Primat

Bakning på ICA Kvantum Knivsta

282 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Khoisan Gourmet · 30 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1370 kr/kg pris 41 kr
Aluminiumformar 18-p

Aluminiumformar 18-p

ICA · 18 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 0,94 kr/st pris 17 kr
Aluminiumformar 30-p

Aluminiumformar 30-p

Toppits · 30 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1,15 kr/st pris 34 kr
Annas Glutenfria Basmix

Annas Glutenfria Basmix

Baga · 350 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Annas Glutenfria Mellismix

Annas Glutenfria Mellismix

Baga · 350 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Apelsinblomvatten

Apelsinblomvatten

Sevan · 245 ml

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 62 kr/l pris 15 kr
Apelsinskal Dr. Oetker

Apelsinskal Dr. Oetker

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 164 kr/kg pris 16 kr
Arom Pistagearom

Arom Pistagearom

Dr.Oetker · 35 ml

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 575 kr/l pris 20 kr
Arraksarom

Arraksarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 691 kr/l pris 21 kr
Arrowrot

Arrowrot

Santa Maria · 38 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 526 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Askorbinsyra påse

Askorbinsyra påse

Santa Maria · 37 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 349 kr/kg pris 13 kr
Bakchoklad Extra Mörk 70%

Bakchoklad Extra Mörk 70%

ICA · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

ICA · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 699 kr/kg pris 67 kr
Bakchoklad Mörk

Bakchoklad Mörk

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 699 kr/kg pris 67 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

ICA · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 169 kr/kg pris 17 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 699 kr/kg pris 67 kr
Bakchoklad Ögon 70% Premium chocklad

Bakchoklad Ögon 70% Premium chocklad

Fazer · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 226 kr/kg pris 23 kr
Bakchoklad Ögon Ljus choklad

Bakchoklad Ögon Ljus choklad

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Bakchoklad Ögon Ljust

Bakchoklad Ögon Ljust

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Bakchoklad Ögon Mörk

Bakchoklad Ögon Mörk

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Bakchoklad Ögon Mörk choklad

Bakchoklad Ögon Mörk choklad

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Bakchoklad Ögon Vit

Bakchoklad Ögon Vit

Fazer · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 226 kr/kg pris 23 kr
Bakchoklad Ögon Vit choklad

Bakchoklad Ögon Vit choklad

Fazer · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 226 kr/kg pris 23 kr
Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Dr.Oetker · 40 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 362 kr/kg pris 14 kr
Bakdekor Rose & Gold Dr. Oetker

Bakdekor Rose & Gold Dr. Oetker

Dr.Oetker · 42 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1355 kr/kg pris 57 kr
Bakdekor Tårtlock Sockermassa

Bakdekor Tårtlock Sockermassa

Odense · 300 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 142 kr/kg pris 42 kr
Bakdekoration Sugar Eyes

Bakdekoration Sugar Eyes

Dr.Oetker · 10 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 3976 kr/kg pris 40 kr
Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 4257 kr/kg pris 43 kr
Bakformar Vita 100-p

Bakformar Vita 100-p

ICA · 100 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 0,10 kr/st pris 10 kr
Bakfärg Gul

Bakfärg Gul

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1530 kr/kg pris 23 kr
Bakmix Pannkakor Original

Bakmix Pannkakor Original

Tyngre · 500 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 304 kr/kg pris 152 kr
Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

ICA

ICA Kvantum Knivsta

pris 25 kr
Bakplåtspapper Rulle 8m

Bakplåtspapper Rulle 8m

ICA Basic

ICA Kvantum Knivsta

pris 10 kr
Bakpulver

Bakpulver

ICA · 225 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 62 kr/kg pris 14 kr
Bakpulver Ekologiskt

Bakpulver Ekologiskt

ICA I love eco · 120 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 157 kr/kg pris 19 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1530 kr/kg pris 23 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1530 kr/kg pris 23 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1530 kr/kg pris 23 kr
Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Finax · 900 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 36 kr/kg pris 32 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 88 kr/kg pris 15 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

Dr.Oetker · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Bikarbonat Kryddhuset

Bikarbonat Kryddhuset

Krydd Huset · 400 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

ICA · 40 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 184 kr/kg pris 7 kr
Bikarbonat 80g

Bikarbonat 80g

Gröna Bladet · 40 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 471 kr/kg pris 19 kr
Bikarbonat påse

Bikarbonat påse

Santa Maria · 42 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 223 kr/kg pris 9 kr
Bittermandelarom

Bittermandelarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 671 kr/l pris 20 kr
Black & Gold Srössel 4-cell Dr. Oetker

Black & Gold Srössel 4-cell Dr. Oetker

Dr.Oetker · 78 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 596 kr/kg pris 47 kr
Brödsmulor

Brödsmulor

Moja · 500 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Bullform Stor 120-p

Bullform Stor 120-p

Toppits · 120 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 0,19 kr/st pris 23 kr
Bullformar Stora 100-p

Bullformar Stora 100-p

ICA · 100 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 0,12 kr/st pris 12 kr
Buttercream Dr. Oetker

Buttercream Dr. Oetker

Dr.Oetker · 230 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 97 kr/kg pris 22 kr
Cake Fudgy Lemon Cake

Cake Fudgy Lemon Cake

Kungsörnen · 420 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 74 kr/kg pris 31 kr
Chokladdryckspulver Original O'boy

Chokladdryckspulver Original O'boy

Oboy · 450 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Kungsörnen · 400 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Chokladknapp Ljus

Chokladknapp Ljus

Odense · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Chokladknapp Mörk

Chokladknapp Mörk

Odense · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Chokladknapp Vit

Chokladknapp Vit

Odense · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Chokladknappar Ljus Choklad

Chokladknappar Ljus Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 176 kr/kg pris 26 kr
Chokladknappar Mörk Choklad

Chokladknappar Mörk Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 176 kr/kg pris 26 kr
Chokladknappar Vit Choklad

Chokladknappar Vit Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 176 kr/kg pris 26 kr
Chokladtårtbotten

Chokladtårtbotten

ICA · 340 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 78 kr/kg pris 27 kr
Citronkaka

Citronkaka

Kungsörnen · 420 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 54 kr/kg pris 23 kr
Citronsyra

Citronsyra

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra

Citronsyra

ICA · 30 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 376 kr/kg pris 11 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 403 kr/kg pris 13 kr
Citronsyra

Citronsyra

Krydd Huset · 380 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 139 kr/kg pris 53 kr
Cocktailbär Röda

Cocktailbär Röda

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 257 kr/kg pris 26 kr
Cream Fix Dr. Oetker

Cream Fix Dr. Oetker

Dr.Oetker · 30 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 457 kr/kg pris 14 kr
Crispy Coating Garlic Ginger

Crispy Coating Garlic Ginger

Santa Maria · 47 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 416 kr/kg pris 20 kr
Croissantdeg Choklad

Croissantdeg Choklad

Danerolles · 265 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 127 kr/kg pris 34 kr
Dekorationsglasyr

Dekorationsglasyr

Dr.Oetker · 76 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 410 kr/kg pris 31 kr
Dekorationsströssel Neon mix

Dekorationsströssel Neon mix

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 465 kr/kg pris 47 kr
Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dr.Oetker · 50 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 290 kr/kg pris 14 kr
Dekorströssel Choklad

Dekorströssel Choklad

Dr.Oetker · 120 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 419 kr/kg pris 50 kr
Ekologiskt ströbröd Ekologisk

Ekologiskt ströbröd Ekologisk

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 49 kr/kg pris 20 kr
Ekologiskt Vanilla Sugar

Ekologiskt Vanilla Sugar

Taylor & Colledge · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 364 kr/kg pris 36 kr
Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Odense · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 152 kr/kg pris 30 kr
Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Odense · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 152 kr/kg pris 30 kr
Filodeg Färsk Trade

Filodeg Färsk Trade

Plivit · 300 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 58 kr/kg pris 18 kr
Filodeg Färsk

Filodeg Färsk

Sevan · 500 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Fin Mix mjölmix glutenfri

Fin Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Frasvåfflor

Frasvåfflor

Ekströms · 420 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 49 kr/kg pris 21 kr
Fruktblandning

Fruktblandning

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 164 kr/kg pris 16 kr
Fryspulver

Fryspulver

Törsleff · 29 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 584 kr/kg pris 17 kr
Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 12 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1 kr/st pris 12 kr
Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 2,04 kr/st pris 20 kr
Gelatinblad 10-p

Gelatinblad 10-p

Favorit · 10 st

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 1,30 kr/st pris 13 kr
Gelatinpulver

Gelatinpulver

Dr.Oetker · 65 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 380 kr/kg pris 25 kr
Gelésocker Multi

Gelésocker Multi

Dansukker · 370 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 56 kr/kg pris 21 kr
Glasyrlim Dr Oetker

Glasyrlim Dr Oetker

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 241 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Pizzamix

Glutenfri Pizzamix

Finax · 600 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 65 kr/kg pris 39 kr
Glutenfritt Ströbröd

Glutenfritt Ströbröd

Finax · 200 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Grekisk filodeg

Grekisk filodeg

Fontana · 450 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Grekiskt lantbröd

Grekiskt lantbröd

Kungsörnen · 1000 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr
Grov Mix mjölmix glutenfri

Grov Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Gräddpudding

Gräddpudding

Delecta · 64 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 161 kr/kg pris 10 kr
Guld pulver

Guld pulver

Odense · 5 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 8308 kr/kg pris 42 kr
Hjorthornssalt

Hjorthornssalt

ICA · 35 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 187 kr/kg pris 7 kr
Hjorthornssalt påse

Hjorthornssalt påse

Santa Maria · 37 g

ICA Kvantum Knivsta

jämförpris 228 kr/kg pris 8 kr
Tyck till