Primat

Färdigmat på ICA Maxi Sandviken

217 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baba Ganoush Aubergineröra

Baba Ganoush Aubergineröra

ZEINAS · 170 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 157 kr/kg pris 27 kr
Baba Ganoush Smoky Aubergine

Baba Ganoush Smoky Aubergine

Tamini · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Cesarsallad med kyckling

Cesarsallad med kyckling

Butiksunikt · 0,2 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 406 kr/st pris 81 kr
Cesarsallad med räkor

Cesarsallad med räkor

0,18 st

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 473 kr/st pris 85 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 196 kr/kg pris 53 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Coleslaw Chili Pepper

Coleslaw Chili Pepper

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw Green Goddess

Coleslaw Green Goddess

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 92 kr/kg pris 43 kr
Frukostpannkakor

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kycklinggryta med ris

Färdigmat Kycklinggryta med ris

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Pasta Bolognese

Färdigmat Pasta Bolognese

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 130 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Penne Tomat & Ricotta

Färdigmat Penne Tomat & Ricotta

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 154 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Ramen Biff

Färdigmat Ramen Biff

Ichiro · 365 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Risotto med Sparris

Färdigmat Risotto med Sparris

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr
Färdigmat Risotto Tryffel

Färdigmat Risotto Tryffel

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Tikka Masala Kyckling ChinChin

Färdigmat Tikka Masala Kyckling ChinChin

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 134 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 28 kr/l pris 21 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 166 kr/kg pris 33 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 67 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Elovena · 210 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 153 kr/kg pris 32 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 91 kr/kg pris 43 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Jordärtskockssoppa med bitar

Jordärtskockssoppa med bitar

ICA · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 150 kr/kg pris 54 kr Extrapris
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 61 kr/kg pris 76 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 107 kr/kg pris 24 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 91 kr/kg pris 43 kr
Kyckling och Morotssoppa

Kyckling och Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 219 kr/kg pris 44 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Kycklingkebab Big-Pack

Kycklingkebab Big-Pack

Schysst käk · 550 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 172 kr/kg pris 95 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Kycklingpasta med Paprika och Örter

Kycklingpasta med Paprika och Örter

Carolines kök · 2500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 132 kr/kg pris 330 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Kökets potatissallad

Kökets potatissallad

100 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 84 kr/kg pris 8 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Scan · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Köttfärssås och Spagetti

Köttfärssås och Spagetti

Food Time · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 85 kr/kg pris 43 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 46 kr/l pris 27 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 37 kr/l pris 37 kr
Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 184 kr/kg pris 40 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 108 kr/kg pris 28 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 105 kr/kg pris 28 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Morotssoppa

Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 500 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 237 kr/kg pris 21 kr
Oxgulasch

Oxgulasch

Podravka · 300 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 141 kr/kg pris 42 kr
Pannbiff

Pannbiff

ICA · 780 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 110 kr/kg pris 86 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Maxi Sandviken

jämförpris 128 kr/kg pris 31 kr
Tyck till