Primat

Nötter & torkad frukt på ICA Maxi Nynäshamn

103 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aprikoser Soft Ekologisk EKO

Aprikoser Soft Ekologisk EKO

ICA Gott Liv · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 269 kr/kg pris 54 kr
Aprikoser Torkade

Aprikoser Torkade

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 237 kr/kg pris 47 kr
Bananchips

Bananchips

Treatville · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Bittermandel

Bittermandel

ICA · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 359 kr/kg pris 18 kr
Blandfrukt

Blandfrukt

ICA Basic · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Blåbär

Blåbär

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 590 kr/kg pris 41 kr
Cashewnötter

Cashewnötter

ICA Gott Liv · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 216 kr/kg pris 38 kr
Cashewnötter

Cashewnötter

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 161 kr/kg pris 80 kr
Cashewnötter naturell EKO

Cashewnötter naturell EKO

ICA Gott Liv · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 243 kr/kg pris 24 kr
Cashewnötter R/S

Cashewnötter R/S

Exotic Snacks · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Chiafrön

Chiafrön

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Chiafrön

Chiafrön

Risenta · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 196 kr/kg pris 59 kr
Chiafrön Ekologisk

Chiafrön Ekologisk

GoGreen · 270 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 214 kr/kg pris 58 kr
Dadelmassa

Dadelmassa

Sedir Food · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Dadlar Färska Klass 1

Dadlar Färska Klass 1

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Dadlar Salted Caramel Peanuts

Dadlar Salted Caramel Peanuts

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 17 kr Extrapris
Dadlar Soft Ekologisk

Dadlar Soft Ekologisk

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Dadlar Sour Cola

Dadlar Sour Cola

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 17 kr Extrapris
Dadlar Taateli

Dadlar Taateli

Sevan · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Fikon Soft Ekologisk

Fikon Soft Ekologisk

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 207 kr/kg pris 41 kr
Fikon Soltorkade Krav

Fikon Soltorkade Krav

Saltå Kvarn · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 208 kr/kg pris 42 kr
Gojibär Ekologisk

Gojibär Ekologisk

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 412 kr/kg pris 29 kr
Hallon Frystorkade

Hallon Frystorkade

Dr.Oetker · 15 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3280 kr/kg pris 49 kr
Hasselnötskärnor

Hasselnötskärnor

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Hasselnötter

Hasselnötter

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 146 kr/kg pris 59 kr
Hasselnötter rostade

Hasselnötter rostade

ICA Gott Liv · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 332 kr/kg pris 58 kr
Jordnötter Osaltade

Jordnötter Osaltade

Estrella · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Jumbo Cashew Naturella

Jumbo Cashew Naturella

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 308 kr/kg pris 62 kr
Jumborussin

Jumborussin

ICA Gott Liv · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 21 kr
Korinter

Korinter

Dr.Oetker · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 214 kr/kg pris 16 kr
Linfrö

Linfrö

GoGreen · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/kg pris 14 kr
Linfrön

Linfrön

ICA · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Linfrön

Linfrön

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 47 kr/kg pris 14 kr
Macadamianötter Uten Salt Den Lille Nöttefabrikken

Macadamianötter Uten Salt Den Lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 60 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 614 kr/kg pris 37 kr
Mandel Skalad & hackad

Mandel Skalad & hackad

Dr.Oetker · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 295 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Mandel skalad & hackad

Mandel skalad & hackad

ICA · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 225 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Mandel Skållad

Mandel Skållad

Dr.Oetker · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 295 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Mandelmassa

Mandelmassa

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Mandelspån blancherade

Mandelspån blancherade

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Mandlar naturella EKO

Mandlar naturella EKO

ICA Gott Liv · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 280 kr/kg pris 28 kr
Naturella cashewnötter

Naturella cashewnötter

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 214 kr/kg pris 15 kr
Naturella nötter Pistagenötter

Naturella nötter Pistagenötter

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Paranötter

Paranötter

ICA Gott Liv · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 425 kr/kg pris 74 kr
Pecannötter

Pecannötter

ICA Gott Liv · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 420 kr/kg pris 42 kr
Pinjenötter

Pinjenötter

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 553 kr/kg pris 39 kr
Pinjenötter Ekologiska

Pinjenötter Ekologiska

ICA Gott Liv · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 643 kr/kg pris 26 kr
Pinjenötter Naturella

Pinjenötter Naturella

Exotic Snacks · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 662 kr/kg pris 33 kr
Plommon Soft Ekologisk

Plommon Soft Ekologisk

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Plommon Torkade

Plommon Torkade

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 51 kr
Plommon urkärnade

Plommon urkärnade

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 105 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Pumpakärnor

Pumpakärnor

Risenta · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 123 kr
Pumpakärnor

Pumpakärnor

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Pumpakärnor

Pumpakärnor

ICA I love eco · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 39 kr
Pumpakärnor

Pumpakärnor

Risenta · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 40 kr
Pumpakärnor

Pumpakärnor

ICA Basic · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 81 kr/kg pris 65 kr
Pumpakärnor Torrostade & lättsaltade

Pumpakärnor Torrostade & lättsaltade

Risenta · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 240 kr/kg pris 36 kr
Rostade sesamfrön

Rostade sesamfrön

ICA Asia · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Rostade Solrosfrön Klassiska

Rostade Solrosfrön Klassiska

Ceren · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Russin

Russin

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Russin

Russin

Sun Maid · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Russin

Russin

Start · 750 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 53 kr/kg pris 40 kr
Russin Gula

Russin Gula

Sevan · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 108 kr/kg pris 38 kr
Russin Kärnfria

Russin Kärnfria

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Russin Kärnfria 6-p

Russin Kärnfria 6-p

ICA · 252 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 36 kr
Russin Soltorkade Krav

Russin Soltorkade Krav

Saltå Kvarn · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Salladstopping

Salladstopping

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Sesamfrön

Sesamfrön

ICA · 38 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 642 kr/kg pris 24 kr
Sesamfrön rostade Import

Sesamfrön rostade Import

Risberg · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 315 kr/kg pris 38 kr
Sesamfrön Skalade

Sesamfrön Skalade

Risenta · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Solrosfrön Svarta

Solrosfrön Svarta

Ceren · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Solroskärnor

Solroskärnor

Risenta · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 56 kr/kg pris 56 kr
Solroskärnor

Solroskärnor

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 11 kr
Solroskärnor

Solroskärnor

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 57 kr/kg pris 17 kr
Solroskärnor

Solroskärnor

Risenta · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Solroskärnor

Solroskärnor

ICA Basic · 800 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/kg pris 28 kr
Solroskärnor Torrostade

Solroskärnor Torrostade

Risenta · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Soltorkade Russin KRAV

Soltorkade Russin KRAV

Saltå Kvarn · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Sultanrussin Ekologisk ICA

Sultanrussin Ekologisk ICA

ICA I love eco · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 31 kr
Svarta Sesamfrön

Svarta Sesamfrön

Risenta · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Sötmandel

Sötmandel

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Sötmandel

Sötmandel

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 106 kr/kg pris 42 kr
Torkad frukt Mango & Coconut Pineapple

Torkad frukt Mango & Coconut Pineapple

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkad frukt Sweet Strawberry Mango

Torkad frukt Sweet Strawberry Mango

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkad Mango & Passionfruit

Torkad Mango & Passionfruit

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkad Mango

Torkad Mango

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Torkad Mango

Torkad Mango

Treatville · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 150 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Torkad Mango

Torkad Mango

Sunshine Delights · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Torkad Mango Chili Twist

Torkad Mango Chili Twist

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Torkad Mango Ginger/Lime

Torkad Mango Ginger/Lime

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Torkad Passionsfrukt

Torkad Passionsfrukt

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Torkad Persika

Torkad Persika

Sunshine Delights · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 232 kr/kg pris 46 kr
Torkade Aprikoser

Torkade Aprikoser

ICA Basic · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Torkade dadlar med citron/jordgubbssmak

Torkade dadlar med citron/jordgubbssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkade Tranbär

Torkade Tranbär

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Tranbär Torkade

Tranbär Torkade

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 175 kr/kg pris 26 kr
Vallmofrön

Vallmofrön

ICA · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 211 kr/kg pris 36 kr
Valnötskärnor

Valnötskärnor

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Valnötter

Valnötter

ICA Gott Liv · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 252 kr/kg pris 25 kr
Valnötter

Valnötter

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Valnötter

Valnötter

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Tyck till