Primat

Trädgård på ICA Maxi Sandviken

100 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 3,15 kr/st pris 32 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 11 kr/st pris 56 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw

ICA Maxi Sandviken

pris 20 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 358 kr/l pris 179 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 148 kr/l pris 52 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Sandviken

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 64 kr/st pris 64 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Grönare gräsmatta

Grönare gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Heide mix

Heide mix

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 3,15 kr/l pris 32 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 3,15 kr/l pris 32 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 5 kr/l pris 26 kr
Hus för Sileno Minimo

Hus för Sileno Minimo

Gardena · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Julkaktus 1-p

Julkaktus 1-p

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Sandviken

pris 42 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Kompost Urban Garden 2-pack

Kompost Urban Garden 2-pack

GreenLine · 2 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 350 kr/st pris 699 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Kruka Peppe 13,5cm

Kruka Peppe 13,5cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kungsängslilja Mix 12-p Garden

Kungsängslilja Mix 12-p Garden

ICA · 15 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 2,30 kr/st pris 35 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Ljung Calluna Twin girls, 12cm varierande färger

Ljung Calluna Twin girls, 12cm varierande färger

Blommor · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Ljung Erica 11cm kruka röd

Ljung Erica 11cm kruka röd

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 2,35 kr/l pris 24 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,30 kr/l pris 22 kr
Lökspade Garden

Lökspade Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Lövkorg Ergo Recycled Svart

Lövkorg Ergo Recycled Svart

Nyby · 35000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 2,85 kr/l pris 100 kr
Lövräfsa rak Recycled svart

Lövräfsa rak Recycled svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
230V MRM230G1

230V MRM230G1

Mr Mosquito · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Refill 30-pack MRMR30

Refill 30-pack MRMR30

Mr Mosquito · 30 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,30 kr/st pris 129 kr
Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
Narciss Dubbelmix 5-p Garden

Narciss Dubbelmix 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 7 kr/st pris 35 kr
Narcissus Replete

Narcissus Replete

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Narcissus White Lion 5-p Garden

Narcissus White Lion 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 8 kr/st pris 40 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Orkide, 11cm varierande färger

Orkide, 11cm varierande färger

Blomsterboda · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 12 kr/l pris 50 kr
Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 166 kr/l pris 50 kr
Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Pingstlilja Actea 5-p Garden

Pingstlilja Actea 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 50 kr
Planteringsspade Garden

Planteringsspade Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 1,16 kr/st pris 35 kr
Regnmätare

Regnmätare

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Ros Småblommig 10,5 cm

Ros Småblommig 10,5 cm

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Sekatör Garden

Sekatör Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sekatör P121 sidoskär Solid

Sekatör P121 sidoskär Solid

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Sileno Minimo 500

Sileno Minimo 500

Gardena · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 5499 kr/st pris 5499 kr
Skyffel Prima

Skyffel Prima

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 8 kr/st pris 40 kr
Trädgårdskant OBH Rostar 1x175

Trädgårdskant OBH Rostar 1x175

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Trädgårdsredskap 3-p Garden

Trädgårdsredskap 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Tulipa Botanical Persian Pearl 12-p

Tulipa Botanical Persian Pearl 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 4,99 kr/st pris 60 kr
Tulipa Negrita Double 6-p

Tulipa Negrita Double 6-p

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Tulpan Brisbane rosa

Tulpan Brisbane rosa

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 62 kr
Tulpan Crispa Mix 8-p Garden

Tulpan Crispa Mix 8-p Garden

ICA · 8 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Tulpan Darwin Hybrid Big Love 6-p Garden

Tulpan Darwin Hybrid Big Love 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 8 kr/st pris 50 kr
Tulpan Double Early Foxy Foxtrot 8-p Garden

Tulpan Double Early Foxy Foxtrot 8-p Garden

ICA · 8 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Tulpan Double Early Mix 8-p Garden

Tulpan Double Early Mix 8-p Garden

ICA · 8 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Tulpan Double Lt. Angelique 6-p Garden

Tulpan Double Lt. Angelique 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Tulpan Queen Of Night 6-p Garden

Tulpan Queen Of Night 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 8 kr/st pris 50 kr
Tulpan Salmon van Eijk Tulpan rosa

Tulpan Salmon van Eijk Tulpan rosa

ICA · 6 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 5 kr/st pris 32 kr
Tulpan Sunlover 8-p Garden

Tulpan Sunlover 8-p Garden

ICA · 8 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Twister 1-p

Twister 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tösalt H.&Möhring

Tösalt H.&Möhring

Salinity · 5000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 10 kr/kg pris 48 kr
Vermiculite

Vermiculite

Nelson Garden · 3000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 33 kr/l pris 99 kr
Växtnäring

Växtnäring

Algomin · 1000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 85 kr/l pris 85 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring

Växtnäring

Blomstra · 750 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 84 kr/l pris 63 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 160 kr/l pris 40 kr
Ädelcypress 13cm kruka Höjd 45cm

Ädelcypress 13cm kruka Höjd 45cm

1 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Tyck till