Primat

Skinka på ICA Maxi Burlöv

75 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Coppa

Coppa

ICA · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 451 kr/kg pris 32 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 286 kr/kg pris 29 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Fläskrullad

Fläskrullad

Sp Chark · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr Extrapris
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Honungsgriljerad kotlett

Honungsgriljerad kotlett

Sp Chark · 90 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 378 kr/kg pris 34 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 291 kr/kg pris 29 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 208 kr/kg pris 25 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 212 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Kalkon strimlad alspånsrökt

Kalkon strimlad alspånsrökt

Ingelsta kalkon · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 232 kr/kg pris 46 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 123 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kalkonbröst

Kalkonbröst

Jakobsdals · 80 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 344 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Kalkonbröst Pastrami kalkon

Kalkonbröst Pastrami kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 291 kr/kg pris 32 kr
Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Ingelsta · 14 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 321 kr/kg pris 4,50 kr
Kallrökt kotlett

Kallrökt kotlett

Sp Chark · 90 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 378 kr/kg pris 34 kr Extrapris
Kallrökt Sida pkt ca Holms Kött

Kallrökt Sida pkt ca Holms Kött

Holms kött & chark · 450 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 132 kr/kg pris 59 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Perutnina Ptuj · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 25 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 144 kr/kg pris 40 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 303 kr/kg pris 30 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 155 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 152 kr/kg pris 33 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 144 kr/kg pris 40 kr
MOR MATILDAS SKINKA

MOR MATILDAS SKINKA

JAKOBSDAL · 10 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 246 kr/kg pris 2,46 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 185 kr/kg pris 22 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 389 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 408 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Jakobsdals · 80 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 304 kr/kg pris 27 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 257 kr/kg pris 31 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Skinka Bokvedsrökt

Skinka Bokvedsrökt

Pärsons · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 30 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA · 280 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 144 kr/kg pris 40 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 274 kr/kg pris 3,84 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 532 kr/kg pris 37 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 283 kr/kg pris 71 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 504 kr/kg pris 60 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 361 kr/kg pris 90 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 673 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 780 kr/kg pris 55 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 572 kr/kg pris 40 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 136 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 71 kr/kg pris 21 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Strimlad Kokt

Skinka Strimlad Kokt

Tulip · 450 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
SPICKESKINKA

SPICKESKINKA

HOLMS · 10 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 246 kr/kg pris 2,46 kr
Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Tex-Mex Skinka

Tex-Mex Skinka

Lithells · 10 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 199 kr/kg pris 1,99 kr
Whiskyskinka Bror Jakobs

Whiskyskinka Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Tyck till