Primat

Bacon på ICA Maxi Nynäshamn

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Scan · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Bacon Björk och Alspånsrökt

Bacon Björk och Alspånsrökt

Scan · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Bacon Extra Fin Torrsaltat

Bacon Extra Fin Torrsaltat

ICA · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 20 kr
Bacon Extrarökt Svensk Deli

Bacon Extrarökt Svensk Deli

Scan · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Bacon Kalkon skivor

Bacon Kalkon skivor

Tulip · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 175 kr/kg pris 19 kr
Bacon Kyckling Skivad

Bacon Kyckling Skivad

Tulip · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 181 kr/kg pris 18 kr
Bacon Rökt Skivad

Bacon Rökt Skivad

Tulip · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/kg pris 18 kr
Bacon Skivad

Bacon Skivad

Gudruns · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Bacon Skivat

Bacon Skivat

ICA Basic · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 88 kr/kg pris 11 kr
Bacon Skivat

Bacon Skivat

ICA · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 96 kr/kg pris 13 kr
Bacon Skivat 3-p

Bacon Skivat 3-p

ICA · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Bacon Skivat 3-pack

Bacon Skivat 3-pack

Scan · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 95 kr/kg pris 40 kr
Bacon Skivat KRAV

Bacon Skivat KRAV

Smak av Svea · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Bacon Skivor Ekologisk

Bacon Skivor Ekologisk

Tulip · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 266 kr/kg pris 27 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 16 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA Basic · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 15 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 38 kr
Bacontärningar

Bacontärningar

Majesty · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Ingelsta · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 194 kr/kg pris 19 kr
Pancetta

Pancetta

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 362 kr/kg pris 36 kr
Pancetta

Pancetta

Zeta · 160 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 265 kr/kg pris 42 kr
Pancetta Rökt

Pancetta Rökt

Zeta · 160 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 265 kr/kg pris 42 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 147 kr/kg pris 22 kr
Pancetta Vedrökt Bon Cena

Pancetta Vedrökt Bon Cena

Boncena · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 374 kr/kg pris 75 kr
Sidfläsk Rimmat ca

Sidfläsk Rimmat ca

Gudruns · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Rimmat och Skivat

Stekfläsk Rimmat och Skivat

Tulip · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 125 kr
Stekfläsk Rimmat och Skivat

Stekfläsk Rimmat och Skivat

Tulip · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

Gudruns · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 40 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

ICA · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Tyck till