Primat

Fryst fisk på ICA Kvantum Värtan

87 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock

Alaska pollock

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 125 kr/kg pris 75 kr
Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 88 kr/kg pris 35 kr
Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 1669 kr/kg pris 133 kr
Bläckfiskringar

Bläckfiskringar

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 218 kr/kg pris 65 kr
Bläckfiskringar panerade Fryst

Bläckfiskringar panerade Fryst

Pandalus · 250 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 152 kr/kg pris 38 kr
Blåmusselkött Fryst

Blåmusselkött Fryst

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 91 kr/kg pris 41 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 121 kr/kg pris 45 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 116 kr/kg pris 56 kr
Fish & crisp fish nuggets

Fish & crisp fish nuggets

Findus · 490 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 129 kr/kg pris 63 kr
Fish & crisp fiskpinnar MSC

Fish & crisp fiskpinnar MSC

Findus · 364 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 126 kr/kg pris 46 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 126 kr/kg pris 29 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 71 kr/kg pris 53 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 97 kr/kg pris 44 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 127 kr/kg pris 46 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 169 kr/kg pris 57 kr
Grönmusslor Fryst

Grönmusslor Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 200 kr/kg pris 100 kr
Havskräftor

Havskräftor

Smålandskräftan · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 382 kr/kg pris 191 kr
Hoki ryggfilé MSC

Hoki ryggfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 216 kr/kg pris 78 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

ICA · 370 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 392 kr/kg pris 145 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 747 kr/kg pris 112 kr
Kapkummel

Kapkummel

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 162 kr/kg pris 97 kr
Koljafilé

Koljafilé

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 228 kr/kg pris 91 kr
Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

ICA I love eco · 280 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 369 kr/kg pris 103 kr
Laxbitar ASC Pacific

Laxbitar ASC Pacific

Pacific brand · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 171 kr/kg pris 51 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 195 kr/kg pris 97 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 213 kr/kg pris 120 kr Extrapris
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 280 kr/kg pris 84 kr
Liten grönländsk hälleflundra MSC

Liten grönländsk hälleflundra MSC

Royal Greenland · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 319 kr/kg pris 64 kr
Nutaaq torskfiléer

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 211 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Odlad Regnbågslax 4-p

Odlad Regnbågslax 4-p

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 205 kr/kg pris 103 kr
Panerade stora Stillahavsspättor

Panerade stora Stillahavsspättor

RAHBEK · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 119 kr/kg pris 36 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 87 kr/kg pris 52 kr
Regnbågslax 4x125g

Regnbågslax 4x125g

Guldhaven Pelagiska · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 234 kr/kg pris 117 kr
Regnbågslax kedjepack

Regnbågslax kedjepack

Guldhaven Pelagiska · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 240 kr/kg pris 120 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 365 kr/kg pris 153 kr
Ryggfilé stillahavstorsk

Ryggfilé stillahavstorsk

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 348 kr/kg pris 139 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 164 kr/kg pris 164 kr
Räkor med skal 50/70 Fryst

Räkor med skal 50/70 Fryst

Royal Greenland · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 259 kr/kg pris 130 kr
Räkor med skal 60/80

Räkor med skal 60/80

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 171 kr/kg pris 86 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Pandalus · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 167 kr/kg pris 83 kr
Räkor med skal 70/90 Frysta

Räkor med skal 70/90 Frysta

Royal Greenland · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst

Räkor med skal 90/120 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 136 kr/kg pris 136 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Räkor med skal M

Räkor med skal M

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 146 kr/kg pris 58 kr
Räkor skalade XL Fryst

Räkor skalade XL Fryst

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 275 kr/kg pris 110 kr
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 307 kr/kg pris 61 kr
Räkor skalade XS

Räkor skalade XS

Royal Greenland · 700 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 228 kr/kg pris 159 kr
Räkor stora skalade Frysta

Räkor stora skalade Frysta

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 295 kr/kg pris 59 kr
Rödräkor

Rödräkor

Pandalus · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 466 kr/kg pris 93 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Sejfilé Fryst

Sejfilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 158 kr/kg pris 63 kr
Sikrom Fryst

Sikrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 1243 kr/kg pris 99 kr
Sillfilé

Sillfilé

Fiskeriet · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 78 kr/kg pris 23 kr
Skalade räkor Fryst 4-p Royal Green

Skalade räkor Fryst 4-p Royal Green

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 265 kr/kg pris 106 kr
Skalade räkor L

Skalade räkor L

Royal Greenland · 150 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 266 kr/kg pris 40 kr
Skalade räkor XL

Skalade räkor XL

Royal Greenland · 175 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 289 kr/kg pris 51 kr
Skaldjursmix frysta

Skaldjursmix frysta

ICA · 350 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 178 kr/kg pris 62 kr
Små skalade räkor Pacific

Små skalade räkor Pacific

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 152 kr/kg pris 76 kr
Sniglar i vitlöksmör Fryst

Sniglar i vitlöksmör Fryst

Billot · 150 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 676 kr/kg pris 101 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 130 kr/kg pris 47 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 130 kr/kg pris 47 kr
Sprödbakad torskfilé

Sprödbakad torskfilé

Norway Seafoods · 350 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 313 kr/kg pris 109 kr
Sprödpanerad kummel fryst 4-p

Sprödpanerad kummel fryst 4-p

ICA · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 115 kr/kg pris 41 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 183 kr/kg pris 66 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 227 kr/kg pris 91 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr
Svenska signalkräftor Fryst

Svenska signalkräftor Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 483 kr/kg pris 242 kr
Tigerräkor råa

Tigerräkor råa

Pandalus · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 343 kr/kg pris 137 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 305 kr/kg pris 92 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 348 kr/kg pris 104 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 252 kr/kg pris 101 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 312 kr/kg pris 117 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 282 kr/kg pris 282 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 302 kr/kg pris 181 kr
Torskfilér i bitar

Torskfilér i bitar

Royal Greenland · 375 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 273 kr/kg pris 102 kr
Torskrygg 4-p

Torskrygg 4-p

Norway Seafoods · 500 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 365 kr/kg pris 182 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 383 kr/kg pris 161 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 377 kr/kg pris 159 kr
Vannamei räkor

Vannamei räkor

Pandalus · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 306 kr/kg pris 123 kr
Vannameiräkor Färska

Vannameiräkor Färska

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 429 kr/kg pris 129 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 219 kr/kg pris 88 kr
Vannameiräkor råa

Vannameiräkor råa

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 219 kr/kg pris 88 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 261 kr/kg pris 73 kr
Vongole vit venusmussla

Vongole vit venusmussla

ICA · 450 g

ICA Kvantum Värtan

jämförpris 130 kr/kg pris 58 kr
Tyck till