Primat

Färdigmat på ICA Maxi Nynäshamn

263 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baba Ganoush Aubergineröra

Baba Ganoush Aubergineröra

ZEINAS · 170 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 27 kr
Baba Ganoush Smoky Aubergine

Baba Ganoush Smoky Aubergine

Tamini · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 193 kr/kg pris 52 kr
Chili Färsk Beef and Bean

Chili Färsk Beef and Bean

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 78 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Coleslaw Chili Pepper

Coleslaw Chili Pepper

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw Green Goddess

Coleslaw Green Goddess

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 221 kr/kg pris 19 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Falafel Original

Falafel Original

Sevan · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 93 kr/kg pris 43 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Fläsknoisette Med Bearnaisesås & Stekt Potatis ca

Fläsknoisette Med Bearnaisesås & Stekt Potatis ca

Restaurang Nya Energikällan · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Frukostpannkakor

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Chicken Satay

Färdigmat Chicken Satay

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Färdigmat Chinese BBQ

Färdigmat Chinese BBQ

NOM · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Currygryta med Kyckling och Ris

Färdigmat Currygryta med Kyckling och Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Färdigmat Fiskgryta Bouillabaisse

Färdigmat Fiskgryta Bouillabaisse

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 96 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 96 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 130 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Pljeskavica Med Rösti Bearnaisesås & Mexikansås ca

Färdigmat Pljeskavica Med Rösti Bearnaisesås & Mexikansås ca

Restaurang Nya Energikällan · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 154 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Ramen Biff

Färdigmat Ramen Biff

Ichiro · 365 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 156 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Ramen Kyckling

Färdigmat Ramen Kyckling

Ichiro · 365 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 156 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Risotto Tryffel

Färdigmat Risotto Tryffel

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 143 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Spicy Korean Chicken

Färdigmat Spicy Korean Chicken

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 76 kr
Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Maten e klar · 410 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Maten e klar · 410 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Maten e klar · 410 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 134 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Vego Lasagne

Färdigmat Vego Lasagne

ICA · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 206 kr/kg pris 82 kr
Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Rana · 280 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Grillpotatissallad

Grillpotatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Grillpotatissallad Chili Paprika

Grillpotatissallad Chili Paprika

ICA · 700 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 28 kr/l pris 21 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 166 kr/kg pris 33 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 67 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Elovena · 210 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 153 kr/kg pris 32 kr
Hummus Fresh Herbs

Hummus Fresh Herbs

Tamini · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Hummus Funky Chili

Hummus Funky Chili

Tamini · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Hummus Original

Hummus Original

Tamini · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Tyck till