Primat

Trädgård på ICA Maxi Hudiksvall

197 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr Extrapris
Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 13 kr/st pris 89 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Avskräckare MR50

Avskräckare MR50

Silverline · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Bandvimpel Sverige, 200/25cm.

Bandvimpel Sverige, 200/25cm.

Adela · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bandvimpel Sverige, 300/50cm

Bandvimpel Sverige, 300/50cm

Adela · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Bandvimpel Sverige, 400/50cm

Bandvimpel Sverige, 400/50cm

Adela · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Benmjöl

Benmjöl

Stroller · 1000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 80 kr/kg pris 80 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw

ICA Maxi Hudiksvall

pris 20 kr
Björkved svensk ca 40L

Björkved svensk ca 40L

15000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 9 kr/kg pris 129 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Blodmjöl

Blodmjöl

Stroller · 700 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 114 kr/kg pris 80 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 4,98 kr/l pris 20 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 1,59 kr/st pris 16 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Blå Korn

Blå Korn

Stroller · 7000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 36 kr/kg pris 249 kr
Bonsaisax Garden

Bonsaisax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Festive · 6 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 4,98 kr/st pris 30 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Bello 50cm

Bukett Bello 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Bohema 50cm

Bukett Bohema 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Serena 50cm

Bukett Serena 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 269 kr/st pris 269 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Verdina 40cm

Bukett Verdina 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Buskstöd 100cm

Buskstöd 100cm

Nyby · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Buskstöd 35cm

Buskstöd 35cm

Nyby · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Buskstöd 70cm

Buskstöd 70cm

Nyby · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Bärnät Grönt 4x5m

Bärnät Grönt 4x5m

Grouw

ICA Maxi Hudiksvall

pris 50 kr
Calluna Beauty ladies Twin 12 cm

Calluna Beauty ladies Twin 12 cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 143 kr/l pris 50 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Fat Botanica Ø34cm återv. plast

Fat Botanica Ø34cm återv. plast

Orthex · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Hudiksvall

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Grensax Utväxling Sidoskär L74

Grensax Utväxling Sidoskär L74

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 599 kr/st pris 599 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Gräsgödsel Gräs 2

Gräsgödsel Gräs 2

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 28 kr/kg pris 249 kr
Grässax 360 grader Garden

Grässax 360 grader Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Grästrimmer 18V 2

Grästrimmer 18V 2

Black & Decker · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 1199 kr/st pris 1199 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 3,74 kr/st pris 37 kr Extrapris
Grönare gräsmatta

Grönare gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Grönare Gräsmatta

Grönare Gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Gödsel Tomat

Gödsel Tomat

Jordnära · 2500 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 68 kr/l pris 169 kr
Handske Daisy Barn 1-p

Handske Daisy Barn 1-p

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Handspridare

Handspridare

Gardena · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 4,98 kr/l pris 25 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höstnäring

Höstnäring

Algomin · 8000 g

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 50 kr/kg pris 399 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 12 kr/st pris 149 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Insektsnät Fönster Svart

Insektsnät Fönster Svart

DAY · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Insektsracket

Insektsracket

DAY · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 253 kr/l pris 76 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Hudiksvall

pris 40 kr
Juteväv på rulle 1x5m

Juteväv på rulle 1x5m

Nelson Garden

ICA Maxi Hudiksvall

pris 179 kr
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 7 kr/st pris 22 kr Extrapris
Kompostgaller svart

Kompostgaller svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Kratta Prima

Kratta Prima

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 2,25 kr/st pris 45 kr Extrapris
Kruka Axis 14cm Mixpall

Kruka Axis 14cm Mixpall

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Botanica 40cm återvunnen plast

Kruka Botanica 40cm återvunnen plast

Orthex · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Luna 11,5cm

Kruka Luna 11,5cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Kruka Tone 12cm

Kruka Tone 12cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Vit 20cm 1-p

Kruka Vit 20cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Krysantemum rainbow 12cm

Krysantemum rainbow 12cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Krysantemum stilig 50 cm

Krysantemum stilig 50 cm

1 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Kungsängslilja Mix 12-p Garden

Kungsängslilja Mix 12-p Garden

ICA · 15 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 1,73 kr/st pris 26 kr Extrapris
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 26 kr/st pris 79 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Maxi Hudiksvall

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Tyck till