Primat

Kyckling på ICA Maxi Sandviken

76 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bjärekyckling ca

Bjärekyckling ca

Bjärefågel · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 311 kr/kg pris 124 kr
Chicken Chili Färsk

Chicken Chili Färsk

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Lönneberga · 800 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 72 kr/kg pris 57 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 105 kr/kg pris 63 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 190 kr/kg pris 114 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr Extrapris
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 119 kr/kg pris 59 kr
Kalkonklubba basturökt ca

Kalkonklubba basturökt ca

Ingelsta kalkon · 720 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 85 kr/kg pris 62 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 61 kr/kg pris 74 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Top Choice Poultry · 1600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 55 kr/kg pris 88 kr
Kyckling Färsk Hel Naturell ca 1,4kg

Kyckling Färsk Hel Naturell ca 1,4kg

ICA Gott Liv · 1350 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 58 kr/kg pris 78 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kyckling Gyros Färsk 275g

Kyckling Gyros Färsk 275g

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 214 kr/kg pris 58 kr
Kyckling Souvlaki Färsk

Kyckling Souvlaki Färsk

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 246 kr/kg pris 66 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Kyckling tunna innerfiléer

Kyckling tunna innerfiléer

Lönneberga · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 159 kr/kg pris 79 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 60 kr/kg pris 54 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 150 kr/kg pris 105 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lönneberga · 350 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 173 kr/kg pris 61 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 122 kr/kg pris 102 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 99 kr/kg pris 89 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

ICA Gott Liv · 1260 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 120 kr/kg pris 151 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Kycklingbröstfilé Minutbitar

Kycklingbröstfilé Minutbitar

Kronfågel · 650 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 138 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfilé, Minutstrimlor

Kycklingbröstfilé, Minutstrimlor

Kronfågel · 650 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 138 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Kycklingbröststrimlor

Kycklingbröststrimlor

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklingfile

Kycklingfile

Lindströms · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 100 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé 100%

Kycklingfilé 100%

Lindströms · 1800 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 97 kr/kg pris 175 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kalas · 800 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 106 kr/kg pris 85 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 95 kr/kg pris 47 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 99 kr/kg pris 79 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 94 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 97 kr/kg pris 68 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 28 kr/kg pris 57 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 350 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 110 kr/kg pris 38 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 800 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 88 kr/kg pris 70 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/kg pris 80 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 102 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 81 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 138 kr/kg pris 116 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 165 kr/kg pris 148 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca 1,3kg

Kycklinglårfilé Färsk ca 1,3kg

ICA Gott Liv · 1260 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 140 kr/kg pris 176 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 104 kr/kg pris 73 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 273 kr/kg pris 44 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 107 kr/kg pris 96 kr
Kycklingstrimlor

Kycklingstrimlor

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA Gott Liv · 880 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 55 kr/kg pris 48 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kronfågel · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 89 kr/kg pris 53 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 83 kr/kg pris 83 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 83 kr/kg pris 107 kr
Majskycklingklubba Färsk ca

Majskycklingklubba Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 80 kr/kg pris 72 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 150 kr/kg pris 105 kr
Tyck till