Primat

Glass på ICA Maxi Nynäshamn

249 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Big pack Tresmak

Big pack Tresmak

GB Glace · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/l pris 31 kr
Big pack Vanilj

Big pack Vanilj

GB Glace · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/l pris 31 kr
Blåbärsglass

Blåbärsglass

SIA Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/l pris 16 kr
Calippo Supermix 5-p

Calippo Supermix 5-p

GB Glace · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 51 kr
Chunky salted caramel 3-p

Chunky salted caramel 3-p

Häagen-Dazs · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/st pris 48 kr
Citronsorbet

Citronsorbet

SIA Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Citronsorbet

Citronsorbet

Triumf Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Cookie dough sandwich 4-p

Cookie dough sandwich 4-p

Ben & Jerrys · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 40 kr Extrapris
Cracking macadamia nut brittle 3-p

Cracking macadamia nut brittle 3-p

Häagen-Dazs · 3 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/st pris 48 kr
Familjemix 15-p

Familjemix 15-p

SIA Glass · 15 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 134 kr
Farbror Arnes Brynt smör 1-p

Farbror Arnes Brynt smör 1-p

Triumf Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Farbror Arnes Kladdkaka 1-p

Farbror Arnes Kladdkaka 1-p

Triumf Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Farbror Arnes Saltkola 1-p

Farbror Arnes Saltkola 1-p

Triumf Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Farbror Arnes Saltlakrits 1-p

Farbror Arnes Saltlakrits 1-p

Triumf Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Finaste Pistage 4-p

Finaste Pistage 4-p

SIA Glass · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11 kr/st pris 46 kr
Finaste Rostad karamell 1-p

Finaste Rostad karamell 1-p

SIA Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Finaste Rostad karamell 4-p

Finaste Rostad karamell 4-p

SIA Glass · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11 kr/st pris 46 kr
Fläder & jordgubbssorbet

Fläder & jordgubbssorbet

SIA Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Geisha crunchy 1-p

Geisha crunchy 1-p

Fazer · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass 88:an 6-p

Glass 88:an 6-p

GB Glace · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 51 kr
Glass Ananas split 8-p

Glass Ananas split 8-p

Triumf Glass · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/st pris 40 kr
Glass Apelsinchoklad

Glass Apelsinchoklad

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Belgian chocolate Häagen Dazs

Glass Belgian chocolate Häagen Dazs

Häagen-Dazs · 460 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/l pris 53 kr
Glass Bilar original

Glass Bilar original

Ahlgrens Bilar · 450 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/l pris 48 kr
Glass Blåbärscheesecake Lejonet & Björnen

Glass Blåbärscheesecake Lejonet & Björnen

Lejonet&Björnen · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 112 kr/l pris 56 kr
Glass Blåbärsdröm Ekologisk Järnaglass

Glass Blåbärsdröm Ekologisk Järnaglass

Järna Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/l pris 54 kr
Glass Brookieees & cream

Glass Brookieees & cream

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Brownie cookie dough

Glass Brownie cookie dough

Nick´s · 473 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/l pris 56 kr
Glass Chocolate & peanut caramel

Glass Chocolate & peanut caramel

Tre Vänners Glass · 450 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/l pris 62 kr
Glass Chocolate & vanilla half baked

Glass Chocolate & vanilla half baked

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Chocolate Brownie

Glass Chocolate Brownie

LOHILO · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/l pris 39 kr
Glass Chocolate brownie

Glass Chocolate brownie

Tre Vänners Glass · 450 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/l pris 62 kr
Glass Chocolate fudge brownie

Glass Chocolate fudge brownie

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Choklad

Glass Choklad

ICA · 900 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 37 kr/l pris 34 kr
Glass Choklad Ekologisk Järnaglass

Glass Choklad Ekologisk Järnaglass

Järna Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/l pris 54 kr
Glass Chokladbomb

Glass Chokladbomb

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Chokladbomb Laktosfri

Glass Chokladbomb Laktosfri

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 43 kr/l pris 43 kr
Glass Churrifically churros-y

Glass Churrifically churros-y

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Cookie dough 1-p

Glass Cookie dough 1-p

Ben & Jerrys · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Glass Cookie Dough

Glass Cookie Dough

LOHILO · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/l pris 39 kr
Glass Cookie dough

Glass Cookie dough

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Cookies on cookie dough

Glass Cookies on cookie dough

Ben & Jerrys · 465 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Crispy caramel

Glass Crispy caramel

GB Glace · 825 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 48 kr/l pris 40 kr
Glass Double liqourice

Glass Double liqourice

Tre Vänners Glass · 450 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/l pris 62 kr
Glass Dulce de leche

Glass Dulce de leche

Nick´s · 473 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/l pris 56 kr
Glass Dumlestrut 1-p

Glass Dumlestrut 1-p

Fazer · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Glass Dämn Good

Glass Dämn Good

LOHILO · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/l pris 39 kr
Glass Farbror Arnes Lemon curd 1-p

Glass Farbror Arnes Lemon curd 1-p

Triumf Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass Favorites Texas pecan

Glass Favorites Texas pecan

GB Glace · 825 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 48 kr/l pris 40 kr
Glass Finaste Pistage 1-p

Glass Finaste Pistage 1-p

SIA Glass · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Glass Finaste Pistage

Glass Finaste Pistage

SIA Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/l pris 48 kr
Glass Finaste Sommarbär

Glass Finaste Sommarbär

SIA Glass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/l pris 48 kr
Glass Flerpack Kids mix 8-p

Glass Flerpack Kids mix 8-p

GB Glace · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Glass Gammeldags vanilj

Glass Gammeldags vanilj

GB Gräddglass · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Glass Gammeldags Vanlij

Glass Gammeldags Vanlij

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Gräddkola

Glass Gräddkola

SIA Glass · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/l pris 42 kr
Glass Half N' Half

Glass Half N' Half

LOHILO · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/l pris 39 kr
Glass Heavenly chocolate mjölk och laktosfri Vegansk

Glass Heavenly chocolate mjölk och laktosfri Vegansk

Choice · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 44 kr/l pris 33 kr
Glass Himmelsk Röra

Glass Himmelsk Röra

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Italiensk choklad Lejonet & Björnen

Glass Italiensk choklad Lejonet & Björnen

Lejonet&Björnen · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 112 kr/l pris 56 kr
Glass Jordgubb Vegansk Laktosfri

Glass Jordgubb Vegansk Laktosfri

Choice · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 44 kr/l pris 33 kr
Glass Jordgubb Vit Choklad

Glass Jordgubb Vit Choklad

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Kaffeböna

Glass Kaffeböna

Alvestaglass · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Glass Kladdkaka

Glass Kladdkaka

SIA Glass · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/l pris 42 kr
Glass Klassikerlåda 18-pack

Glass Klassikerlåda 18-pack

GB Glace · 1413 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 95 kr/l pris 134 kr
Glass Lakritspinne 6-p

Glass Lakritspinne 6-p

ICA · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 39 kr
Glass Leos djungelmix 15-p

Glass Leos djungelmix 15-p

Triumf Glass · 15 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/st pris 108 kr
Glass Macadamia nut brittle Häagen Dazs

Glass Macadamia nut brittle Häagen Dazs

Häagen-Dazs · 460 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/l pris 53 kr
Glass After dinner 8-p GB Glace

Glass After dinner 8-p GB Glace

Magnum · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 6 kr/st pris 45 kr
Glass Almond 1-p GB Glace

Glass Almond 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Glass Almond strut 1-p GB Glace

Glass Almond strut 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Glass classic 1-p GB Glace

Glass classic 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Glass Classic mini 6-p GB Glace

Glass Classic mini 6-p GB Glace

Magnum · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 51 kr
Glass classic mini almond & white chocolate 6-p GB Glace

Glass classic mini almond & white chocolate 6-p GB Glace

Magnum · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 51 kr
Glass Crackables almond GB Glace

Glass Crackables almond GB Glace

Magnum · 440 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Crackables classic GB Glace

Glass Crackables classic GB Glace

Magnum · 440 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Crackables la pistache GB Glace

Glass Crackables la pistache GB Glace

Magnum · 440 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Crunchy salted caramel 1-p GB Glace

Glass Crunchy salted caramel 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Glass Double gold caramel billionaire 1-p GB Glace

Glass Double gold caramel billionaire 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass Euphoria 1-p GB Glace

Glass Euphoria 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass La peche 1-p GB Glace

Glass La peche 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass La pistache 1-p GB Glace

Glass La pistache 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Glass mini almond 6-p GB Glace

Glass mini almond 6-p GB Glace

Magnum · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 51 kr
Glass Strawberry white mini 6-p GB Glace

Glass Strawberry white mini 6-p GB Glace

Magnum · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 9 kr/st pris 51 kr
Glass White chocolate strawberry 1-p GB Glace

Glass White chocolate strawberry 1-p GB Glace

Magnum · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Glass Minecraft 1-p

Glass Minecraft 1-p

GB Glace · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Glass Minecraft 1-p

Glass Minecraft 1-p

GB Glace · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Glass Minecraft 4-p

Glass Minecraft 4-p

GB Glace · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11 kr/st pris 43 kr
Glass Minecraft

Glass Minecraft

GB Glace · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Glass Minimumsbit Jordgubb choklad & mandel 12-p

Glass Minimumsbit Jordgubb choklad & mandel 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,79 kr/st pris 46 kr
Glass Minimumsbit Mandel & choklad 12-p

Glass Minimumsbit Mandel & choklad 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,79 kr/st pris 46 kr
Glass Mint Chocolate Chip

Glass Mint Chocolate Chip

LOHILO · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/l pris 39 kr
Glass Mochi Churro

Glass Mochi Churro

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 592 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Cookies & Cream

Glass Mochi Cookies & Cream

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Dragon Fruit Lemonade

Glass Mochi Dragon Fruit Lemonade

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Jordgubb

Glass Mochi Jordgubb

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Mango

Glass Mochi Mango

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Passion Fruit

Glass Mochi Passion Fruit

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Pistage

Glass Mochi Pistage

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Glass Mochi Raspberry Cheesecake

Glass Mochi Raspberry Cheesecake

Bubbies · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Tyck till