Primat

Inlagd fisk på ICA Maxi Nynäshamn

116 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 211 kr/kg pris 44 kr
5-minuters Sill i bitar 430g

5-minuters Sill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 206 kr/kg pris 44 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 742 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 24 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 243 kr/kg pris 26 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 25 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 430 kr/kg pris 32 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 423 kr/kg pris 72 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 449 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 432 kr/kg pris 35 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 449 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 374 kr/kg pris 28 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 374 kr/kg pris 28 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Fransk Löksill 500g

Fransk Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 441 kr/kg pris 66 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 31 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 37 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 38 kr
Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 441 kr/kg pris 66 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 20 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 31 kr
Kräftstjärtar Dillsmak

Kräftstjärtar Dillsmak

Kosterfiskarn · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 389 kr/kg pris 66 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 285 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 395 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 395 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 348 kr/kg pris 209 kr
Lax Färsk Varmrökt Lime och Basilika Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Lime och Basilika Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 522 kr/kg pris 65 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 395 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar

Lax Färsk Varmrökt Peppar

ICA Basic · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 308 kr/kg pris 39 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 395 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 395 kr/kg pris 49 kr
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 444 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 501 kr/kg pris 50 kr
Lax Gravad Skivad Rödbeta

Lax Gravad Skivad Rödbeta

Mowi · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 501 kr/kg pris 50 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 444 kr/kg pris 44 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 501 kr/kg pris 50 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Lax varmrökt hel ca

Lax varmrökt hel ca

ICA · 1600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 340 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 447 kr/kg pris 67 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Korshags · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 522 kr/kg pris 65 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 522 kr/kg pris 65 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Naturell Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Naturell Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 522 kr/kg pris 65 kr
Löjrom Amerikansk

Löjrom Amerikansk

Feldt's · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1479 kr/kg pris 118 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 31 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Matjes Hela Filéer 215g

Matjes Hela Filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 272 kr/kg pris 34 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 20 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/kg pris 32 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Regnbågsrom Feldt's

Regnbågsrom Feldt's

FELDTS · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1124 kr/kg pris 90 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 41 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 424 kr/kg pris 33 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 469 kr/kg pris 113 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 351 kr/kg pris 98 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 474 kr/kg pris 95 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 234 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 212 kr/kg pris 85 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 273 kr/kg pris 46 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 393 kr/kg pris 28 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/kg pris 21 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 31 kr
Sikrom Amerikansk Feldt's

Sikrom Amerikansk Feldt's

FELDTS · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1242 kr/kg pris 99 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Tyck till