Primat

Vilt på ICA Maxi Nynäshamn

20 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Dovhjort Innerfilé ca

Dovhjort Innerfilé ca

Svenskt Skogsvilt · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 567 kr/kg pris 170 kr
Dovhjortsfärs

Dovhjortsfärs

Svenskt Skogsvilt · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 268 kr/kg pris 94 kr
Dovhjortsstek Benfri ca

Dovhjortsstek Benfri ca

Svenskt Skogsvilt · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 321 kr/kg pris 321 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 274 kr/kg pris 328 kr
Kronhjortskav

Kronhjortskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 189 kr/kg pris 45 kr
Kronhjortskebab

Kronhjortskebab

Lapin Liha · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 157 kr/kg pris 79 kr
Renskav

Renskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 355 kr/kg pris 85 kr
Renskav

Renskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 331 kr/kg pris 79 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 298 kr/kg pris 119 kr
Renskav premium

Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 453 kr/kg pris 109 kr
Renytterfilé ca

Renytterfilé ca

Norrlandsvilt · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 664 kr/kg pris 399 kr
Rådjursfärs

Rådjursfärs

Svenskt Skogsvilt · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 268 kr/kg pris 94 kr
Smashburger vildsvin

Smashburger vildsvin

Svenskt Gårdsvilt · 180 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 218 kr/kg pris 39 kr
Suovas Renskav premium

Suovas Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 485 kr/kg pris 116 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 87 kr
Älgbogstek Färsk ca

Älgbogstek Färsk ca

Norrlandsvilt · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 278 kr/kg pris 278 kr
Älgfransyska NORRLANDS

Älgfransyska NORRLANDS

Norrlandsvilt · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 363 kr/kg pris 363 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 300 kr/kg pris 72 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 308 kr/kg pris 123 kr
Tyck till