Primat

Leksaker på ICA Skåre

86 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Gabby´s Dollhouse

Gabby´s Dollhouse

5 Surprise · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 88 kr/st pris 88 kr
Minisar1-p

Minisar1-p

Babblarna · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Ballong mix färger 20-p

Ballong mix färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Skåre

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Ballong pastell

Ballong pastell

Happy Party · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 3,24 kr/st pris 26 kr
Bil Color Change 1-p

Bil Color Change 1-p

Metal Machines · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Bil 1-p

Bil 1-p

Hot Wheels · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Bil Mercedes Squeezy 11cm

Bil Mercedes Squeezy 11cm

ABC · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 96 kr/st pris 96 kr
Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Blåsbubblor Glove-a-bubbles

Blåsbubblor Glove-a-bubbles

1 st

ICA Skåre

jämförpris 57 kr/st pris 57 kr
Bubbelstav Gabby Dollhouse

Bubbelstav Gabby Dollhouse

Gabbys Dollhouse · 120 ml

ICA Skåre

jämförpris 288 kr/l pris 35 kr
City Truck Volvo 23cm 1-p

City Truck Volvo 23cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 158 kr/st pris 158 kr
Craft Factory

Craft Factory

Sense · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Docka 7,5cm Princess 1-p

Docka 7,5cm Princess 1-p

Disney · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Docka Emma och Erik 21cm

Docka Emma och Erik 21cm

Magtoys · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Fidget Build ´N´ Pop 15-p

Fidget Build ´N´ Pop 15-p

Fun Trend · 15 st

ICA Skåre

jämförpris 3,73 kr/st pris 56 kr
Fidget Mega pack

Fidget Mega pack

Jokes & Gags · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 147 kr/st pris 147 kr
Figur Derpy med Sussie KPop Demon Hunters Pop

Figur Derpy med Sussie KPop Demon Hunters Pop

Funko · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Figur FIFA

Figur FIFA

Ballers · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Fotbollskort Boosterpack 12-p 2024/25 Match Attax

Fotbollskort Boosterpack 12-p 2024/25 Match Attax

Topps Match Attax · 12 st

ICA Skåre

jämförpris 3,32 kr/st pris 40 kr
Gatukritor 20-p

Gatukritor 20-p

Simba · 20 st

ICA Skåre

jämförpris 1,63 kr/st pris 33 kr
Grodspel

Grodspel

Androni · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kanin i jordgubbe 25cm

Kanin i jordgubbe 25cm

Teddykompaniet · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Klistermärken Fordon Megaset

Klistermärken Fordon Megaset

Playbox · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Knoppussel 12 bitar

Knoppussel 12 bitar

Pippi · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Kornlera 12-p

Kornlera 12-p

Playbox · 12 st

ICA Skåre

jämförpris 9 kr/st pris 109 kr
Kortlek

Kortlek

Tactic · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Kortspel Svarte Petter

Kortspel Svarte Petter

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Kortspel Uno

Kortspel Uno

Mattel · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kritor Basic 20-p

Kritor Basic 20-p

Sense · 20 st

ICA Skåre

jämförpris 1,28 kr/st pris 26 kr
Kul att skapa Enhörningspyssel

Kul att skapa Enhörningspyssel

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 174 kr/st pris 174 kr
Kul att skapa Studsbollar

Kul att skapa Studsbollar

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Kul att skapa Suddisar

Kul att skapa Suddisar

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Kul att skapa Väskkompis

Kul att skapa Väskkompis

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Kulbräda trä Eichhorn

Kulbräda trä Eichhorn

Eichorn · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
LEGO Autumns våffelkiosk 30696

LEGO Autumns våffelkiosk 30696

LEGO Recruitment Bags · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
LEGO Kalasdjur 30689

LEGO Kalasdjur 30689

LEGO Recruitment Bags · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
LEGO Minifigurer Serie 27 71048

LEGO Minifigurer Serie 27 71048

LEGO Minifigures · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Leklera 1-p

Leklera 1-p

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Lättlera 24-p

Lättlera 24-p

Playbox · 24 st

ICA Skåre

jämförpris 7 kr/st pris 175 kr
Mini disc Chuckpuck Sunsport

Mini disc Chuckpuck Sunsport

Bex · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Mini memory Pokémon

Mini memory Pokémon

Ravensburger · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Mjukis 1-p Cones

Mjukis 1-p Cones

Coco · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 82 kr/st pris 82 kr
Mjukis med klämring 12cm 1-p

Mjukis med klämring 12cm 1-p

Bluey · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Mjukis BubbleTea 13cm 1-p

Mjukis BubbleTea 13cm 1-p

Real Soft · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Mjukis Haj 100cm

Mjukis Haj 100cm

1 st

ICA Skåre

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Mjukis minidjur 12cm

Mjukis minidjur 12cm

1 st

ICA Skåre

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Mjukisdjur Bolibompadraken 25cm Teddykompaniet

Mjukisdjur Bolibompadraken 25cm Teddykompaniet

Bolibompa · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Mobiltelefon set

Mobiltelefon set

Real UniQ · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 73 kr/st pris 73 kr
Monstertruck Volvo 10cm

Monstertruck Volvo 10cm

Dickie Toys · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 87 kr/st pris 87 kr
Måla mini: ABC

Måla mini: ABC

Red · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Partyglasögon silver 8-p

Partyglasögon silver 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Partykronor 8-p

Partykronor 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 4,11 kr/st pris 33 kr
Partymasker Djur 8-p

Partymasker Djur 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Skåre

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Penslar 6-p

Penslar 6-p

Sense · 6 st

ICA Skåre

jämförpris 6 kr/st pris 37 kr
Plastfotboll World Trophy 23cm

Plastfotboll World Trophy 23cm

Togu · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Plockepinn

Plockepinn

Mikado · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Big Basic 100 bitar

Big Basic 100 bitar

Plus Plus · 100 st

ICA Skåre

jämförpris 2,95 kr/st pris 295 kr
Sagovärld Activity Pad 125 bitar

Sagovärld Activity Pad 125 bitar

Plus Plus · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Tub Classic

Tub Classic

Plus Plus · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Tub Figurer 100bitar

Tub Figurer 100bitar

Plus Plus · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Blister Mega Evolution Perfect Order

Blister Mega Evolution Perfect Order

Pokémon · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 82 kr/st pris 82 kr
Princess Cupcake

Princess Cupcake

Sparkle Girlz · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 66 kr/st pris 66 kr
Pruttkudde 1-p

Pruttkudde 1-p

Jokes & Gags · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Pärl- och smyckesskrin

Pärl- och smyckesskrin

Real UniQ · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 136 kr/st pris 136 kr
Pärlor

Pärlor

Playbox · 5000 st

ICA Skåre

jämförpris 0,02 kr/st pris 78 kr
Pärlor figurer

Pärlor figurer

Playbox · 250 st

ICA Skåre

jämförpris 0,17 kr/st pris 43 kr
Pärlor Kongo metall

Pärlor Kongo metall

Playbox · 300 st

ICA Skåre

jämförpris 0,14 kr/st pris 43 kr
Pärlor Kongo pärlemor

Pärlor Kongo pärlemor

Playbox · 300 st

ICA Skåre

jämförpris 0,14 kr/st pris 43 kr
Pärlor Kongo små

Pärlor Kongo små

Playbox · 850 st

ICA Skåre

jämförpris 0,05 kr/st pris 43 kr
Pärlor kristaller

Pärlor kristaller

Playbox · 700 st

ICA Skåre

jämförpris 0,06 kr/st pris 43 kr
Pärlor transparenta

Pärlor transparenta

Playbox · 180 st

ICA Skåre

jämförpris 0,24 kr/st pris 43 kr
Pärlplatta XL 1-p

Pärlplatta XL 1-p

Playbox · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Pärlset Alfabetet

Pärlset Alfabetet

Playbox · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 84 kr/st pris 84 kr
Resespel Vem vet mest

Resespel Vem vet mest

Tactic · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Skallra Super Shaker

Skallra Super Shaker

Playgro · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Skip-Bo kortspel

Skip-Bo kortspel

Mattel · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 180 kr/st pris 180 kr
Skrivbordsset Mini Lila

Skrivbordsset Mini Lila

ICA · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 58 kr/st pris 58 kr
Spel Memo Bamse

Spel Memo Bamse

Kärnan · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Spel Sten, Sax, Skurk

Spel Sten, Sax, Skurk

Alga · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Spindlar 12-p 6 cm

Spindlar 12-p 6 cm

Festive · 12 st

ICA Skåre

jämförpris 2,99 kr/st pris 36 kr
Tärningar 5-pack

Tärningar 5-pack

Kärnan · 5 st

ICA Skåre

jämförpris 4,90 kr/st pris 25 kr
Vattenspel Dinosaurie 15cm

Vattenspel Dinosaurie 15cm

Robetoy · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Vattenspel Enhörning 15cm

Vattenspel Enhörning 15cm

Robetoy · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Darts

Darts

XSHOT · 50 st

ICA Skåre

jämförpris 1,66 kr/st pris 83 kr
Micro

Micro

XSHOT · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 58 kr/st pris 58 kr
Yatzy

Yatzy

Tactic · 1 st

ICA Skåre

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Tyck till