Primat

Skinka på ICA Skåre

53 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

Hissas Basturökeri · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Brändöskinka Rökt i skivor ca

Brändöskinka Rökt i skivor ca

Jokkmokks korv & rökeri · 14 g

ICA Skåre

jämförpris 349 kr/kg pris 4,89 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Gästabudsskinka Rökt i skivor ca

Gästabudsskinka Rökt i skivor ca

Brödernas · 19 g

ICA Skåre

jämförpris 283 kr/kg pris 5 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 333 kr/kg pris 33 kr
Julskinka Griljerad Tunnskivad

Julskinka Griljerad Tunnskivad

Scan · 160 g

ICA Skåre

jämförpris 236 kr/kg pris 38 kr
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Skåre

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 224 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 211 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Ingelsta · 14 g

ICA Skåre

jämförpris 340 kr/kg pris 4,76 kr
Kokt bufféskinka

Kokt bufféskinka

Hemgården · 12 g

ICA Skåre

jämförpris 340 kr/kg pris 4,08 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 299 kr/kg pris 30 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 366 kr/kg pris 37 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 411 kr/kg pris 41 kr
Lönnebergaskinka basturökt i skivor ca

Lönnebergaskinka basturökt i skivor ca

Lönneberga · 10 g

ICA Skåre

jämförpris 283 kr/kg pris 2,83 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 190 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto crudo

Prosciutto crudo

Bonvini · 8 g

ICA Skåre

jämförpris 501 kr/kg pris 4,01 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 408 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Rostbiff Västkustgrillad Brännö ca 3,6kg

Rostbiff Västkustgrillad Brännö ca 3,6kg

Brödernas · 2,8 g

ICA Skåre

jämförpris 329 kr/kg pris 0,92 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 254 kr/kg pris 30 kr
Serrano

Serrano

El Ermitano · 8 g

ICA Skåre

jämförpris 435 kr/kg pris 3,48 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 220 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Skåre

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Skåre

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Skåre

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 111 kr/kg pris 22 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 111 kr/kg pris 22 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Skåre

jämförpris 522 kr/kg pris 44 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Argal · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 454 kr/kg pris 45 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 311 kr/kg pris 78 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 376 kr/kg pris 94 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Skåre

jämförpris 667 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto i skivor ca

Skinka Lufttorkad Prosciutto i skivor ca

Montorsi · 14 g

ICA Skåre

jämförpris 501 kr/kg pris 7 kr
Skinka Lufttorkad Skivad Tråg

Skinka Lufttorkad Skivad Tråg

Hemgården · 70 g

ICA Skåre

jämförpris 464 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Skåre

jämförpris 517 kr/kg pris 36 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 220 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Skinka Rökt Mariannelunds ca

Skinka Rökt Mariannelunds ca

Lönneberga · 3500 g

ICA Skåre

jämförpris 184 kr/kg pris 644 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Skåre

jämförpris 131 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 111 kr/kg pris 22 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 220 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 299 kr/kg pris 30 kr
Snickarskinka Skivad Tråg

Snickarskinka Skivad Tråg

Hemgården · 70 g

ICA Skåre

jämförpris 464 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Tyck till