Primat

Trädgård på ICA Maxi Sundsvall

124 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 3,15 kr/st pris 32 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Balkongjord Garden

Balkongjord Garden

ICA · 25000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 1,40 kr/l pris 35 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 11 kr/st pris 56 kr
Bindtråd Grön 10m Garden

Bindtråd Grön 10m Garden

ICA

ICA Maxi Sundsvall

pris 37 kr
Bindtråd Grön 30m Garden

Bindtråd Grön 30m Garden

ICA

ICA Maxi Sundsvall

pris 37 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 358 kr/l pris 179 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 3,59 kr/l pris 36 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 4,98 kr/l pris 20 kr
Blå Korn

Blå Korn

Stroller · 7000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 36 kr/kg pris 249 kr
Eldstad Trippel Flame Bioetanol

Eldstad Trippel Flame Bioetanol

Nordic Season · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 1199 kr/st pris 1199 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Sundsvall

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fruktplockare teleskopisk 149-260CM

Fruktplockare teleskopisk 149-260CM

Grouw · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fruktpress

Fruktpress

Grouw · 12000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 75 kr/l pris 899 kr
Fruktuppsamlare Metall

Fruktuppsamlare Metall

Grouw · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Fällsåg M SW68 Plus

Fällsåg M SW68 Plus

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 64 kr/st pris 64 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Grensax Garden

Grensax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Grep Prima

Grep Prima

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Gräsgödsel Gräs 2

Gräsgödsel Gräs 2

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 28 kr/kg pris 249 kr
Gräsgödsel Mossa Plus

Gräsgödsel Mossa Plus

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 46 kr/kg pris 399 kr
Grässax 360 grader Garden

Grässax 360 grader Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Grönare gräsmatta

Grönare gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Gödningsspridare

Gödningsspridare

Grouw · 12000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 29 kr/l pris 349 kr
Handspruta Tryckluftsdriven

Handspruta Tryckluftsdriven

Grouw · 2000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 50 kr/l pris 100 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,10 kr/l pris 21 kr Extrapris
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,10 kr/l pris 21 kr Extrapris
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 5 kr/l pris 26 kr
Häcksax Garden

Häcksax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höstnäring

Höstnäring

Algomin · 8000 g

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 50 kr/kg pris 399 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Juteväv på rulle 1x5m

Juteväv på rulle 1x5m

Nelson Garden

ICA Maxi Sundsvall

pris 179 kr
Kalanchoe 10,5cm Aprikos

Kalanchoe 10,5cm Aprikos

1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Kruka Botanica 40cm återvunnen plast

Kruka Botanica 40cm återvunnen plast

Orthex · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kultivator Garden

Kultivator Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kungsängslilja Mix 12-p Garden

Kungsängslilja Mix 12-p Garden

ICA · 15 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,30 kr/st pris 35 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 7 kr/l pris 30 kr Extrapris
Lerkruka 12/13cm

Lerkruka 12/13cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,35 kr/l pris 24 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 4,30 kr/l pris 22 kr
Lökspade Garden

Lökspade Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Lövkorg Ergo Recycled Svart

Lövkorg Ergo Recycled Svart

Nyby · 35000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 2,85 kr/l pris 100 kr
Lövräfsa Prima

Lövräfsa Prima

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 359 kr/st pris 359 kr
Lövräfsa rak Recycled svart

Lövräfsa rak Recycled svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Lövräfsa Solfjäder Recycled Svart

Lövräfsa Solfjäder Recycled Svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Lövräfsa Solid 22RP stål/trä

Lövräfsa Solid 22RP stål/trä

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 369 kr/st pris 369 kr
Minilövräfsa Plast

Minilövräfsa Plast

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Minisopborste

Minisopborste

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Narciss Dubbelmix 5-p Garden

Narciss Dubbelmix 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 7 kr/st pris 35 kr
Narcissus Replete

Narcissus Replete

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Narcissus White Lion 5-p Garden

Narcissus White Lion 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 8 kr/st pris 40 kr
Näringspinnar 30-p Blommande

Näringspinnar 30-p Blommande

Blomstra · 30 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 1 kr/st pris 30 kr
Näringspinnar 30-p Gröna blad

Näringspinnar 30-p Gröna blad

Blomstra · 30 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 1 kr/st pris 30 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
OgräsNix

OgräsNix

Tergent · 5000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 24 kr/l pris 119 kr
Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

Orkidénarciss Thalia 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 166 kr/l pris 50 kr
Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

Papegojtulpan Black Parrot 6-p Garden

ICA · 6 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Pingstlilja Actea 5-p Garden

Pingstlilja Actea 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 10 kr/st pris 50 kr
Planteringskruka Botanica Svart 30cm

Planteringskruka Botanica Svart 30cm

Orthex · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Planteringsset Ergo 3-p

Planteringsset Ergo 3-p

Fiskars · 3 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 86 kr/st pris 259 kr
Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

Pärlhyacint Armenisk Blå 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 1,16 kr/st pris 35 kr
Regnmätare

Regnmätare

Nyby · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Sekatör Garden

Sekatör Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sekatör P121 sidoskär Solid

Sekatör P121 sidoskär Solid

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

Snödroppe Flore pleno 5-p Garden

ICA · 5 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 8 kr/st pris 40 kr
Spade spetsig solid stål/trä

Spade spetsig solid stål/trä

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Säckklämma 1-p

Säckklämma 1-p

Twixit · 1 st

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Maxi Sundsvall

jämförpris 3,99 kr/l pris 40 kr
Tyck till