Primat

Köttsubstitut på ICA Skåre

54 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baljväxtfärs

Baljväxtfärs

Anamma · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 280 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Crispy supreme

Crispy supreme

Max · 360 g

ICA Skåre

jämförpris 142 kr/kg pris 51 kr
Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Max · 360 g

ICA Skåre

jämförpris 123 kr/kg pris 44 kr
Falafel vegan Fryst

Falafel vegan Fryst

Findus · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 86 kr/kg pris 39 kr
Falafel vegansk

Falafel vegansk

ICA · 800 g

ICA Skåre

jämförpris 57 kr/kg pris 45 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 33 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 750 g

ICA Skåre

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA Skåre

jämförpris 85 kr/kg pris 73 kr
Grilled ch*cken chunks

Grilled ch*cken chunks

Oumph · 280 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Grillkorv vegan

Grillkorv vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 153 kr/kg pris 38 kr
Grönsaksbullar

Grönsaksbullar

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Kikärts och quinoabiff

Kikärts och quinoabiff

ICA · 160 g

ICA Skåre

jämförpris 177 kr/kg pris 28 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA Skåre

jämförpris 85 kr/kg pris 42 kr
Middagskorv vego ovo milt kryddad

Middagskorv vego ovo milt kryddad

Scan · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Nuggets vego

Nuggets vego

ICA · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Ost Cheddar Block Vegansk

Ost Cheddar Block Vegansk

ICA · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Ost Parveggio Riven Vegansk

Ost Parveggio Riven Vegansk

Green Vie · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Plant based

Plant based

Philadelphia · 145 g

ICA Skåre

jämförpris 177 kr/kg pris 26 kr
Prinskorv vegan

Prinskorv vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Pulled BBQ chunks

Pulled BBQ chunks

Oumph · 280 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Pålägg Vegoskivor Rökta

Pålägg Vegoskivor Rökta

ICA · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 193 kr/kg pris 19 kr
Real green burger

Real green burger

Max · 360 g

ICA Skåre

jämförpris 147 kr/kg pris 53 kr
Solmon vegansk

Solmon vegansk

Ocean Kiss · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 548 kr/kg pris 55 kr
Tempeh teriyaki

Tempeh teriyaki

Yipin · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Yipin · 230 g

ICA Skåre

jämförpris 130 kr/kg pris 30 kr
Tofu i drömsås

Tofu i drömsås

Fiskexporten · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Tofu Naturell

Tofu Naturell

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Skåre

jämförpris 82 kr/kg pris 19 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
Tofu Naturell Ekologisk

Tofu Naturell Ekologisk

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Skåre

jämförpris 90 kr/kg pris 21 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV

Tofu naturell Ekologisk KRAV

Yipin · 400 g

ICA Skåre

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Tofu rökt

Tofu rökt

ICA Basic · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Tofu senapsgravad

Tofu senapsgravad

Fiskexporten · 200 g

ICA Skåre

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Veganska Crispy chcken

Veganska Crispy chcken

Oumph · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Veganskivor Rökt smak

Veganskivor Rökt smak

Quorn · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 111 kr/kg pris 33 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 111 kr/kg pris 33 kr
Vego-Cabanossy Kryddig

Vego-Cabanossy Kryddig

ICA · 250 g

ICA Skåre

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Vego-Grillare

Vego-Grillare

ICA · 280 g

ICA Skåre

jämförpris 117 kr/kg pris 33 kr
Vegobacon

Vegobacon

ICA · 80 g

ICA Skåre

jämförpris 235 kr/kg pris 19 kr
Vegobacon Färsk

Vegobacon Färsk

ICA · 140 g

ICA Skåre

jämförpris 206 kr/kg pris 29 kr
Vegobitar

Vegobitar

Anamma · 300 g

ICA Skåre

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Vegobullar

Vegobullar

Hälsans Kök · 460 g

ICA Skåre

jämförpris 115 kr/kg pris 53 kr
Vegobullar Glutenfri Fryst

Vegobullar Glutenfri Fryst

Anamma · 900 g

ICA Skåre

jämförpris 81 kr/kg pris 73 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA Skåre

jämförpris 83 kr/kg pris 73 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 420 g

ICA Skåre

jämförpris 126 kr/kg pris 53 kr
Vegofärs

Vegofärs

Anamma · 450 g

ICA Skåre

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA Skåre

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Vegokebab

Vegokebab

Schysst käk · 350 g

ICA Skåre

jämförpris 146 kr/kg pris 51 kr
Vegokorv cheeze

Vegokorv cheeze

Peas of Heaven · 210 g

ICA Skåre

jämförpris 182 kr/kg pris 38 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA Skåre

jämförpris 86 kr/kg pris 73 kr
Vegoschnitzel glutenfri

Vegoschnitzel glutenfri

Anamma · 750 g

ICA Skåre

jämförpris 97 kr/kg pris 73 kr
Vegoskivor Tomat & Basilika

Vegoskivor Tomat & Basilika

Pärsons · 100 g

ICA Skåre

jämförpris 226 kr/kg pris 23 kr
Tyck till