Primat

Leksaker på ICA Kvantum Liljeholmen

85 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Badklossar Mjuka 6-p

Badklossar Mjuka 6-p

Playgro · 6 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 23 kr/st pris 139 kr
Badleksak 1-p

Badleksak 1-p

Carlobaby · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Ballong Guld 23cm 8-p

Ballong Guld 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 3,37 kr/st pris 27 kr
Ballong hjärtan 4-p

Ballong hjärtan 4-p

Happy Party · 4 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 7 kr/st pris 30 kr
Ballong mixade färger 20-p

Ballong mixade färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Ballong mixade färger 40-p

Ballong mixade färger 40-p

Happy Party · 40 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 1,25 kr/st pris 50 kr
Ballong Pärlemor 8-p

Ballong Pärlemor 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Ballong Silver 23cm 8-p

Ballong Silver 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 3,37 kr/st pris 27 kr
Bil 1-p

Bil 1-p

Hot Wheels · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Bilar 5-p

Bilar 5-p

Hot Wheels · 5 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 30 kr/st pris 149 kr
Bilar 3 1-p

Bilar 3 1-p

Cars · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bithand/bitfot 1-p

Bithand/bitfot 1-p

Munchkin · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Blinkande slips med paljetter

Blinkande slips med paljetter

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Figurer 4-p

Figurer 4-p

Bluey · 4 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 70 kr/st pris 281 kr
Blåsbubblepistol Animal

Blåsbubblepistol Animal

Dulcop · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Blåsbubblor Unicorn

Blåsbubblor Unicorn

Dulcop · 60 ml

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 283 kr/l pris 17 kr
Bubbelgroda med musik

Bubbelgroda med musik

Carlobaby · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Burkpyramid spel

Burkpyramid spel

Kroxxy · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 200 kr/st pris 200 kr
City Truck Volvo 23cm 1-p

City Truck Volvo 23cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 148 kr/st pris 148 kr
Diadem kniv m blod 20cm

Diadem kniv m blod 20cm

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Fibepennor Suddbara 10-p

Fibepennor Suddbara 10-p

Carioca · 10 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 7 kr/st pris 73 kr
Folieballong Nr 0 Silver 35cm

Folieballong Nr 0 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 1 Silver 35cm

Folieballong Nr 1 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 2 Silver 35cm

Folieballong Nr 2 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 3 Silver 35cm

Folieballong Nr 3 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 4 Silver 35cm

Folieballong Nr 4 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 5 Silver 35cm

Folieballong Nr 5 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 6 Silver 35cm

Folieballong Nr 6 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 7 Silver 35cm

Folieballong Nr 7 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 8 Silver 35cm

Folieballong Nr 8 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Folieballong Nr 9 Silver 35cm

Folieballong Nr 9 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Fotbollskort Champions League Booster 25/26

Fotbollskort Champions League Booster 25/26

Topps Match Attax · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Fotbollskort Champions League Starter pack 25/26

Fotbollskort Champions League Starter pack 25/26

Topps Match Attax · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 170 kr/st pris 170 kr
Fotbollskort Champions League Tin 25/26

Fotbollskort Champions League Tin 25/26

Topps Match Attax · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Fotbollskort Premier League Booster 25/26 Topps

Fotbollskort Premier League Booster 25/26 Topps

Topps Match Attax · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Fotbollskort Premier League Mega Tin 25/26 Topps

Fotbollskort Premier League Mega Tin 25/26 Topps

Topps Match Attax · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Fisande Figur 8cm

Fisande Figur 8cm

Fuggler · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Grodspel

Grodspel

Androni · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Grävmaskin radiostyrd 36cm

Grävmaskin radiostyrd 36cm

Power X · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Konfettipopper Guld eller silver

Konfettipopper Guld eller silver

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 58 kr/st pris 58 kr
Kornlera 12-p

Kornlera 12-p

Playbox · 12 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 9 kr/st pris 103 kr
Kortspel Svarte Petter

Kortspel Svarte Petter

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Krona Birthday Princess 12,5x10cm

Krona Birthday Princess 12,5x10cm

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kub Tricky

Kub Tricky

Simba · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 71 kr/st pris 71 kr
Kul att skapa Studsbollar

Kul att skapa Studsbollar

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
LED stav Stjärna 38cm

LED stav Stjärna 38cm

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 87 kr/st pris 87 kr
Glada växter 10349

Glada växter 10349

LEGO Botanicals · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 319 kr/st pris 319 kr
4-hjulsdriven terrängbil för bergskörning 60447

4-hjulsdriven terrängbil för bergskörning 60447

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
F1 depåstopp & depåteam med Ferrari bil 60443

F1 depåstopp & depåteam med Ferrari bil 60443

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
F1 startfält med VCARB och Sauber racerbilar 60474

F1 startfält med VCARB och Sauber racerbilar 60474

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 439 kr/st pris 439 kr
Gokarter och racerförare 60400

Gokarter och racerförare 60400

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Polisens båtjakt 60456

Polisens båtjakt 60456

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 439 kr/st pris 439 kr
Semesteräventyr med husbil 60454

Semesteräventyr med husbil 60454

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Creator Gaturacer 31127

Creator Gaturacer 31127

LEGO · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Gulliga hundar 31137

Gulliga hundar 31137

LEGO Creator · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Bilresa med vänner 42659

Bilresa med vänner 42659

LEGO Friends · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 319 kr/st pris 319 kr
Filmkväll med vänner 42642

Filmkväll med vänner 42642

LEGO Friends · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Lavastriden i Nether 21266

Lavastriden i Nether 21266

LEGO Minecraft · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Grävlastare 42197

Grävlastare 42197

LEGO Technic · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Leklera 6-p

Leklera 6-p

Kärnan · 6 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 9 kr/st pris 52 kr
Lysande halsband döskallar

Lysande halsband döskallar

Festive · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Magisk penna

Magisk penna

Simba · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 72 kr/st pris 72 kr
Mama Surprise Families puppy Live Pets

Mama Surprise Families puppy Live Pets

Little Live Pets · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Mama Surprise Mamas House

Mama Surprise Mamas House

Little Live Pets · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Mjukis Capybara 47cm

Mjukis Capybara 47cm

Hug-A-Lumps · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 369 kr/st pris 369 kr
Nappsnuttis

Nappsnuttis

Esska · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Penslar 6-p

Penslar 6-p

Sense · 6 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 6 kr/st pris 36 kr
Tub Classic

Tub Classic

Plus Plus · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Plyshleksak Hund 1-p

Plyshleksak Hund 1-p

Best friend · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 87 kr/st pris 87 kr
Putty 50g 1-p

Putty 50g 1-p

Oosh · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Pärlor med snoddar i förvaringsbox

Pärlor med snoddar i förvaringsbox

Playbox · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Pärlplatta XL 1-p

Pärlplatta XL 1-p

Playbox · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Pärlplattor byggbara 15x15cm

Pärlplattor byggbara 15x15cm

Playbox · 2 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 19 kr/st pris 38 kr
Resespel Familje Alias

Resespel Familje Alias

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Resespel Ska vi slå vad

Resespel Ska vi slå vad

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Resespel Vem vet mest

Resespel Vem vet mest

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Rubiks kub 3x3

Rubiks kub 3x3

Rubik's · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Spel Catan

Spel Catan

Lautapelit · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Spel Mini 0-100 Sverige

Spel Mini 0-100 Sverige

MIG · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Spel Tjuv och Polis

Spel Tjuv och Polis

Alga · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Kapsel Serie 2

Kapsel Serie 2

Sticki Rolls · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Station Serie 2

Station Serie 2

Sticki Rolls · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Tärningar 5-pack

Tärningar 5-pack

Kärnan · 5 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 4,90 kr/st pris 25 kr
Yatzy

Yatzy

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Liljeholmen

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Tyck till