Primat

Salta nötter på ICA Maxi Nynäshamn

63 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cashewnötter

Cashewnötter

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Cashewnötter Rostade och saltade

Cashewnötter Rostade och saltade

Exotic Snacks · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 223 kr/kg pris 56 kr
Cashewnötter Salta

Cashewnötter Salta

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 220 kr/kg pris 22 kr
Cashewnötter salta

Cashewnötter salta

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Cashewnötter Sour Cream & Onion

Cashewnötter Sour Cream & Onion

DL Nöttefabrikken · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 309 kr/kg pris 46 kr
Chilinötter

Chilinötter

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Chilinötter Extra Heta

Chilinötter Extra Heta

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Chilinötter Heta

Chilinötter Heta

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Chilinötter klassiska

Chilinötter klassiska

Olw · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Heta Nötter

Heta Nötter

Exotic Snacks · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 19 kr
Jordnöt & nötmix

Jordnöt & nötmix

ICA Gott Liv · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 217 kr/kg pris 38 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 67 kr/kg pris 17 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 31 kr/kg pris 16 kr
Jordnötter Salta

Jordnötter Salta

Estrella · 275 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr
Jordnötter Torrostade & Kryddade

Jordnötter Torrostade & Kryddade

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Jordnötter Virginia traditional

Jordnötter Virginia traditional

Olw · 275 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 28 kr
Kikärtor Rostade gula

Kikärtor Rostade gula

Tadim · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 16 kr
Kikärtor Rostade vita

Kikärtor Rostade vita

Tadim · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 107 kr/kg pris 16 kr
Lättrostade skalade Pistagenötter

Lättrostade skalade Pistagenötter

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 734 kr/kg pris 51 kr
Macadamianötter Torrostade och saltade

Macadamianötter Torrostade och saltade

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 341 kr/kg pris 68 kr
Mandlar Rostade & saltade

Mandlar Rostade & saltade

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 244 kr/kg pris 24 kr
Mandlar Rostade och Saltade

Mandlar Rostade och Saltade

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 279 kr/kg pris 56 kr
Marconamandlar Rostade med havssalt ExoticSnacks

Marconamandlar Rostade med havssalt ExoticSnacks

Exotic Snacks · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Nöt & bärmix

Nöt & bärmix

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 242 kr/kg pris 36 kr
Nöt & Tranbärsmix

Nöt & Tranbärsmix

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 212 kr/kg pris 63 kr
Nötmix Asia

Nötmix Asia

Treatville · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 19 kr
Nötmix Cashew, pecan & mörk choklad

Nötmix Cashew, pecan & mörk choklad

Exotic Snacks · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 258 kr/kg pris 39 kr
Nötmix Chili

Nötmix Chili

Treatville · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 20 kr
Nötmix Honung & Chili Den lille Nöttefabrikken

Nötmix Honung & Chili Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 224 kr/kg pris 34 kr
Nötmix Honung & Mild Chili

Nötmix Honung & Mild Chili

Olw · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Nötmix Honung & Salt

Nötmix Honung & Salt

Estrella · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 173 kr/kg pris 30 kr
Nötmix Honung & Salt

Nötmix Honung & Salt

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Nötmix Honung & Salt

Nötmix Honung & Salt

Estrella · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 366 kr/kg pris 18 kr
Nötmix Honung Chili

Nötmix Honung Chili

Exotic Snacks · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

Estrella · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Nötmix med oliv

Nötmix med oliv

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 176 kr/kg pris 35 kr
Nötmix med pistage

Nötmix med pistage

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 176 kr/kg pris 35 kr
Nötmix Rostad & Saltad 60g

Nötmix Rostad & Saltad 60g

Estrella · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 366 kr/kg pris 18 kr
Nötmix Russin

Nötmix Russin

Olw · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Nötmix Saltade Jordnötter Cashew & Mandlar

Nötmix Saltade Jordnötter Cashew & Mandlar

ICA · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Nötmix smak av Chili

Nötmix smak av Chili

Estrella · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 173 kr/kg pris 30 kr
Nötmix Tropical

Nötmix Tropical

Treatville · 140 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 19 kr
Nötter Enjoy mix

Nötter Enjoy mix

Nutisal · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 38 kr
Nötter Festivalmix

Nötter Festivalmix

Nutisal · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 38 kr
Nötter Gourmémix Salt

Nötter Gourmémix Salt

Nutisal · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 38 kr
Nötter Honung Trippel

Nötter Honung Trippel

DL Nöttefabrikken · 190 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 34 kr
Nötter Sourcream & Onion

Nötter Sourcream & Onion

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Pistagenötter Torrostade och fint saltade

Pistagenötter Torrostade och fint saltade

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 284 kr/kg pris 57 kr
Pistaschnötter Salta

Pistaschnötter Salta

ICA · 100 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 241 kr/kg pris 24 kr
Ranchnötter

Ranchnötter

Olw · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Rostade mandelspån

Rostade mandelspån

ICA · 50 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 225 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Rostade Solrosfrön Extra saltade

Rostade Solrosfrön Extra saltade

Ceren · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 92 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Salta Jordnötter

Salta Jordnötter

Olw · 300 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Solrosfrön rostade Dakota

Solrosfrön rostade Dakota

Besler · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Solrosfrön rostade saltade

Solrosfrön rostade saltade

Sevan · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Stora cashewnötter

Stora cashewnötter

DL Nöttefabrikken · 250 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 242 kr/kg pris 61 kr
Sweet & salty Mix

Sweet & salty Mix

Nutisal · 175 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 38 kr
Torrostade Jordnötter

Torrostade Jordnötter

Olw · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Wasabinötter

Wasabinötter

Exotic Snacks · 110 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 19 kr
Wasabinötter

Wasabinötter

ICA · 150 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 137 kr/kg pris 21 kr
Wasabinötter

Wasabinötter

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Wasabinötter 240g

Wasabinötter 240g

Snacks Collection · 1000 g

ICA Maxi Nynäshamn

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Tyck till