Primat

Nötkött på ICA Maxi Nynäshamn

82 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Lindström · 452 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 183 kr/kg pris 83 kr
Angusburgare QP 4-p

Angusburgare QP 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 180 kr/kg pris 81 kr
Blandfärs Färsk 21%

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 115 kr
Blandfärs Färsk 50/50 21% ca

Blandfärs Färsk 50/50 21% ca

Smak av Gotland · 1600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 191 kr
Carpaccio Färsk

Carpaccio Färsk

Fåddman · 118 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/kg pris 41 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 169 kr/kg pris 135 kr
Entrecôte Färsk i bit ca

Entrecôte Färsk i bit ca

Scan · 950 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 400 kr/kg pris 380 kr
Entrecôte Färsk Skivad

Entrecôte Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 434 kr/kg pris 87 kr
Entrecôte Färsk skivad

Entrecôte Färsk skivad

Smak av Gotland · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 595 kr/kg pris 119 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 370 kr/kg pris 167 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 366 kr/kg pris 256 kr
Entrecôte Färsk Utvald

Entrecôte Färsk Utvald

Scan · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 566 kr/kg pris 102 kr
Entrecôte för 2 Färsk

Entrecôte för 2 Färsk

Hacksta Köttdisk · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 393 kr/kg pris 118 kr
Flankstek Färsk i bit ca

Flankstek Färsk i bit ca

Smak av Gotland · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/kg pris 207 kr
Flankstek Färsk Utvald ca

Flankstek Färsk Utvald ca

Scan · 640 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 314 kr/kg pris 201 kr
Flapsteak ca

Flapsteak ca

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 332 kr/kg pris 166 kr
Grillspett Färskt Mild Chili

Grillspett Färskt Mild Chili

Scan · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 122 kr/kg pris 49 kr
Grytbitar Färska av nöt ca

Grytbitar Färska av nöt ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 167 kr/kg pris 83 kr
Grytkött Färsk av nötbog ca

Grytkött Färsk av nötbog ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 218 kr
Hamburgare 90g 6-p

Hamburgare 90g 6-p

Scan · 540 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 130 kr/kg pris 70 kr
Hamburgare Färsk 2-p

Hamburgare Färsk 2-p

ICA I love eco · 226 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 49 kr
Hamburgare Färsk Bacon 4-p

Hamburgare Färsk Bacon 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 68 kr
Hamburgare Färsk Original 4-p

Hamburgare Färsk Original 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 68 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 139 kr/kg pris 70 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 135 kr/kg pris 108 kr
Högrev Färsk av nöt i bit ca

Högrev Färsk av nöt i bit ca

Scan · 1200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 209 kr/kg pris 250 kr
Högrev Färsk ca

Högrev Färsk ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 202 kr
Högrev Färsk ca KRAV

Högrev Färsk ca KRAV

ICA I love eco · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 260 kr/kg pris 208 kr
Högrevsburgare Fryst 4-p

Högrevsburgare Fryst 4-p

Scan · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 188 kr/kg pris 113 kr
Högrevsfärs Färsk 18%

Högrevsfärs Färsk 18%

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 202 kr/kg pris 101 kr
Högrevsfärs Färsk med oxbringa 20%

Högrevsfärs Färsk med oxbringa 20%

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 232 kr/kg pris 116 kr
Högrevshamburgare Färsk 2-p

Högrevshamburgare Färsk 2-p

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 233 kr/kg pris 70 kr
Kalvkotlett Färsk ca

Kalvkotlett Färsk ca

Scan · 320 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 463 kr/kg pris 148 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Köttbullar Stekta Färska

Köttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 262 kr/kg pris 118 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 280 kr/kg pris 140 kr
Lövbiff Färsk Skivad ca

Lövbiff Färsk Skivad ca

Scan · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 278 kr/kg pris 111 kr
Lövstek Fryst

Lövstek Fryst

ML Food Selection · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/kg pris 115 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Scan · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 170 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/kg pris 166 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 194 kr/kg pris 58 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 165 kr/kg pris 83 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 89 kr
Nötfärs Färsk 12% ca

Nötfärs Färsk 12% ca

Smak av Gotland · 1600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 165 kr/kg pris 264 kr
Nötfärs Färsk 15% KRAV

Nötfärs Färsk 15% KRAV

ICA I love eco · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Nötfärs Färsk 5%

Nötfärs Färsk 5%

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 175 kr/kg pris 88 kr
Nötstek Färsk nätad ca

Nötstek Färsk nätad ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 218 kr
Nötytterfilé Färsk ca

Nötytterfilé Färsk ca

Smak av Gotland · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 371 kr/kg pris 223 kr
Oxfilé Färsk halv ca

Oxfilé Färsk halv ca

Smak av Gotland · 1100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 722 kr/kg pris 795 kr
Oxfilé Färsk i bit ca

Oxfilé Färsk i bit ca

Highland Beef · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 459 kr/kg pris 368 kr
Oxfilé Färsk i bit ca

Oxfilé Färsk i bit ca

Naturkött · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 389 kr/kg pris 350 kr
Oxfilé Färsk Skivad ca

Oxfilé Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 601 kr/kg pris 180 kr
Oxfilé Färsk Skivad ca KRAV

Oxfilé Färsk Skivad ca KRAV

ICA I love eco · 375 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 709 kr/kg pris 266 kr
Oxfilé Färsk Utvald ca

Oxfilé Färsk Utvald ca

Scan · 270 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 674 kr/kg pris 182 kr
Pepparbiff Färsk ca

Pepparbiff Färsk ca

ICA · 750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 258 kr/kg pris 194 kr
Picanha med kappa ca

Picanha med kappa ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 346 kr/kg pris 346 kr
Pulled Beef Färsk Taco

Pulled Beef Färsk Taco

ICA · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 216 kr/kg pris 80 kr
Rostas Färsk i bit ca

Rostas Färsk i bit ca

Smak av Gotland · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 420 kr/kg pris 336 kr
Rostas Färsk skivad

Rostas Färsk skivad

Smak av Gotland · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 535 kr/kg pris 134 kr
Rostas Färsk Skivad ca

Rostas Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 352 kr/kg pris 106 kr
Rostbiff Färsk i bit ca

Rostbiff Färsk i bit ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 248 kr/kg pris 248 kr
Rostbiff Färsk i bit ca

Rostbiff Färsk i bit ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 226 kr/kg pris 204 kr
Rostbiff Färsk Skivad ca

Rostbiff Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 280 kr/kg pris 84 kr
Rostbiff Färsk Skivad ca

Rostbiff Färsk Skivad ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 263 kr/kg pris 158 kr
Rostbiff I Bit ca Gudruns

Rostbiff I Bit ca Gudruns

Skövde Slakteri AB · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 241 kr/kg pris 241 kr
Ryggbiff Frystinad KRAV

Ryggbiff Frystinad KRAV

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 523 kr/kg pris 105 kr
Ryggbiff Färsk

Ryggbiff Färsk

ICA Selection · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 525 kr/kg pris 105 kr
Ryggbiff Färsk ca

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 350 kr/kg pris 315 kr
Ryggbiff Färsk i bit ca

Ryggbiff Färsk i bit ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 405 kr/kg pris 405 kr
Ryggbiff Färsk i bit ca

Ryggbiff Färsk i bit ca

Scan · 940 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 391 kr/kg pris 367 kr
Ryggbiff Färsk med kappa ca

Ryggbiff Färsk med kappa ca

Hacksta Köttdisk · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 275 kr/kg pris 220 kr
Ryggbiff Färsk Mörmarinerad ca

Ryggbiff Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 315 kr/kg pris 315 kr
Ryggbiff Färsk Skivad

Ryggbiff Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 423 kr/kg pris 85 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 382 kr/kg pris 115 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 550 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 372 kr/kg pris 204 kr
Ryggbiff Färsk skivad med kappa

Ryggbiff Färsk skivad med kappa

Smak av Gotland · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 529 kr/kg pris 106 kr
Ryggbiff Färsk Utvald

Ryggbiff Färsk Utvald

Scan · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 566 kr/kg pris 102 kr
Ryggbiff för 2 Färsk

Ryggbiff för 2 Färsk

Hacksta Köttdisk · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 291 kr/kg pris 87 kr
Ryggbiff Putsad I Bit ca Gudruns

Ryggbiff Putsad I Bit ca Gudruns

Skövde Slakteri AB · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 397 kr/kg pris 397 kr
Ungnötslever Färsk i bit ca

Ungnötslever Färsk i bit ca

ICA · 550 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 64 kr/kg pris 35 kr
Tyck till