Primat

Fisk på burk på ICA Maxi Nynäshamn

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis 100g

Ansjovis 100g

ICA · 65 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 392 kr/kg pris 26 kr
Ansjovis 125g

Ansjovis 125g

Grebbestad · 79 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 455 kr/kg pris 36 kr
Boquerones ca 50g

Boquerones ca 50g

Yurrita · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2492 kr/kg pris 75 kr
Drottkaviar rökt

Drottkaviar rökt

Ejderns · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Fiskbullar i buljong 375g

Fiskbullar i buljong 375g

Abba · 260 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 26 kr
Fiskbullar i dillsås

Fiskbullar i dillsås

Abba · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Fiskbullar i dillsås Pacific

Fiskbullar i dillsås Pacific

Pacific brand · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 19 kr
Fiskbullar i hummersås

Fiskbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Fiskbullar i hummersås Pacific

Fiskbullar i hummersås Pacific

Pacific brand · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 19 kr
Fiskbullar i räksås

Fiskbullar i räksås

Abba · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Kaviar Pacific

Kaviar Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Kalles · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar mildrökt

Kaviar mildrökt

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/kg pris 36 kr
Kaviar original

Kaviar original

Kalles · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Kaviar original

Kaviar original

Kalles · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar Orökt

Kaviar Orökt

Ejderns · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 183 kr/kg pris 30 kr
Kaviar randig

Kaviar randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Laxbullar i hummersås

Laxbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 29 kr
Lättrökta sardiner

Lättrökta sardiner

Kung Gustaf · 106 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 241 kr/kg pris 26 kr
Makrillfilé i tomatsås

Makrillfilé i tomatsås

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 18 kr
Makrillfilé i tomatsås 3p

Makrillfilé i tomatsås 3p

ICA · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 46 kr
Makrillfilé i tomatsås 3p

Makrillfilé i tomatsås 3p

ICA Basic · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Musslor Från Galicien

Musslor Från Galicien

Yurrita · 111 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1057 kr/kg pris 117 kr
Musslor i vatten 200g

Musslor i vatten 200g

ICA · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 261 kr/kg pris 31 kr
Musslor Rökta i olja 200g

Musslor Rökta i olja 200g

ICA · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 331 kr/kg pris 40 kr
Rökta musslor 105g

Rökta musslor 105g

Abba · 90 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 452 kr/kg pris 41 kr
Sardell ca 50g

Sardell ca 50g

Yurrita · 28 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3008 kr/kg pris 84 kr
Sardellcréme

Sardellcréme

Zeta · 60 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 660 kr/kg pris 40 kr
Sardeller

Sardeller

Zeta · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 459 kr/kg pris 37 kr
Sardiner i sojaolja 125g

Sardiner i sojaolja 125g

Durra · 90 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 14 kr
Tonfisk finfördelad i olja 170g

Tonfisk finfördelad i olja 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 83 kr/kg pris 10 kr
Tonfisk finfördelad i vatten 170g

Tonfisk finfördelad i vatten 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 83 kr/kg pris 10 kr
Tonfisk i buljong

Tonfisk i buljong

ICA · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 19 kr
Tonfisk i olja 170g

Tonfisk i olja 170g

ICA · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Tonfisk i olja 3-p 95g

Tonfisk i olja 3-p 95g

Abba · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 203 kr/kg pris 43 kr
Tonfisk i olja 3x80g 240g

Tonfisk i olja 3x80g 240g

ICA · 168 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/kg pris 33 kr
Tonfisk i solrosolja 200g

Tonfisk i solrosolja 200g

Abba · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Tonfisk i vatten 170g

Tonfisk i vatten 170g

ICA · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Tonfisk i vatten 200g

Tonfisk i vatten 200g

Abba · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Tonfisk i vatten 3-p 285g

Tonfisk i vatten 3-p 285g

Abba · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 203 kr/kg pris 43 kr
Tonfisk i vatten 3x80g 240g

Tonfisk i vatten 3x80g 240g

ICA · 168 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/kg pris 33 kr
Tyck till