Primat

Kyckling på ICA Skåre

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 162 kr/kg pris 73 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 215 kr/kg pris 43 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Skåre

jämförpris 61 kr/kg pris 74 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Skåre

jämförpris 145 kr/kg pris 87 kr
Kyckling snabbfilé

Kyckling snabbfilé

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 161 kr/kg pris 48 kr
Kycklingben ca

Kycklingben ca

Kronfågel · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 72 kr/kg pris 64 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 91 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 78 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Top Choice Poultry · 800 g

ICA Skåre

jämförpris 106 kr/kg pris 85 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Skåre

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 157 kr/kg pris 141 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Skåre

jämförpris 158 kr/kg pris 87 kr
Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Guldfågeln · 600 g

ICA Skåre

jämförpris 149 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé BBQ

Kycklingfilé BBQ

Kronfågel · 800 g

ICA Skåre

jämförpris 168 kr/kg pris 134 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 98 kr/kg pris 98 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Skåre

jämförpris 158 kr/kg pris 87 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Ivars · 750 g

ICA Skåre

jämförpris 118 kr/kg pris 89 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Skåre

jämförpris 98 kr/kg pris 78 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Skåre

jämförpris 72 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Skåre

jämförpris 90 kr/kg pris 63 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 84 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Skåre

jämförpris 50 kr/kg pris 17 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Top Choice Poultry · 800 g

ICA Skåre

jämförpris 106 kr/kg pris 85 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Skåre

jämförpris 119 kr/kg pris 100 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 149 kr/kg pris 135 kr
Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Guldfågeln · 600 g

ICA Skåre

jämförpris 149 kr/kg pris 90 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/kg pris 70 kr
Kycklingspett BBQ Chipotle

Kycklingspett BBQ Chipotle

Lönneberga · 480 g

ICA Skåre

jämförpris 171 kr/kg pris 82 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Skåre

jämförpris 271 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Skåre

jämförpris 81 kr/kg pris 105 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Tyck till