Primat

Frysta måltider på ICA Maxi Nynäshamn

376 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 34 kr
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 30 kr
Baconburgare

Baconburgare

Scan · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 188 kr/kg pris 113 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 34 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Buffalo wings BBQ Fryst

Buffalo wings BBQ Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 74 kr/kg pris 147 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Burgare av hushållsfärs

Burgare av hushållsfärs

ICA · 720 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/kg pris 71 kr
Burgers vegetarisk

Burgers vegetarisk

Quorn · 320 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 112 kr/kg pris 36 kr
Butter chicken rice indian cube

Butter chicken rice indian cube

Kitchen Joy · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Caesarpaj

Caesarpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Camembert bites Fryst

Camembert bites Fryst

Lindströms Bites · 220 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 28 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 62 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 83 kr
Cheddar cheese Jalapeño Fryst

Cheddar cheese Jalapeño Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Chicken curry

Chicken curry

Findus · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 67 kr/kg pris 67 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 126 kr/kg pris 47 kr
Chicken Jr burger

Chicken Jr burger

Kronfågel · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 53 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 72 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 218 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets spicy

Chicken nuggets spicy

Kronfågel · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 105 kr/kg pris 73 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chicken Samosa

Chicken Samosa

Orien Bites · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 256 kr/kg pris 61 kr
Chicken satay

Chicken satay

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Citronkladdkaka

Citronkladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Crispy chicken burger

Crispy chicken burger

Kronfågel · 525 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 122 kr/kg pris 64 kr
Crispy fish fillet

Crispy fish fillet

Nothing Fishy · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 51 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 62 kr
Dagens Pasta chipotle

Dagens Pasta chipotle

Findus · 390 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 87 kr/kg pris 34 kr
Dansk sjömansbiff

Dansk sjömansbiff

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Delikatessbullar vegetariska

Delikatessbullar vegetariska

Felix · 340 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 38 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/kg pris 44 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Felix · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 40 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Dumpling edamame citrongräs

Dumpling edamame citrongräs

Beijing8 · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 194 kr/kg pris 39 kr
Dumpling kyckling mild vitlök

Dumpling kyckling mild vitlök

Beijing8 · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 194 kr/kg pris 39 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 45 kr
Dumplings grönsaker

Dumplings grönsaker

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Dumplings Gyoza Vegetarisk

Dumplings Gyoza Vegetarisk

Orien Bites · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Dumplings kyckling

Dumplings kyckling

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Fajitapaj

Fajitapaj

Dafgårds · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Tamini · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 42 kr
Falafel Sötpotatis & Chipotle

Falafel Sötpotatis & Chipotle

Sevan · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Familjelasagne kyckling

Familjelasagne kyckling

Dafgårds · 1400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 59 kr/kg pris 83 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 100 kr/kg pris 34 kr
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 110 kr/kg pris 53 kr
Fish & fun

Fish & fun

Findus · 352 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Fish nuggets

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 76 kr/kg pris 37 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 130 kr/kg pris 35 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 68 kr/kg pris 41 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 82 kr/kg pris 49 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Fiskgratäng skaldjurssås

Fiskgratäng skaldjurssås

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Fiskpinnar Fryst 15-p

Fiskpinnar Fryst 15-p

ICA Basic · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 22 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 66 kr/kg pris 28 kr
Frutti di mare

Frutti di mare

Fiorelli · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Fusii mozzarella & tomat

Fusii mozzarella & tomat

ICA · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 100 kr/kg pris 37 kr
Färdiggrillad kebab

Färdiggrillad kebab

Järvsö Kebab · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 98 kr
Färdiggrillad kebab naturell Glutenfri AB

Färdiggrillad kebab naturell Glutenfri AB

Järvsö Kebab · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 30 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/kg pris 70 kr
Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 180 kr/kg pris 97 kr
Grillade kycklingspett grillkrydda Fryst

Grillade kycklingspett grillkrydda Fryst

Guldfågeln · 1500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 163 kr/kg pris 245 kr
Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 480 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 203 kr/kg pris 97 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/kg pris 62 kr
Gästgivarpytt

Gästgivarpytt

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 58 kr/kg pris 58 kr
Halloumi hotpot

Halloumi hotpot

Felix · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Hamburgare 130g 4-p

Hamburgare 130g 4-p

Scan · 520 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 135 kr/kg pris 70 kr
Hamburgare 20-p

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 185 kr
Hamburgare 8-p

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 74 kr
Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Scan · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 62 kr
Hamburgare nötkött

Hamburgare nötkött

Julles · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 120 kr
Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 182 kr/kg pris 145 kr
Hamburgare stora 4-p

Hamburgare stora 4-p

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Hawaii minipizza

Hawaii minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Hot chicken wings

Hot chicken wings

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 62 kr
Hummersoppa MSC

Hummersoppa MSC

Royal Greenland · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 55 kr
Tyck till