Primat

Kaffe på ICA Skåre

165 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Bryggkaffe Blue Java

Bryggkaffe Blue Java

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Brazil

Bryggkaffe Brazil

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Dark Temptation

Bryggkaffe Dark Temptation

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Estanzia KRAV

Bryggkaffe Estanzia KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Fika Dark Roast

Bryggkaffe Fika Dark Roast

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Fikastund

Bryggkaffe Fikastund

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Intenzo

Bryggkaffe Intenzo

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Kahawa

Bryggkaffe Kahawa

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Skåre

jämförpris 184 kr/kg pris 78 kr
Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Gevalia · 425 g

ICA Skåre

jämförpris 186 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost Presso

Bryggkaffe Mellanrost Presso

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Qualità Rossa

Bryggkaffe Qualità Rossa

Lavazza · 340 g

ICA Skåre

jämförpris 194 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Stockholm

Bryggkaffe Stockholm

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Västkust

Bryggkaffe Västkust

Zoegas · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Nescafe · 18 st

ICA Skåre

jämförpris 2,34 kr/st pris 42 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Skåre

jämförpris 3,45 kr/st pris 35 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 220 kr/kg pris 55 kr
ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

Löfbergs · 230 ml

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/l pris 18 kr
Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 173 kr/kg pris 78 kr
Iskaffe Cappuccino Geia Food

Iskaffe Cappuccino Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Iskaffe Classics Cappuccino ®

Iskaffe Classics Cappuccino ®

Starbucks · 220 ml

ICA Skåre

jämförpris 87 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Starbucks · 220 ml

ICA Skåre

jämförpris 87 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Frappuccino ®

Iskaffe Frappuccino ®

Starbucks · 250 ml

ICA Skåre

jämförpris 85 kr/l pris 21 kr
Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Starbucks · 250 ml

ICA Skåre

jämförpris 85 kr/l pris 21 kr
Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Starbucks · 250 ml

ICA Skåre

jämförpris 85 kr/l pris 21 kr
Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Nescafe · 102 g

ICA Skåre

jämförpris 259 kr/kg pris 26 kr
Iskaffe ICE Cappuccino Vanilj

Iskaffe ICE Cappuccino Vanilj

Löfbergs · 230 ml

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/l pris 18 kr
Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/l pris 18 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel

Iskaffe ICE Salted Caramel

Löfbergs · 230 ml

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/l pris 18 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Löfbergs · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Iskaffe Latte ®

Iskaffe Latte ®

Arla · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/l pris 18 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Iskaffe Tripleshot Espresso ®

Iskaffe Tripleshot Espresso ®

Starbucks · 300 ml

ICA Skåre

jämförpris 74 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Wiener Geia Food

Iskaffe Wiener Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 180 kr/kg pris 81 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Blond KRAV

Kaffe Blond KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Blue java ZOÉGAS

Kaffe Blue java ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Skåre

jämförpris 2,29 kr/st pris 23 kr
Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 226 kr/kg pris 226 kr
Kaffe Ebony Mörkrost

Kaffe Ebony Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Kaffe Eco KRAV

Kaffe Eco KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 180 kr/kg pris 81 kr
Kaffe Elbrygg

Kaffe Elbrygg

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Franskrost Hela bönor

Kaffe Franskrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 165 kr/kg pris 83 kr
Kaffe GranDia Classic

Kaffe GranDia Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Kaffe GranDia Hela bönor

Kaffe GranDia Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 165 kr/kg pris 83 kr
Kaffe Hela Bönor Blue Java

Kaffe Hela Bönor Blue Java

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Kaffe Hela bönor Crema

Kaffe Hela bönor Crema

Gevalia · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 187 kr/kg pris 168 kr
Kaffe Hela bönor Crescendo

Kaffe Hela bönor Crescendo

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela bönor Jubileum

Kaffe Hela bönor Jubileum

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela bönor Kharisma

Kaffe Hela bönor Kharisma

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela bönor Mellanrost Ekologiskt

Kaffe Hela bönor Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 204 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela Bönor Mezzo

Kaffe Hela Bönor Mezzo

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Kaffe Hela bönor Mörkrost Ekologiskt

Kaffe Hela bönor Mörkrost Ekologiskt

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 61 kr
Kaffe Hela Bönor Skånerost

Kaffe Hela Bönor Skånerost

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Kaffe Iced Cappuccino

Kaffe Iced Cappuccino

Gevalia · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 2,86 kr/st pris 23 kr
Kaffe Intenzo ZOÉGAS

Kaffe Intenzo ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Karaktär Mörkrost

Kaffe Karaktär Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Kaffe Kok mellanrost

Kaffe Kok mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Kaffe Kraft Extra Mörkrost

Kaffe Kraft Extra Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Kaffe Latte Caramel

Kaffe Latte Caramel

Gevalia · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 2,86 kr/st pris 23 kr
Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Gevalia · 150 g

ICA Skåre

jämförpris 596 kr/kg pris 89 kr
Kaffe Milea Ljusrost

Kaffe Milea Ljusrost

Gevalia · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 154 kr/kg pris 69 kr
Kaffe Mörkrost Brygg

Kaffe Mörkrost Brygg

Löfbergs · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Kaffe Mörkrost Ebony hela bönor

Kaffe Mörkrost Ebony hela bönor

Gevalia · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 184 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Mörkrost hela bönor

Kaffe Mörkrost hela bönor

Löfbergs · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Gevalia · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 184 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 173 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Kaffe Presso

Kaffe Presso

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Tyck till