkassen

jämförpris 22 kr/l pris 45 kr
Läsk

Läsk

7-UP · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 14 kr/l pris 21 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 14 kr/l pris 21 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 31 kr/l pris 16 kr
Läsk 7UP Zero soda

Läsk 7UP Zero soda

Sodastream · 440 ml

ICA Matkassen

jämförpris 142 kr/l pris 63 kr
Läsk Apelsin

Läsk Apelsin

Zingo · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 14 kr/l pris 21 kr
Läsk Apelsin

Läsk Apelsin

Zingo · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Läsk Aranciata 6-p

Läsk Aranciata 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 221 kr/l pris 73 kr
Läsk Aranciata Rossa 6-p

Läsk Aranciata Rossa 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 221 kr/l pris 73 kr
Läsk Aranciata Rossa zero

Läsk Aranciata Rossa zero

San Pellegrino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Läsk Aranciata Rossa zero 6-p

Läsk Aranciata Rossa zero 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 221 kr/l pris 73 kr
Läsk Blodapelsin Citron Zero

Läsk Blodapelsin Citron Zero

Mino · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Läsk Blodapelsin Citron Zero 4x33cl

Läsk Blodapelsin Citron Zero 4x33cl

Mino · 1320 ml

ICA Matkassen

jämförpris 35 kr/l pris 47 kr
Läsk

Läsk

Champis · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk

Läsk

Champis · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

Champis · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

Champis · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr
Läsk Citron 1.5

Läsk Citron 1.5

Treatville · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 11 kr/l pris 17 kr
Läsk Citron Lime Sockerfri

Läsk Citron Lime Sockerfri

ICA · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 11 kr/l pris 16 kr
Läsk

Läsk

Coca-Cola · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 12 kr
Läsk Cola

Läsk Cola

Coca-Cola · 2000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 29 kr
Läsk Cola

Läsk Cola

Coca-Cola · 1000 ml

ICA Matkassen

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Läsk Cola 20-p

Läsk Cola 20-p

Coca-Cola · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 462 kr/l pris 153 kr
Läsk Cola

Läsk Cola

Coca-Cola · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Läsk Cola 6-p

Läsk Cola 6-p

Coca-Cola · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 158 kr/l pris 52 kr
Läsk Cola Cola

Läsk Cola Cola

Treatville · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 11 kr/l pris 17 kr
Läsk Cola Orginal

Läsk Cola Orginal

Coca-Cola · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Läsk Cola orginal

Läsk Cola orginal

Coca-Cola · 330 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 12 kr
Läsk Cola vanilla

Läsk Cola vanilla

Coca-Cola · 500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Läsk Cola Zero

Läsk Cola Zero

Coca-Cola · 1500 ml

ICA Matkassen

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Tyck till