Primat

Färsk fisk på ICA Maxi Nynäshamn

16 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 280 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 416 kr/kg pris 116 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 312 kr/kg pris 125 kr
Kräftor Färska ca 10st XL

Kräftor Färska ca 10st XL

Ullmo · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 397 kr/kg pris 278 kr
Kräftor Färska Turkiet

Kräftor Färska Turkiet

Ullmo · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 344 kr/kg pris 241 kr
Kräftor Svenska Färska

Kräftor Svenska Färska

Ullmo · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 447 kr/kg pris 313 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/kg pris 40 kr
Laxfile Färsk Hel Sida ca

Laxfile Färsk Hel Sida ca

Matgard · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 207 kr/kg pris 207 kr
Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

FELDTS · 1500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 188 kr/kg pris 283 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 332 kr/kg pris 83 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 694 kr/kg pris 125 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 269 kr/kg pris 108 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 267 kr/kg pris 187 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1325 kr/kg pris 66 kr
Sillflundra Stekt 600g Kosterfiskarn's

Sillflundra Stekt 600g Kosterfiskarn's

Kosterfiskarns · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 265 kr/kg pris 66 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 389 kr/kg pris 101 kr
Tyck till