Primat

Trädgård på ICA Skåre

64 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Skåre

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Skåre

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Skåre

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Blomsterboda · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Chryssboll, Garden mums varierande färger.

blommor · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Chryssboll, Garden mums varierande färger.

blomsterboda · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Dahlia 14 cm

Dahlia 14 cm

1 st

ICA Skåre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Skåre

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Skåre

jämförpris 350 kr/l pris 105 kr
Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Gurka Frilands Profi F1 1-p

Gurka Frilands Profi F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Gurka, Frilands-, Moneta

Gurka, Frilands-, Moneta

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Gurka, Kruk-, Baby F1

Gurka, Kruk-, Baby F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Skåre

jämförpris 286 kr/l pris 86 kr
Kalanchoe 10,5cm Aprikos

Kalanchoe 10,5cm Aprikos

1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Koriander, Cruiser

Koriander, Cruiser

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Lecakulor

Lecakulor

Hasselfors · 4000 ml

ICA Skåre

jämförpris 11 kr/l pris 45 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Skåre

jämförpris 10 kr/l pris 42 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Skåre

jämförpris 2,49 kr/l pris 25 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Minikratta Plåt

Minikratta Plåt

Nyby · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Minilövräfsa Plast

Minilövräfsa Plast

Nyby · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 64 kr/st pris 64 kr
Minisopborste

Minisopborste

Nyby · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
230V MRM230G1

230V MRM230G1

Mr Mosquito · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Refill 30-pack MRMR30

Refill 30-pack MRMR30

Mr Mosquito · 30 st

ICA Skåre

jämförpris 4,63 kr/st pris 139 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Skåre

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Myggjagare Refill

Myggjagare Refill

Thermacell · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Myggskydd Portabel MR300 Svart Therma Cell

Myggskydd Portabel MR300 Svart Therma Cell

Thermacell · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Myggskydd Refill 4-p Therma Cell

Myggskydd Refill 4-p Therma Cell

Thermacell · 4 st

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/st pris 399 kr
Myr Effekt dosor

Myr Effekt dosor

Neudorff · 2 st

ICA Skåre

jämförpris 65 kr/st pris 129 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Skåre

jämförpris 56 kr/st pris 112 kr
Myrdosa spinosad

Myrdosa spinosad

Myrr · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 516 kr/kg pris 129 kr
Extra

Extra

Myrr · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 795 kr/kg pris 159 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Skåre

jämförpris 1,08 kr/st pris 33 kr
Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Skåre

jämförpris 1,08 kr/st pris 33 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Skåre

jämförpris 1,08 kr/st pris 33 kr
Palsternacka White Gem 1-p

Palsternacka White Gem 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Paprika California Wonder 1-p

Paprika California Wonder 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Pelargon zonale

Pelargon zonale

1 st

ICA Skåre

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Skåre

jämförpris 8 kr/st pris 80 kr
Snigelspärr

Snigelspärr

Stroller · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 309 kr/kg pris 309 kr
Solros Blandade sorter 1-p

Solros Blandade sorter 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Squash, Yellowstar F1

Squash, Yellowstar F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Tomat Frilands Tigerella 1-p

Tomat Frilands Tigerella 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tösalt H.&Möhring

Tösalt H.&Möhring

Salinity · 5000 g

ICA Skåre

jämförpris 10 kr/kg pris 50 kr
Vallmo Korn 1-p

Vallmo Korn 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Växtnäring

Växtnäring

Algomin · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 88 kr/l pris 88 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Skåre

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Skåre

jämförpris 156 kr/l pris 39 kr
Ärt Märg Alderman Hög 1-p

Ärt Märg Alderman Hög 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ärt Sprit Meteor Låg 1-p

Ärt Sprit Meteor Låg 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ärtor Märg Kelwedon Wonder 1-p

Ärtor Märg Kelwedon Wonder 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Tyck till