Primat

Kök på ICA Maxi Nynäshamn

781 varor · sida 7 av 8 · Hela sortimentet · Butikssidan

Stekpanna rostfri 24cm

Stekpanna rostfri 24cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Stekpanna rostfri 24cm

Stekpanna rostfri 24cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr Extrapris
Stekpanna rostfri 28cm

Stekpanna rostfri 28cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna rostfri 28cm

Stekpanna rostfri 28cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr Extrapris
Stekpincett Nylon Svart 28cm

Stekpincett Nylon Svart 28cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåsar 8-p

Stekpåsar 8-p

Toppits · 8 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,37 kr/st pris 27 kr
Steksnöre Bomull 40m

Steksnöre Bomull 40m

ICA

ICA Maxi Nynäshamn

pris 18 kr
Stekspade FF Silikon 29cm

Stekspade FF Silikon 29cm

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Stekspade silikon med trähandtag

Stekspade silikon med trähandtag

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Stekspade Svart 28cm

Stekspade Svart 28cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Stekspade Svart Nylon 31,5cm

Stekspade Svart Nylon 31,5cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade Svart Nylon med hål 29,5cm

Stekspade Svart Nylon med hål 29,5cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade Trä 30cm

Stekspade Trä 30cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade trähandtag 39cm

Stekspade trähandtag 39cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr Extrapris
Stekspade/spatel 27cm

Stekspade/spatel 27cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Stektermometer 17,5cm

Stektermometer 17,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Stektermometer 17,5cm

Stektermometer 17,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Stektermometer digital med kabel

Stektermometer digital med kabel

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Stektermometer rund

Stektermometer rund

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Strumpstickor Röd 2,5mm

Strumpstickor Röd 2,5mm

Järbo · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 50 kr
Strykjärn Virtuo 30 blå

Strykjärn Virtuo 30 blå

Tefal · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Ståltermos

Ståltermos

ICA · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 400 kr/l pris 100 kr
Ståltermos

Ståltermos

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 258 kr/l pris 129 kr
Ståltermos Borstad

Ståltermos Borstad

Thermos · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 418 kr/l pris 209 kr
Ståltermos Borstad

Ståltermos Borstad

Thermos · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/l pris 259 kr
Ståltermos Borstad

Ståltermos Borstad

ICA · 1300 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/l pris 279 kr
Ståltermos Borstad

Ståltermos Borstad

Thermos · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 279 kr/l pris 279 kr
Ståltermos dubbelmugg

Ståltermos dubbelmugg

ICA · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/l pris 179 kr
Ståltermos King Svart

Ståltermos King Svart

Thermos · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 518 kr/l pris 259 kr
Ståltermos King Svart

Ståltermos King Svart

Thermos · 1200 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 274 kr/l pris 329 kr
Sugrör Fyrverkeri Svart/guld 10-p

Sugrör Fyrverkeri Svart/guld 10-p

Festive · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,99 kr/st pris 40 kr
Sugrör Glasögon

Sugrör Glasögon

Happy Party · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Sugrör Krokiga 4-p

Sugrör Krokiga 4-p

Happy Party · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Sugrör med borste 12-p

Sugrör med borste 12-p

Happy Party · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,46 kr/st pris 30 kr
Sugrör metall 4-p

Sugrör metall 4-p

Happy Party · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 10 kr/st pris 42 kr
Sugrör Papper Vit 20-p

Sugrör Papper Vit 20-p

20 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1,13 kr/st pris 23 kr
Sugrör Randiga/Prickiga 30-p Festive

Sugrör Randiga/Prickiga 30-p Festive

Hedlundgruppen · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1 kr/st pris 30 kr
Sugrör Stjärnor 10-p

Sugrör Stjärnor 10-p

Festive · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,99 kr/st pris 40 kr
Sushi Bambumatta

Sushi Bambumatta

Yama Food · 95 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 526 kr/kg pris 50 kr
Sushimatta 24x24cm

Sushimatta 24x24cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tablett Ines Beige D:38cm

Tablett Ines Beige D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines blå D:38cm

Tablett Ines blå D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines Grön D:38cm

Tablett Ines Grön D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines mörkgrå D:38cm

Tablett Ines mörkgrå D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines mörkgrön D:38cm

Tablett Ines mörkgrön D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines Svart D:38cm

Tablett Ines Svart D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Ines vinröd D:38cm

Tablett Ines vinröd D:38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr Extrapris
Tablett Irma Beige 35x45cm

Tablett Irma Beige 35x45cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Tablett Irma Grön 35x45cm

Tablett Irma Grön 35x45cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Tablett plast Fiori 30x43cm

Tablett plast Fiori 30x43cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tablett Plast Löv Vit 30x43cm

Tablett Plast Löv Vit 30x43cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tablett vattenhyacint 38cm

Tablett vattenhyacint 38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Tacohållare stål

Tacohållare stål

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tallrik 2-p sorterade färger

Tallrik 2-p sorterade färger

ICA · 2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 22 kr/st pris 44 kr
Tallrik 3 färger 6-p

Tallrik 3 färger 6-p

ICA · 6 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,33 kr/st pris 20 kr
Tallrik BBQ Vit 26cm 20-p

Tallrik BBQ Vit 26cm 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,50 kr/st pris 50 kr
Tallrik Botanic 24cm 12-p

Tallrik Botanic 24cm 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Tallrik Fun 22cm 12-p

Tallrik Fun 22cm 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,91 kr/st pris 35 kr
Tallrik Konfetti 22cm 12-p

Tallrik Konfetti 22cm 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,49 kr/st pris 30 kr
Tallrik Limone 26cm 12-p

Tallrik Limone 26cm 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Tallrik melamin Ambrosia 27cm

Tallrik melamin Ambrosia 27cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tallrik Treat 23cm 12-p

Tallrik Treat 23cm 12-p

ICA · 12 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,32 kr/st pris 40 kr
Tandpetare Svenska flaggan

Tandpetare Svenska flaggan

Packers · 30 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,85 kr/st pris 26 kr
Tandpetarljus Present 5-p

Tandpetarljus Present 5-p

Happy Party · 5 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 6 kr/st pris 30 kr
Tavelkrok Maxi 10-p

Tavelkrok Maxi 10-p

Hall Miba · 10 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Tavelkrok mini 7-p

Tavelkrok mini 7-p

Hall Miba · 7 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,84 kr/st pris 20 kr
Tavelupphängningssats 121 delar

Tavelupphängningssats 121 delar

Hall Miba · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Tefilter 100-p

Tefilter 100-p

Cilia · 100 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,37 kr/st pris 37 kr
Tefilter långtidsmodell

Tefilter långtidsmodell

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Teklämma Rostfri

Teklämma Rostfri

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Termos Fun

Termos Fun

ICA · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 476 kr/l pris 119 kr
Termos Ostindia Floris blå

Termos Ostindia Floris blå

Rörstrand · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 598 kr/l pris 299 kr
Termosflaska Blå

Termosflaska Blå

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 198 kr/l pris 99 kr Extrapris
Termosflaska Colette

Termosflaska Colette

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 198 kr/l pris 99 kr Extrapris
Termosflaska Grön

Termosflaska Grön

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 198 kr/l pris 99 kr Extrapris
Termosflaska rostfri Active svart/aqua

Termosflaska rostfri Active svart/aqua

ICA · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 258 kr/l pris 129 kr
Termoskanna borstad

Termoskanna borstad

ICA · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/l pris 309 kr
Termoskanna Campo Creme

Termoskanna Campo Creme

Tefal · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 469 kr/l pris 469 kr
Termoskanna Colette

Termoskanna Colette

ICA · 1200 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/l pris 199 kr Extrapris
Termoskanna Grön

Termoskanna Grön

ICA · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/l pris 199 kr Extrapris
Termoskanna Svart

Termoskanna Svart

ICA · 1500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/l pris 199 kr Extrapris
Termosmugg svart

Termosmugg svart

ICA · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 483 kr/l pris 169 kr
Termosmugg ljusblå

Termosmugg ljusblå

ICA · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 483 kr/l pris 169 kr
Termosmugg ljusrosa

Termosmugg ljusrosa

ICA · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 483 kr/l pris 169 kr
Termosmugg Svart

Termosmugg Svart

ICA · 320 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 359 kr/l pris 115 kr
Tesked Diana 2-p

Tesked Diana 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 16 kr/st pris 33 kr
Tesked stål 18/0 stål 4-p

Tesked stål 18/0 stål 4-p

ICA · 4 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Tesked Trä 25-p

Tesked Trä 25-p

ICA Basic · 25 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 0,66 kr/st pris 17 kr
Thermomugg Grå

Thermomugg Grå

ICA · 980 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/l pris 100 kr
Thermomugg Grön

Thermomugg Grön

ICA · 980 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/l pris 100 kr
Thermomugg Rosa

Thermomugg Rosa

ICA · 980 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/l pris 100 kr
Thermomugg Vit

Thermomugg Vit

ICA · 980 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/l pris 100 kr
Timer Julmotiv 1-p

Timer Julmotiv 1-p

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Timer Lilla My

Timer Lilla My

Ek Inter · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Timer mekanisk 60 min

Timer mekanisk 60 min

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/st pris 93 kr
Timer Mekanisk 60min

Timer Mekanisk 60min

ICA · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/st pris 93 kr
Timer Mumin

Timer Mumin

Ek Inter · 1 st

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Torrförvaring

Torrförvaring

SmartStore · 800 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 81 kr/l pris 65 kr
Torrförvaring

Torrförvaring

SmartStore · 1650 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 45 kr/l pris 75 kr
Torrförvaring

Torrförvaring

SmartStore · 1600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 47 kr/l pris 75 kr
Tyck till