Primat

Kryddor på ICA Maxi Nynäshamn

279 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda

Allkrydda

Sevan · 900 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 35 kr/kg pris 31 kr
Allroundkrydda Kryddblandning

Allroundkrydda Kryddblandning

Santa Maria · 120 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 261 kr/kg pris 31 kr
Ancho Chili

Ancho Chili

ICA · 46 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 743 kr/kg pris 34 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 15 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 15 kr
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2764 kr/kg pris 28 kr
Basilika Torkad 10g

Basilika Torkad 10g

ICA · 11 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2143 kr/kg pris 24 kr
BBQ rub Allround

BBQ rub Allround

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 471 kr/kg pris 10 kr
BBQ rub Beer Can Chicken

BBQ rub Beer Can Chicken

Santa Maria · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/kg pris 10 kr
BBQ rub Chili Påse

BBQ rub Chili Påse

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 471 kr/kg pris 10 kr
BBQrub Herbs Påse

BBQrub Herbs Påse

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 471 kr/kg pris 10 kr
Bergssalt Kvarn

Bergssalt Kvarn

Santa Maria · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 390 kr/kg pris 55 kr
Biryani Masala

Biryani Masala

Gröna Bladet · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 371 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Bockhornsklöver Hel

Bockhornsklöver Hel

Gröna Bladet · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 297 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Bordssalt Extra fint med jod

Bordssalt Extra fint med jod

Jozo · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 69 kr/kg pris 9 kr
Brödkryddor påse

Brödkryddor påse

Santa Maria · 16 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 825 kr/kg pris 13 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 857 kr/kg pris 26 kr
Cayennepeppar mald

Cayennepeppar mald

ICA · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 619 kr/kg pris 22 kr
Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 75 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 727 kr/kg pris 55 kr
Chili Chipotlekrydda

Chili Chipotlekrydda

Risberg · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1102 kr/kg pris 33 kr
Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 779 kr/kg pris 55 kr
Chili Krossade Flakes

Chili Krossade Flakes

Risberg · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 976 kr/kg pris 29 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 756 kr/kg pris 26 kr
Chiliflakes 28g

Chiliflakes 28g

ICA · 32 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 885 kr/kg pris 28 kr
Chiliflakes

Chiliflakes

ICA Basic · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 299 kr/kg pris 15 kr
Chilikrydda med Lime

Chilikrydda med Lime

Tajin · 142 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 273 kr/kg pris 39 kr
Chilipeppar Ancho Style

Chilipeppar Ancho Style

Santa Maria · 35 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 982 kr/kg pris 34 kr
Chilipeppar Chipotle

Chilipeppar Chipotle

Santa Maria · 33 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1042 kr/kg pris 34 kr
Chilipeppar malen

Chilipeppar malen

ICA · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 570 kr/kg pris 23 kr
Chilipeppar Red Hot Flakes

Chilipeppar Red Hot Flakes

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1193 kr/kg pris 33 kr
Chilipulver 40g

Chilipulver 40g

ICA · 42 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 494 kr/kg pris 21 kr
Chilipulver

Chilipulver

Santa Maria · 41 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 604 kr/kg pris 25 kr
Chilistrån

Chilistrån

Risberg · 5 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3966 kr/kg pris 20 kr
Chimmichurri Krydda

Chimmichurri Krydda

Risberg · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 945 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

ICA · 52 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 381 kr/kg pris 20 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 429 kr/kg pris 24 kr
Crispy Chicken Spice Mix Mild

Crispy Chicken Spice Mix Mild

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 304 kr/kg pris 15 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 812 kr/kg pris 28 kr
Curry

Curry

ICA Basic · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 187 kr/kg pris 15 kr
Curry Extra Stark

Curry Extra Stark

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 756 kr/kg pris 26 kr
Curry Mango

Curry Mango

Santa Maria · 41 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 861 kr/kg pris 35 kr
Curry Red

Curry Red

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 706 kr/kg pris 35 kr
Currypulver 37g

Currypulver 37g

ICA · 42 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 560 kr/kg pris 24 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1903 kr/kg pris 25 kr
Dill Torkad

Dill Torkad

ICA · 16 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1431 kr/kg pris 23 kr
Dillfrö

Dillfrö

Santa Maria · 37 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 669 kr/kg pris 25 kr
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 3176 kr/kg pris 29 kr
Dragon Torkad

Dragon Torkad

ICA · 10 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2566 kr/kg pris 26 kr
Dressingmix Örtagård 3-p

Dressingmix Örtagård 3-p

Knorr · 24 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 506 kr/kg pris 12 kr
Enbär

Enbär

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1126 kr/kg pris 25 kr
Enchilada Kryddmix Medium

Enchilada Kryddmix Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 475 kr/kg pris 13 kr
Fajita Kryddmix Original Medium

Fajita Kryddmix Original Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 475 kr/kg pris 13 kr
Fant Cevapcici & pljeskavice

Fant Cevapcici & pljeskavice

Podravka · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 301 kr/kg pris 12 kr
Finkornigt Hushållssalt med jod

Finkornigt Hushållssalt med jod

Falksalt · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Finkornigt Hushållssalt utan jod

Finkornigt Hushållssalt utan jod

Falksalt · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Fint salt med jod Salt

Fint salt med jod Salt

Jozo · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Fint salt med jod

Fint salt med jod

Jozo · 600 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 24 kr/kg pris 14 kr
Five peppers Kvarn

Five peppers Kvarn

Santa Maria · 60 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 893 kr/kg pris 54 kr
Five Spice Kryddmix Risberg

Five Spice Kryddmix Risberg

Risberg Import · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 680 kr/kg pris 34 kr
Flingsalt

Flingsalt

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Flingsalt med Jod

Flingsalt med Jod

Falksalt · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 234 kr/kg pris 29 kr
Flingsalt Med jod

Flingsalt Med jod

Falksalt · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Flingsalt Naturell

Flingsalt Naturell

Falksalt · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 265 kr/kg pris 33 kr
Fransk Örtblandning

Fransk Örtblandning

ICA · 18 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1158 kr/kg pris 21 kr
Franska Örter

Franska Örter

Santa Maria · 15 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1587 kr/kg pris 24 kr
Fänkålsfrön Hela

Fänkålsfrön Hela

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1026 kr/kg pris 13 kr
Garam Masala

Garam Masala

Santa Maria · 33 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1071 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA Basic · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 15 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA · 49 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 404 kr/kg pris 20 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 510 kr/kg pris 26 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 320 kr/kg pris 28 kr
Grillkrydda Chili

Grillkrydda Chili

Santa Maria · 84 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 339 kr/kg pris 29 kr
Grillkrydda Chili Smokey

Grillkrydda Chili Smokey

Santa Maria · 81 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 375 kr/kg pris 30 kr
Grillkrydda Honung

Grillkrydda Honung

Santa Maria · 98 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 291 kr/kg pris 29 kr
Grovkornigt Hushållssalt

Grovkornigt Hushållssalt

Falksalt · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 14 kr/kg pris 14 kr
Grovkornigt Kvarnsalt

Grovkornigt Kvarnsalt

Falksalt · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/kg pris 14 kr
Gräslök

Gräslök

Santa Maria · 3 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 11753 kr/kg pris 35 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2203 kr/kg pris 29 kr
Grönpeppar Hel 10g

Grönpeppar Hel 10g

ICA · 12 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1963 kr/kg pris 24 kr
Grönpeppar I Lag Ets Moulin

Grönpeppar I Lag Ets Moulin

Etablissements Moulin · 30 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 945 kr/kg pris 28 kr
Guacamole Kryddmix

Guacamole Kryddmix

ICA · 20 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 345 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 744 kr/kg pris 24 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

ICA Basic · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 187 kr/kg pris 15 kr
Gurkmeja Malen

Gurkmeja Malen

ICA · 43 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 525 kr/kg pris 23 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 38 kr
Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Falksalt · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Havssalt Gros Sel Le Guérandais

Havssalt Gros Sel Le Guérandais

Les Salines · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Havssalt Läsö

Havssalt Läsö

Werners Gourmetservice · 125 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 567 kr/kg pris 71 kr
Herbamare Örtsalt Original Ekologisk

Herbamare Örtsalt Original Ekologisk

A.Vogel · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Himalayasalt Finkornig

Himalayasalt Finkornig

Falksalt · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 16 kr
Indian spices Raita

Indian spices Raita

Santa Maria · 8 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 2140 kr/kg pris 17 kr
Ingefära krossad

Ingefära krossad

Risberg · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 185 kr/kg pris 39 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 18 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 681 kr/kg pris 12 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 797 kr/kg pris 25 kr
Kanel Ceylon Eko

Kanel Ceylon Eko

Kockens · 27 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 1120 kr/kg pris 30 kr
Kanel Hel

Kanel Hel

ICA · 20 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 608 kr/kg pris 12 kr
Kanel mald

Kanel mald

ICA · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 500 kr/kg pris 20 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 611 kr/kg pris 24 kr
Kanel malen

Kanel malen

ICA Basic · 80 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 187 kr/kg pris 15 kr
Tyck till