Primat

Fläskkött på ICA Maxi Nynäshamn

58 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 62 kr
Chilimedaljong Färsk

Chilimedaljong Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Smak av Gotland · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 237 kr/kg pris 119 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 116 kr/kg pris 68 kr
Fläskfilé Färsk Rökt ca

Fläskfilé Färsk Rökt ca

Tulip · 550 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Fläskfilé Hel Grillfilé Vitlök ca

Fläskfilé Hel Grillfilé Vitlök ca

Allmans · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 143 kr
Fläskfärs Färsk 10%

Fläskfärs Färsk 10%

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Fläskfärs Färsk 20%

Fläskfärs Färsk 20%

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Fläskkarré Färsk Benfri ca

Fläskkarré Färsk Benfri ca

Scan · 1100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 122 kr
Fläskkarré Färsk Benfri i bit ca

Fläskkarré Färsk Benfri i bit ca

Smak av Gotland · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 99 kr
Fläskkarré Färsk Skivad

Fläskkarré Färsk Skivad

Smak av Gotland · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Scan · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 121 kr/kg pris 60 kr
Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Scan · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad

Fläskkotlett Färsk Skivad

Smak av Gotland · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Scan · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 61 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Scan · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 70 kr/kg pris 63 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

ICA · 1400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 46 kr/kg pris 65 kr
Fläsklägg Rimmad Med Ben Sågad ca

Fläsklägg Rimmad Med Ben Sågad ca

Gudruns · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/kg pris 62 kr
Fläsksida Rökt I Bit Alspånsrökt ca

Fläsksida Rökt I Bit Alspånsrökt ca

Gudruns · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 39 kr
Fläskytterfilé Färsk Benfri ca

Fläskytterfilé Färsk Benfri ca

Smak av Gotland · 750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 93 kr
Fläskytterfilé Färsk Grillmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Grillmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Nybergs Deli · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Fläskytterfilé Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Mörmarinerad ca

Gudruns · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 90 kr
Grillspett grillmarinerade

Grillspett grillmarinerade

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Grisfötter Färska Kokta i gelé

Grisfötter Färska Kokta i gelé

Jojjen · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Grytbitar Färska av gris ca

Grytbitar Färska av gris ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Karré Färsk av rapsgris

Karré Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 165 kr/kg pris 49 kr
Karré Färsk Benfri i bit ca

Karré Färsk Benfri i bit ca

ICA · 1100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 101 kr/kg pris 111 kr
Karré Färsk Skivad Benfri

Karré Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 45 kr
Karré Färsk Skivad Benfri ca

Karré Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 49 kr
Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Kotlett Färsk Benfri i bit ca

Kotlett Färsk Benfri i bit ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 99 kr/kg pris 89 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri

Kotlett Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 53 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 106 kr/kg pris 95 kr
Kotlett Färsk Tunnskivad

Kotlett Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Kotletter Skivade med ben ca

Kotletter Skivade med ben ca

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 40 kr
Kungskassler i bit ca

Kungskassler i bit ca

Gudruns · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Picnicbog Färsk i bit ca

Picnicbog Färsk i bit ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 71 kr
Pluma Färsk ca

Pluma Färsk ca

Scan · 550 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 81 kr
Revben Mörade ca

Revben Mörade ca

Allmans · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 84 kr/kg pris 84 kr
Revbenspjäll Färska Tunna ca

Revbenspjäll Färska Tunna ca

ICA · 1200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 70 kr/kg pris 83 kr
Revbensspjäll Färska Tjocka ca

Revbensspjäll Färska Tjocka ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/kg pris 62 kr
Ribs Kickin

Ribs Kickin

Texas Longhorn · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 162 kr/kg pris 68 kr
Ribs Original

Ribs Original

Texas Longhorn · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 162 kr/kg pris 68 kr
Salsicciafärs Färsk

Salsicciafärs Färsk

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Salsicciafärs Pannfärdig

Salsicciafärs Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Skinka Färsk Skivad ca

Skinka Färsk Skivad ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 126 kr/kg pris 56 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 98 kr
Spareribs med BBQ

Spareribs med BBQ

Tulip · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Tacofärs Färsk av Fläsk Pannfärdig

Tacofärs Färsk av Fläsk Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Tyck till