Primat

Rengöring på ICA Maxi Nynäshamn

353 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aceton Kemiskt ren

Aceton Kemiskt ren

Gripen · 150 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 160 kr/l pris 24 kr
Allrengöring

Allrengöring

ICA Basic · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Allrengöring Citron

Allrengöring Citron

ICA · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Allrengöring Lemon

Allrengöring Lemon

Ajax · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/l pris 44 kr
Allrengöring Original

Allrengöring Original

Ajax · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/l pris 44 kr
Allrengöring Original Cream

Allrengöring Original Cream

Cif · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Allrengöring Peony Flowers

Allrengöring Peony Flowers

Ajax · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Allrengöring Spring Flowers

Allrengöring Spring Flowers

Ajax · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Allrengöring Vårlilja

Allrengöring Vårlilja

ICA · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Allrengöringssvamp 10-p

Allrengöringssvamp 10-p

ICA Basic · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,69 kr/st pris 7 kr
Allrengöringssvamp 10-p Rosa Bandet

Allrengöringssvamp 10-p Rosa Bandet

ICA · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,25 kr/st pris 13 kr Extrapris
Allround Wipes TurtleWax

Allround Wipes TurtleWax

Turtle · 24 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,50 kr/st pris 60 kr
Aromatics Apple

Aromatics Apple

YES · 520 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/l pris 41 kr
Avfettning Prewash-T Turtle

Avfettning Prewash-T Turtle

TurtleWax · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/l pris 119 kr
Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Melitta · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,83 kr/st pris 29 kr
Avloppsrens biologisk

Avloppsrens biologisk

Gripen · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Badrumsrengöring

Badrumsrengöring

ICA Basic · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Badrumsspray

Badrumsspray

ICA · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bikarbonat

Bikarbonat

Dr.Oetker · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 74 kr/kg pris 15 kr
Bilduk Microfiber 3-p

Bilduk Microfiber 3-p

Klimabolaget · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Bromotabs Spa Nitor

Bromotabs Spa Nitor

Fixor · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 399 kr/kg pris 399 kr
Dammsugardeo Pärlor Sommarregn

Dammsugardeo Pärlor Sommarregn

Swirl · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11 kr/st pris 46 kr
Dammsugare EB Clean 500

Dammsugare EB Clean 500

Electrolux · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 999 kr/st pris 999 kr Extrapris
Dammsugare EB Clean 600

Dammsugare EB Clean 600

Electrolux · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1299 kr/st pris 1299 kr Extrapris
Dammvante 1par One size

Dammvante 1par One size

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Diskborste 1-pack Rosa Bandet

Diskborste 1-pack Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr Extrapris
Diskborste gummihandtag 1-p

Diskborste gummihandtag 1-p

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Diskmaskinrengöring

Diskmaskinrengöring

ICA · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 88 kr/l pris 22 kr
Diskmaskinsalt

Diskmaskinsalt

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 14 kr/kg pris 13 kr
Diskmaskinsrengöring 3-p

Diskmaskinsrengöring 3-p

ICA · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 14 kr/st pris 43 kr
Diskmaskinstabletter Original 48-p

Diskmaskinstabletter Original 48-p

YES · 48 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,96 kr/st pris 94 kr
Diskmaskinstabletter Original 83-p

Diskmaskinstabletter Original 83-p

YES · 83 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,58 kr/st pris 131 kr
Diskmaskinstabletter Platinum All In One 38-p

Diskmaskinstabletter Platinum All In One 38-p

YES · 38 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,47 kr/st pris 94 kr
Diskmaskinstabletter Platinum Allt I Ett 65-p

Diskmaskinstabletter Platinum Allt I Ett 65-p

YES · 65 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,02 kr/st pris 131 kr
Diskmaskinstabletter Ultimate All In One 44-p

Diskmaskinstabletter Ultimate All In One 44-p

Finish · 44 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,20 kr/st pris 97 kr
Diskmedel

Diskmedel

Häxan · 650 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 66 kr/l pris 43 kr
Diskmedel Citrus Miljömärkt

Diskmedel Citrus Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 41 kr/l pris 27 kr
Diskmedel Max Power Original Miljömärkt

Diskmedel Max Power Original Miljömärkt

YES · 450 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/l pris 42 kr
Diskmedel Original

Diskmedel Original

YES · 900 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 61 kr/l pris 55 kr
Diskmedel Platinum Original Miljömärkt

Diskmedel Platinum Original Miljömärkt

YES · 520 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 81 kr/l pris 42 kr
Doftblock Arola Liljekonvalj

Doftblock Arola Liljekonvalj

General Fresh · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 13 kr
Doftblock Lavendel 1-p

Doftblock Lavendel 1-p

General Fresh · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 13 kr
Doftblock Lemon 1-p

Doftblock Lemon 1-p

General Fresh · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 13 kr
Doftpinnar botanic blossom

Doftpinnar botanic blossom

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Doseringsboll för flytande tvättmedel 1-p ICA Skona

Doseringsboll för flytande tvättmedel 1-p ICA Skona

ICA Skona · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Duschfix PRO

Duschfix PRO

Quattro Vidcom · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Engångshandskar Rainbow

Engångshandskar Rainbow

Vileda · 80 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,86 kr/st pris 149 kr
Essential Mist Calming Rose, refill

Essential Mist Calming Rose, refill

Air Wick · 20 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2800 kr/l pris 56 kr
Flytande Handtvättmedel

Flytande Handtvättmedel

Grumme · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 56 kr/l pris 42 kr
Flytande Kulörtvätt

Flytande Kulörtvätt

ICA Basic · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 23 kr
Flytande Tvättmede Brilliant White

Flytande Tvättmede Brilliant White

Via · 760 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 64 kr/l pris 49 kr
Flytande Tvättmede Color

Flytande Tvättmede Color

Via · 760 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 64 kr/l pris 49 kr
Flytande Tvättmede Color Parfymfri

Flytande Tvättmede Color Parfymfri

Via · 760 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 64 kr/l pris 49 kr
Flytande tvättmedel med mild doft av morgonsol

Flytande tvättmedel med mild doft av morgonsol

ICA Skona · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 34 kr
Flytande vittvätt

Flytande vittvätt

ICA

ICA Maxi Nynäshamn

pris 28 kr
Fläckborttagare Miraclean 4-p

Fläckborttagare Miraclean 4-p

Vileda · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 40 kr
Fläckborttaging

Fläckborttaging

Grumme · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/l pris 36 kr
Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Vanish · 470 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 64 kr
Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Vanish · 940 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 98 kr
Fläckborttagning Pulver Vittvätt Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Vittvätt Miljömärkt

Vanish · 940 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 98 kr
Fläckborttagning Pulver White Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver White Miljömärkt

Vanish · 470 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 64 kr
Fläckborttagningsmedel

Fläckborttagningsmedel

REMI · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 43 kr/l pris 32 kr
Fläckborttagningsmedel Soffa & matta Miljömärkt

Fläckborttagningsmedel Soffa & matta Miljömärkt

Vanish · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/l pris 66 kr
Fönsterputs

Fönsterputs

ICA Basic · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Fönsterputs Wipes TurtleWax

Fönsterputs Wipes TurtleWax

Turtle · 24 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,50 kr/st pris 60 kr
Fönsterskrapa 30cm Klick-in

Fönsterskrapa 30cm Klick-in

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Fönsterskrapa mikrofiber Klick-in fäste

Fönsterskrapa mikrofiber Klick-in fäste

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Förbehandlare Tvätt Miljömärkt

Förbehandlare Tvätt Miljömärkt

Vanish · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 67 kr/l pris 50 kr
Förbehandlingsmedel PowerGel Miljömärkt

Förbehandlingsmedel PowerGel Miljömärkt

Vanish · 200 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 305 kr/l pris 61 kr
Gallsåpa

Gallsåpa

Galltvål · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/l pris 83 kr
Fast

Fast

Galltvål · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 420 kr/kg pris 42 kr
Glas & Fönsterspray

Glas & Fönsterspray

ICA · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 23 kr Extrapris
Glaskeramiksvamp 2-p

Glaskeramiksvamp 2-p

Vileda · 2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 22 kr/st pris 45 kr
Glasrengöring Spray Floral Fiesta

Glasrengöring Spray Floral Fiesta

Ajax · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Golvmopp Startkit Rosa Bandet

Golvmopp Startkit Rosa Bandet

Swiffer · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr Extrapris
Golvmopp Våt Refill Rosa Bandet

Golvmopp Våt Refill Rosa Bandet

Swiffer · 24 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,75 kr/st pris 90 kr Extrapris
Golvmopp-refill Våt Citrus

Golvmopp-refill Våt Citrus

Swiffer · 24 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,54 kr/st pris 109 kr
Golvmopp-refill Våt Morning Fresh

Golvmopp-refill Våt Morning Fresh

Swiffer · 24 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,54 kr/st pris 109 kr
Golvskrapa Teleskopskaft Klick-in

Golvskrapa Teleskopskaft Klick-in

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Handdisk citrus

Handdisk citrus

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Handdisk original

Handdisk original

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Handdiskmedel

Handdiskmedel

ICA Basic · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 20 kr/l pris 15 kr
Handdiskmedel Aromatics Lemon

Handdiskmedel Aromatics Lemon

YES · 520 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/l pris 41 kr
Handdiskmedel Citrus Miljömärkt

Handdiskmedel Citrus Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 18 kr
Handdiskmedel Hav

Handdiskmedel Hav

Grumme · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Handdiskmedel Hav refil

Handdiskmedel Hav refil

Grumme · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 49 kr/l pris 37 kr
Handdiskmedel Max Power

Handdiskmedel Max Power

YES · 660 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 89 kr/l pris 59 kr
Handdiskmedel Natur

Handdiskmedel Natur

Grumme · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Handdiskmedel Natur refil

Handdiskmedel Natur refil

Grumme · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 49 kr/l pris 37 kr
Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 18 kr
Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 41 kr/l pris 27 kr
Handdiskmedel Parfymfri Refill

Handdiskmedel Parfymfri Refill

ICA Skona · 800 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 36 kr/l pris 29 kr
Handdiskmedel Refill

Handdiskmedel Refill

ICA Skona · 800 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 36 kr/l pris 29 kr
Handdiskmedel Sensitive

Handdiskmedel Sensitive

MAM · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 180 kr/l pris 90 kr
Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 18 kr
Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 41 kr/l pris 27 kr
Handdiskmedel Äppelblom

Handdiskmedel Äppelblom

Grumme · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Hink med urvridare SuperMocio

Hink med urvridare SuperMocio

Vileda · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hink UltraMax med urvridare

Hink UltraMax med urvridare

Vileda · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Hushållsduk 5-p

Hushållsduk 5-p

ICA · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,58 kr/st pris 18 kr
Tyck till