Primat

Fryst fisk på ICA Maxi Nynäshamn

81 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1562 kr/kg pris 125 kr
Bläckfiskringar

Bläckfiskringar

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 227 kr/kg pris 68 kr
Bläckfiskringar panerade Fryst

Bläckfiskringar panerade Fryst

Pandalus · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Blåmusselkött Fryst

Blåmusselkött Fryst

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 39 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 43 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 53 kr
Crispy Tempura Shrimps Orienbites

Crispy Tempura Shrimps Orienbites

Orien Bites · 160 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 414 kr/kg pris 66 kr
Fish & crisp fish nuggets

Fish & crisp fish nuggets

Findus · 490 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 61 kr
Fish & crisp fiskpinnar MSC

Fish & crisp fiskpinnar MSC

Findus · 364 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 43 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 29 kr
Fisk Surimi Sticks

Fisk Surimi Sticks

Feldt's · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 95 kr/kg pris 9 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 70 kr/kg pris 52 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 42 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/kg pris 39 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 54 kr
Grönländsk hälleflundra MSC

Grönländsk hälleflundra MSC

Royal Greenland · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 231 kr/kg pris 93 kr
Grönmusslor Fryst

Grönmusslor Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 182 kr/kg pris 91 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

ICA · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 360 kr/kg pris 133 kr
Ishavsräkor stora skalade

Ishavsräkor stora skalade

Julles · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 688 kr/kg pris 103 kr
Kapkummel

Kapkummel

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 167 kr/kg pris 100 kr
Koljafilé

Koljafilé

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 217 kr/kg pris 87 kr
Laxbitar ASC Pacific

Laxbitar ASC Pacific

Pacific brand · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/kg pris 50 kr
Laxfilé Feldt's

Laxfilé Feldt's

FELDTS · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/kg pris 99 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 254 kr/kg pris 142 kr
Laxsida Fryst ASC

Laxsida Fryst ASC

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 234 kr/kg pris 141 kr
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 269 kr/kg pris 81 kr
Nutaaq torskfiléer

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 272 kr/kg pris 109 kr
Pangasiusmalfilé Fryst Feldt's

Pangasiusmalfilé Fryst Feldt's

FELDTS · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 95 kr/kg pris 47 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 76 kr/kg pris 46 kr
Regnbågslax 4x125g

Regnbågslax 4x125g

Guldhaven Pelagiska · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 109 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 348 kr/kg pris 146 kr
Ryggfilé stillahavstorsk

Ryggfilé stillahavstorsk

Royal Greenland · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 331 kr/kg pris 133 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 155 kr
Räkor med skal 50/70 Fryst

Räkor med skal 50/70 Fryst

Royal Greenland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 238 kr/kg pris 119 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 163 kr/kg pris 81 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Pandalus · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 153 kr/kg pris 76 kr
Räkor med skal 70/90 Frysta

Räkor med skal 70/90 Frysta

Royal Greenland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 177 kr/kg pris 89 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst

Räkor med skal 90/120 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 129 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 63 kr
Räkor med skal M

Räkor med skal M

Royal Greenland · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 294 kr/kg pris 59 kr
Räkor skalade XS

Räkor skalade XS

Royal Greenland · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 212 kr/kg pris 148 kr
Räkor stora skalade Frysta

Räkor stora skalade Frysta

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 277 kr/kg pris 55 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr
Sej ryggfilé

Sej ryggfilé

Norway Seafoods · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 86 kr
Sillfilé

Sillfilé

Fiskeriet · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Skalade räkor XL

Skalade räkor XL

Royal Greenland · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 261 kr/kg pris 46 kr
Skaldjursmix frysta

Skaldjursmix frysta

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 59 kr
Små skalade räkor Pacific

Små skalade räkor Pacific

Pacific brand · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 188 kr/kg pris 94 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 44 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 44 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 65 kr
Sprödpanerade räkor

Sprödpanerade räkor

Royal Greenland · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 245 kr/kg pris 73 kr
Stillahavsspättafiléer panerade

Stillahavsspättafiléer panerade

RAHBEK · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 214 kr/kg pris 85 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Svenska signalkräftor Fryst

Svenska signalkräftor Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 433 kr/kg pris 217 kr
Tigerräkor råa

Tigerräkor råa

Pandalus · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 329 kr/kg pris 132 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 294 kr/kg pris 88 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 351 kr/kg pris 105 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 290 kr/kg pris 109 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 264 kr/kg pris 264 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 284 kr/kg pris 170 kr
Torskfilér i bitar

Torskfilér i bitar

Royal Greenland · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 252 kr/kg pris 94 kr
Torskrygg 4-p

Torskrygg 4-p

Norway Seafoods · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Torskrygg

Torskrygg

Feldt's · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 284 kr/kg pris 114 kr
Torskrygg Msc Fryst Feldt's

Torskrygg Msc Fryst Feldt's

FELDTS · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 252 kr/kg pris 76 kr
Torskrygg Msc Fryst Feldt's

Torskrygg Msc Fryst Feldt's

FELDTS · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 298 kr/kg pris 179 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/kg pris 145 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 360 kr/kg pris 151 kr
Vannameiräkor Kokt Med Tip 41/50 Fryst Feldt's

Vannameiräkor Kokt Med Tip 41/50 Fryst Feldt's

FELDTS · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 214 kr/kg pris 129 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 206 kr/kg pris 82 kr
Vannameiräkor råa

Vannameiräkor råa

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 206 kr/kg pris 82 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 240 kr/kg pris 67 kr
Vongole vit venusmussla

Vongole vit venusmussla

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Tyck till