Primat

Inlagd fisk på ICA Höör

60 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Höör

jämförpris 202 kr/kg pris 42 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Höör

jämförpris 189 kr/kg pris 25 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Höör

jämförpris 175 kr/kg pris 30 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Höör

jämförpris 239 kr/kg pris 25 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Höör

jämförpris 172 kr/kg pris 29 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Höör

jämförpris 221 kr/kg pris 25 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Höör

jämförpris 468 kr/kg pris 35 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Höör

jämförpris 472 kr/kg pris 38 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Höör

jämförpris 468 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Höör

jämförpris 348 kr/kg pris 26 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Höör

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Höör

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Höör

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Inlagd sill 240g

Inlagd sill 240g

Abba · 120 g

ICA Höör

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Höör

jämförpris 194 kr/kg pris 37 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Höör

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Höör

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Höör

jämförpris 144 kr/kg pris 27 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Höör

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Höör

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Höör

jämförpris 123 kr/kg pris 35 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Höör

jämförpris 271 kr/kg pris 46 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Höör

jämförpris 324 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Höör

jämförpris 324 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt

Lax Färsk Varmrökt

ICA Basic · 125 g

ICA Höör

jämförpris 314 kr/kg pris 39 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Höör

jämförpris 409 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Höör

jämförpris 409 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar

Lax Färsk Varmrökt Peppar

ICA Basic · 125 g

ICA Höör

jämförpris 314 kr/kg pris 39 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Höör

jämförpris 409 kr/kg pris 51 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Höör

jämförpris 409 kr/kg pris 61 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Höör

jämförpris 409 kr/kg pris 61 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Höör

jämförpris 324 kr/kg pris 49 kr
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Höör

jämförpris 321 kr/kg pris 225 kr
Löjrom kyld

Löjrom kyld

Ullmo · 50 g

ICA Höör

jämförpris 1987 kr/kg pris 99 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Höör

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Höör

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Matjesfilé

Matjesfilé

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Höör

jämförpris 220 kr/kg pris 94 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Höör

jämförpris 264 kr/kg pris 33 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Höör

jämförpris 112 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Höör

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Höör

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Höör

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Höör

jämförpris 969 kr/kg pris 78 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Höör

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Höör

jämförpris 361 kr/kg pris 101 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Höör

jämförpris 228 kr/kg pris 39 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Höör

jämförpris 286 kr/kg pris 49 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Höör

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Höör

jämförpris 177 kr/kg pris 42 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Höör

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Höör

jämförpris 189 kr/kg pris 20 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Höör

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Höör

jämförpris 210 kr/kg pris 37 kr
Stekt Sill I Ättikslag

Stekt Sill I Ättikslag

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Höör

jämförpris 222 kr/kg pris 95 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Höör

jämförpris 227 kr/kg pris 68 kr
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Höör

jämförpris 309 kr/kg pris 93 kr
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Höör

jämförpris 271 kr/kg pris 81 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Höör

jämförpris 269 kr/kg pris 19 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Höör

jämförpris 299 kr/kg pris 45 kr
Varmrökt Regnbåge ca

Varmrökt Regnbåge ca

Vägga Rökeri · 500 g

ICA Höör

jämförpris 311 kr/kg pris 156 kr
Tyck till