Primat

Mejeridessert på ICA Maxi Nynäshamn

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chocolate Mousse Laktosfri 1,6%

Chocolate Mousse Laktosfri 1,6%

ProPud · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Chokladmousse 190g

Chokladmousse 190g

Grand Dessert · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Chokladmousse med crisp 4 port 106g

Chokladmousse med crisp 4 port 106g

Ekströms · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Chokladpudding 16 port

Chokladpudding 16 port

Ekströms · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/kg pris 44 kr
Chokladpudding 2-p 7,3% 200g

Chokladpudding 2-p 7,3% 200g

Danette · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 164 kr/kg pris 16 kr
Chokladpudding 4 port

Chokladpudding 4 port

Ekströms · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 17 kr
Chokladpudding 5%

Chokladpudding 5%

Grand Dessert · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Ekströms · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 9 kr
Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Ekströms · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 65 kr/kg pris 31 kr
Dessert Choco Stracciatella

Dessert Choco Stracciatella

Grand Dessert · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Dessert Choklad Kokos 6,1%

Dessert Choklad Kokos 6,1%

Alpro · 135 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 17 kr
Dessert Chokladmousse 4-p

Dessert Chokladmousse 4-p

Grand Dessert · 340 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 88 kr/kg pris 30 kr
Dessert Hasselnöt

Dessert Hasselnöt

Grand Dessert · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Dessert Panna Cotta Jordgubb

Dessert Panna Cotta Jordgubb

Grand Dessert · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Dessert Tiramisù

Dessert Tiramisù

Dolce Italia · 160 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 27 kr
Hallonmousse 4 port 80g

Hallonmousse 4 port 80g

Ekströms · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Havtornsmarmelad med mandel

Havtornsmarmelad med mandel

Miss Alice · 68 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 437 kr/kg pris 30 kr
Kokos Saltad Karamell 5%

Kokos Saltad Karamell 5%

Alpro · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 17 kr
Mellanmål Blåbär

Mellanmål Blåbär

RisiFrutti · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 12 kr
Mellanmål Jordgubb Laktosfri

Mellanmål Jordgubb Laktosfri

RisiFrutti · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 15 kr
Mellanmål Jordgubb Vegansk

Mellanmål Jordgubb Vegansk

RisiFrutti · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 15 kr
Mellanmål Magisk Mango

Mellanmål Magisk Mango

RisiFrutti · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 12 kr
Mellanmål Skogsbär

Mellanmål Skogsbär

RisiFrutti · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 12 kr
Mousse Caramel Latte Laktosfri 1,5%

Mousse Caramel Latte Laktosfri 1,5%

ProPud · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 18 kr
Mousse Double Toffee 4,4%

Mousse Double Toffee 4,4%

Grand Dessert · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Ostkaka Lättare

Ostkaka Lättare

Frödinge · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Ostkaka Original

Ostkaka Original

Frödinge · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Ostkaka Original

Ostkaka Original

Frödinge · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 48 kr
Pannacotta Caramel 13%

Pannacotta Caramel 13%

Sterilgarda · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 22 kr
Protein Kreatin Pudding Choklad Laktosfri 1,5%

Protein Kreatin Pudding Choklad Laktosfri 1,5%

High Protein · 230 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 18 kr
Protein Kreatin Pudding Vit Choklad 2,1%

Protein Kreatin Pudding Vit Choklad 2,1%

High Protein · 230 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 18 kr
Proteinmousse Cappucino 1,3% Laktosfri

Proteinmousse Cappucino 1,3% Laktosfri

Valio · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 17 kr
Proteinmousse Choklad 1,8% Laktosfri Valio ®

Proteinmousse Choklad 1,8% Laktosfri Valio ®

PROfeel · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 17 kr
Proteinmousse Hallon Laktosfri 0,9% Valio ®

Proteinmousse Hallon Laktosfri 0,9% Valio ®

PROfeel · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 17 kr
Proteinmousse PROfeel® Vanilj Jordgubb Laktosfri

Proteinmousse PROfeel® Vanilj Jordgubb Laktosfri

Valio · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 17 kr
Proteinpudding Center Laktosfri 1,5%

Proteinpudding Center Laktosfri 1,5%

ProPud · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 88 kr/kg pris 18 kr
Proteinpudding Chocolate Laktosfri ®

Proteinpudding Chocolate Laktosfri ®

Arla · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Choklad 1,5% Laktosfri

Proteinpudding Choklad 1,5% Laktosfri

ProPud · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Choklad Grädde 2,4%

Proteinpudding Choklad Grädde 2,4%

Ehrmann · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5% Valio ®

Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5% Valio ®

PROfeel · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 17 kr
Proteinpudding Choklad Laktosfri 2,9%

Proteinpudding Choklad Laktosfri 2,9%

Alpro · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/kg pris 19 kr
Proteinpudding Delicatoboll Laktosfri

Proteinpudding Delicatoboll Laktosfri

ProPud · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Gräddkola Laktosfri 1,5% Valio ®

Proteinpudding Gräddkola Laktosfri 1,5% Valio ®

PROfeel · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 17 kr
Proteinpudding Jordgubb Vit Choklad 1,3% Laktosfri

Proteinpudding Jordgubb Vit Choklad 1,3% Laktosfri

Valio · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 17 kr
Proteinpudding Chocolate Laktosfri 1,5% NJIE

Proteinpudding Chocolate Laktosfri 1,5% NJIE

ProPud · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NIJE

Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NIJE

ProPud · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri 1,5%

Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri 1,5%

ProPud · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri ®

Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri ®

Arla · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Vit choklad 2,1%

Proteinpudding Vit choklad 2,1%

Ehrmann · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Risgröt med Hallon Vinbär 5,1%

Risgröt med Hallon Vinbär 5,1%

Tine · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 77 kr/kg pris 12 kr
Risgröt med Jordgubbssås 5,1%

Risgröt med Jordgubbssås 5,1%

Tine · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 77 kr/kg pris 12 kr
Rismål Blåbär Vanilj 2,9%

Rismål Blåbär Vanilj 2,9%

ICA · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 59 kr/kg pris 10 kr
Vaniljsås 10%

Vaniljsås 10%

Oatly · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 41 kr/l pris 10 kr
Vaniljsås

Vaniljsås

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/l pris 14 kr
Vaniljsås

Vaniljsås

Ekströms · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Vaniljsås Klassisk 10%

Vaniljsås Klassisk 10%

Dreamy Dessert · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Vaniljsås Klassisk Laktosfri 10%

Vaniljsås Klassisk Laktosfri 10%

Dreamy Dessert · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Vaniljsås Kyld

Vaniljsås Kyld

Ekströms · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/l pris 36 kr
Vaniljsås Laktosfri 5%

Vaniljsås Laktosfri 5%

Valio · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Vaniljvisp 12% Laktosfri

Vaniljvisp 12% Laktosfri

Flora · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 11 kr
Vaniljvisp 12% Laktosfri

Vaniljvisp 12% Laktosfri

Flora · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Vaniljvisp

Vaniljvisp

Dreamy Dessert · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 63 kr/l pris 16 kr
Tyck till