Lamm på ICA Skåre 4 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Lammfiol Rökt ca Jojjen · 1500 g ICA Skåre jämförpris 207 kr/kg pris 311 kr Lammstek Frystinad Benfri ca 715g Scan · 716 g ICA Skåre jämförpris 312 kr/kg pris 223 kr Lammstek Färsk benfri ca Naturkött · 1200 g ICA Skåre jämförpris 245 kr/kg pris 294 kr Lammstek Färsk i nät ca Smak av Gotland · 1200 g ICA Skåre jämförpris 329 kr/kg pris 394 kr