Primat

Trädgård på ICA Maxi Nynäshamn

113 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 20 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Björkved svensk ca 40L

Björkved svensk ca 40L

15000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/kg pris 129 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,98 kr/l pris 20 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/l pris 50 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Nynäshamn

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fruktpress

Fruktpress

Grouw · 12000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/l pris 899 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Gräsgödsel Gräs 2

Gräsgödsel Gräs 2

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/kg pris 249 kr
Gräsgödsel Mossa Plus

Gräsgödsel Mossa Plus

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 51 kr/kg pris 449 kr
Grästrimmer 18V 2

Grästrimmer 18V 2

Black & Decker · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1199 kr/st pris 1199 kr
Grästrimmer SmallCut Li-23R

Grästrimmer SmallCut Li-23R

Gardena · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 699 kr/st pris 699 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2 kr/st pris 20 kr
Grönare gräsmatta

Grönare gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/kg pris 199 kr
Grönare Gräsmatta

Grönare Gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Handgräsklippare 400mm

Handgräsklippare 400mm

Grouw · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 649 kr/st pris 649 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,98 kr/l pris 25 kr
Högtryckstvätt PW1800 Plus

Högtryckstvätt PW1800 Plus

Black & Decker · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1499 kr/st pris 1499 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höstnäring

Höstnäring

Algomin · 8000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 399 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 253 kr/l pris 76 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Nynäshamn

pris 40 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 20 kr
Kompost Urban Garden 2-pack

Kompost Urban Garden 2-pack

GreenLine · 2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Kompostgaller svart

Kompostgaller svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1 kr/st pris 20 kr
Kungsängslilja Mix 12-p Garden

Kungsängslilja Mix 12-p Garden

ICA · 15 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,30 kr/st pris 35 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,29 kr/l pris 23 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,18 kr/l pris 21 kr
Lökspade Garden

Lökspade Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Lövkorg Ergo Recycled Svart

Lövkorg Ergo Recycled Svart

Nyby · 35000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,83 kr/l pris 99 kr
Lövräfsa Prima

Lövräfsa Prima

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Lövräfsa Prima Plast

Lövräfsa Prima Plast

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Lövräfsa rak Recycled svart

Lövräfsa rak Recycled svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lövräfsa Solid 22RP stål/trä

Lövräfsa Solid 22RP stål/trä

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 369 kr/st pris 369 kr
Master-Touch E-5770

Master-Touch E-5770

Weber · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3499 kr/st pris 3499 kr
230V MRM230G1

230V MRM230G1

Mr Mosquito · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Refill 30-pack MRMR30

Refill 30-pack MRMR30

Mr Mosquito · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,30 kr/st pris 129 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Myr Effekt pulver

Myr Effekt pulver

Neudorff · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 476 kr/kg pris 119 kr
Extra

Extra

Myrr · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 745 kr/kg pris 149 kr
Flex

Flex

Myrr · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Narciss Dubbelmix 5-p Garden

Narciss Dubbelmix 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 35 kr
Narcissus Replete

Narcissus Replete

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Narcissus White Lion 5-p Garden

Narcissus White Lion 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4 kr/st pris 20 kr
Näringspinnar 30-p Blommande

Näringspinnar 30-p Blommande

Blomstra · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1 kr/st pris 30 kr
Näringspinnar 30-p Gröna blad

Näringspinnar 30-p Gröna blad

Blomstra · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1 kr/st pris 30 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Ogräs Effekt Spray

Ogräs Effekt Spray

Neudorff · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/l pris 149 kr
Ogräs Effekt Spray

Ogräs Effekt Spray

Neudorff · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 33 kr/l pris 99 kr
OgräsNix

OgräsNix

Tergent · 5000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 24 kr/l pris 119 kr
Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/l pris 50 kr
Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2 kr/st pris 20 kr
Pingstlilja Actea 5-p Garden

Pingstlilja Actea 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4 kr/st pris 20 kr
Planteringsspade Garden

Planteringsspade Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,67 kr/st pris 20 kr
Regnmätare

Regnmätare

Nyby · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Rhododendrongödsel

Rhododendrongödsel

Stroller · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 80 kr
Sekatör Garden

Sekatör Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sekatör P121 sidoskär Solid

Sekatör P121 sidoskär Solid

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Sileno Minimo 500

Sileno Minimo 500

Gardena · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4499 kr/st pris 4499 kr
Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4 kr/st pris 20 kr
Spaljé till pallkrage

Spaljé till pallkrage

Nyby · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Terassvärmare MONZA 600/1200W IPX4

Terassvärmare MONZA 600/1200W IPX4

Termo · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 599 kr/st pris 599 kr
Trädgårdsgödsel

Trädgårdsgödsel

VitaGro · 7500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 27 kr/kg pris 199 kr
Trädgårdsredskap 3-p Garden

Trädgårdsredskap 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Tulipa Botanical Persian Pearl 12-p

Tulipa Botanical Persian Pearl 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,67 kr/st pris 20 kr
Tulipa Negrita Double 6-p

Tulipa Negrita Double 6-p

ICA · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,33 kr/st pris 20 kr
Tulpan Brisbane rosa

Tulpan Brisbane rosa

ICA · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,33 kr/st pris 20 kr
Tulpan Crispa Mix 8-p Garden

Tulpan Crispa Mix 8-p Garden

ICA · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Tulpan Darwin Hybrid Big Love 6-p Garden

Tulpan Darwin Hybrid Big Love 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,33 kr/st pris 20 kr
Tyck till