Primat

Soppor på ICA Maxi Nynäshamn

91 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Asian spices Tom kha soup

Asian spices Tom kha soup

Santa Maria · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 666 kr/kg pris 20 kr
Buljong Biff Ben färsk

Buljong Biff Ben färsk

Food Studio · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 160 kr/l pris 56 kr
Buljong Kyckling Ben färsk

Buljong Kyckling Ben färsk

Food Studio · 350 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 160 kr/l pris 56 kr
Buljong Kött 6-p

Buljong Kött 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,40 kr/l pris 13 kr
Buljongbas Ramen

Buljongbas Ramen

ICA Asia · 250 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 140 kr/l pris 35 kr
Buljongtärning Grönsaksbuljongtärningar 6-p

Buljongtärning Grönsaksbuljongtärningar 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,38 kr/l pris 13 kr
Champinjonsoppa 107g

Champinjonsoppa 107g

Blå Band · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Dashi Buljongpulver 8-pack

Dashi Buljongpulver 8-pack

Marutomo · 48 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1182 kr/kg pris 57 kr
Fiskbuljong Home Chef

Fiskbuljong Home Chef

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 85 kr
Fiskbuljong Tärning 12-p 132g

Fiskbuljong Tärning 12-p 132g

ICA · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,98 kr/l pris 18 kr
Fiskbuljong tärning 120g

Fiskbuljong tärning 120g

ICA · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,91 kr/l pris 17 kr
Fiskbuljongtärningar 6-p

Fiskbuljongtärningar 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,38 kr/l pris 13 kr
Fiskfond

Fiskfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Fond Du Chef Champinjon 112g

Fond Du Chef Champinjon 112g

Knorr · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/l pris 13 kr
Fond Du Chef Kyckling 112g

Fond Du Chef Kyckling 112g

Knorr · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/l pris 13 kr
Fond Du Chef Nötkött 112g

Fond Du Chef Nötkött 112g

Knorr · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/l pris 13 kr
Fond Du Chef Vegetarisk 112g

Fond Du Chef Vegetarisk 112g

Knorr · 2000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 7 kr/l pris 13 kr
Grönsaksbuljong 12-p

Grönsaksbuljong 12-p

Bong · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,62 kr/l pris 22 kr
Grönsaksbuljong 130g

Grönsaksbuljong 130g

Kung markatta · 5000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 6 kr/l pris 28 kr
Grönsaksbuljong Ekologisk 6-p 66g

Grönsaksbuljong Ekologisk 6-p 66g

ICA I love eco · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,07 kr/l pris 12 kr
Grönsaksbuljong Ekologisk 6-p

Grönsaksbuljong Ekologisk 6-p

Kung markatta · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/l pris 15 kr
Grönsaksbuljong Home Chef

Grönsaksbuljong Home Chef

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 85 kr
Grönsaksbuljong Tärning 12-p 132g

Grönsaksbuljong Tärning 12-p 132g

ICA · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,98 kr/l pris 18 kr
Grönsaksbuljongtärningar 12-p

Grönsaksbuljongtärningar 12-p

Knorr · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,14 kr/l pris 19 kr
Grönsaksfond

Grönsaksfond

ICA · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 31 kr
Grönsaksfond

Grönsaksfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

ICA · 390 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Grönsakssoppa Redd 3 portioner Varma Koppen

Grönsakssoppa Redd 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Gulaschsoppa 410g

Gulaschsoppa 410g

Weight Watchers · 400 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/l pris 20 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

Felix · 560 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 42 kr
Hello Nudelsoppa Pho kycklingsmak

Hello Nudelsoppa Pho kycklingsmak

Acecook · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 281 kr/kg pris 20 kr
Hello Nudelsoppa Pho nötköttssmak

Hello Nudelsoppa Pho nötköttssmak

Acecook · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 281 kr/kg pris 20 kr
Het nudelsoppa 410g

Het nudelsoppa 410g

Weight Watchers · 395 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/l pris 20 kr
Hummerfond

Hummerfond

ICA · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 31 kr
Hummerfond

Hummerfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Hönsbuljong Tärningar 12-p

Hönsbuljong Tärningar 12-p

Knorr · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,14 kr/l pris 19 kr
Hönsbuljong Tärningar 6-p

Hönsbuljong Tärningar 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,38 kr/l pris 13 kr
Italiensk Tomat med Mascarpone Soppa

Italiensk Tomat med Mascarpone Soppa

Knorr · 570 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/l pris 28 kr
Kalvbuljong 6-p

Kalvbuljong 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,40 kr/l pris 13 kr
Kalvfond

Kalvfond

ICA · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 31 kr
Kalvfond

Kalvfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Kalvfond

Kalvfond

Touch of Taste · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/l pris 84 kr
Kantarellfond

Kantarellfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Kantarellsoppa 3 portioner Varma Koppen

Kantarellsoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Kantarellsoppa 69g

Kantarellsoppa 69g

Blå Band · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 19 kr
Kycklingbuljong 12-p 132g

Kycklingbuljong 12-p 132g

ICA · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,98 kr/l pris 18 kr
Kycklingbuljong 12-p

Kycklingbuljong 12-p

Bong · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,62 kr/l pris 22 kr
Kycklingbuljong Ekologisk 6-p

Kycklingbuljong Ekologisk 6-p

Kung markatta · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/l pris 15 kr
Kycklingbuljong Home Chef

Kycklingbuljong Home Chef

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 85 kr
Kycklingbuljong tärning eko 60g

Kycklingbuljong tärning eko 60g

ICA · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,06 kr/l pris 12 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

ICA · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 31 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Köttbuljong 12-p

Köttbuljong 12-p

Knorr · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,15 kr/l pris 19 kr
Köttbuljong 12-p

Köttbuljong 12-p

Bong · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3,62 kr/l pris 22 kr
Köttbuljong tärningar 120g

Köttbuljong tärningar 120g

ICA · 6000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2,91 kr/l pris 17 kr
Köttbuljongtärning Ekologisk 6-p

Köttbuljongtärning Ekologisk 6-p

Kung markatta · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/l pris 15 kr
Köttfond Ekologisk

Köttfond Ekologisk

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Köttsoppa 465g

Köttsoppa 465g

Findus · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Linssoppa

Linssoppa

Weight Watchers · 400 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/l pris 20 kr
Löksoppa Fransk 4 portioner

Löksoppa Fransk 4 portioner

Blå Band · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Heinz · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Minestronesoppa 3 portioner Varma Koppen

Minestronesoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Minestronesoppa 3 portioner

Minestronesoppa 3 portioner

Blå Band · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 19 kr
Miso Soppa 5 portioner

Miso Soppa 5 portioner

Blue Dragon · 92 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 413 kr/kg pris 38 kr
Ost & Broccolisoppa 3 portioner Varma Koppen

Ost & Broccolisoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Ost Broccolisoppa 73g

Ost Broccolisoppa 73g

Blå Band · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 19 kr
Oxbuljong Home Chef

Oxbuljong Home Chef

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 85 kr
Oxfond med rödvin

Oxfond med rödvin

ICA · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/l pris 31 kr
Oxfond med Rödvin

Oxfond med Rödvin

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Potatis & Purjolöksoppa 3 portioner Varma Koppen

Potatis & Purjolöksoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Ramen Miso Buljong

Ramen Miso Buljong

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/l pris 58 kr
Ramen Shoyu Buljong

Ramen Shoyu Buljong

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/l pris 58 kr
Ramen Spicy Buljong

Ramen Spicy Buljong

Salsus · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 115 kr/l pris 58 kr
Redd Kycklingsoppa 3 portioner Varma Koppen

Redd Kycklingsoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Skaldjursfond

Skaldjursfond

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Soppa Potatis Purjolök 96g

Soppa Potatis Purjolök 96g

Blå Band · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Soppa Tomat & Basilika Varma Koppen 61g

Soppa Tomat & Basilika Varma Koppen 61g

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Soppa Tomat & Pasta 79,5g

Soppa Tomat & Pasta 79,5g

Blå Band · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 19 kr
Sparrissoppa 3 portioner Varma Koppen

Sparrissoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Sparrissoppa 95g

Sparrissoppa 95g

Blå Band · 1000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Svampbuljong 6-p

Svampbuljong 6-p

Knorr · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 4,40 kr/l pris 13 kr
Svampfond

Svampfond

Caj P · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 173 kr/l pris 31 kr
Svampsoppa 3 portioner Varma Koppen

Svampsoppa 3 portioner Varma Koppen

Blå Band · 600 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Sötpotatissoppa

Sötpotatissoppa

ICA · 390 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Tomatsoppa

Tomatsoppa

Heinz · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Umamibuljong Tärningar Ekologisk 6-p 11g

Umamibuljong Tärningar Ekologisk 6-p 11g

Kung markatta · 3000 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 5 kr/l pris 15 kr
Vegetarisk Ärtsoppa 530g

Vegetarisk Ärtsoppa 530g

Knorr · 515 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/l pris 37 kr
Viltfond med Kantarell

Viltfond med Kantarell

Touch of Taste · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 184 kr/l pris 33 kr
Västkustsoppa 72g

Västkustsoppa 72g

Blå Band · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/l pris 19 kr
Örtfond

Örtfond

Caj P · 180 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 173 kr/l pris 31 kr
Österrikisk gulaschsoppa 500g

Österrikisk gulaschsoppa 500g

Knorr · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Tyck till