Primat

Inlagd fisk på ICA Maxi Burlöv

108 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 190 kr/kg pris 40 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 178 kr/kg pris 37 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 674 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 168 kr/kg pris 22 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 172 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 31 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 191 kr/kg pris 22 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 430 kr/kg pris 32 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 395 kr/kg pris 67 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 329 kr/kg pris 25 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 329 kr/kg pris 25 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 200 kr/kg pris 22 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Gravrökt Lax Najad Vägga Selection Vägga Rökeri

Gravrökt Lax Najad Vägga Selection Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 435 kr/kg pris 44 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 170 kr/kg pris 19 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 104 kr/kg pris 29 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 179 kr/kg pris 34 kr
Kallrökt lax Buffeskivad

Kallrökt lax Buffeskivad

Vägga rökeri · 100 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 435 kr/kg pris 44 kr
Kallrökt Lax i bit ca 300g

Kallrökt Lax i bit ca 300g

Vägga Rökeri · 290 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 340 kr/kg pris 99 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 87 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 136 kr/kg pris 20 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 218 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 268 kr/kg pris 46 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 258 kr/kg pris 103 kr
Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 365 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 365 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Najad Skivad

Lax Najad Skivad

Vägga Rökeri · 150 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 365 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 359 kr/kg pris 251 kr
Lax Varmrökt Dubbelfilé Citronpeppar ca Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbelfilé Citronpeppar ca Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 750 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 359 kr/kg pris 269 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 170 kr/kg pris 19 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 104 kr/kg pris 29 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 23 kr
Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 230 kr/kg pris 69 kr
Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 230 kr/kg pris 69 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Matjessill 900g

Matjessill 900g

Fiskexporten · 380 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 172 kr/kg pris 65 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 108 kr/kg pris 32 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 249 kr/kg pris 31 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 144 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 158 kr/kg pris 41 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 379 kr/kg pris 30 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 389 kr/kg pris 30 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 243 kr/kg pris 85 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 351 kr/kg pris 98 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 318 kr/kg pris 159 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 228 kr/kg pris 39 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 205 kr/kg pris 82 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 284 kr/kg pris 48 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 366 kr/kg pris 26 kr
Saltsillfiléer 900g

Saltsillfiléer 900g

Fiskexporten · 400 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 178 kr/kg pris 19 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 106 kr/kg pris 29 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 178 kr/kg pris 19 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 200 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 200 kr/kg pris 35 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Royal Greenland · 75 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 400 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Strömming Stekt Inlagd Feldt's

Strömming Stekt Inlagd Feldt's

FELDTS · 400 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Maxi Burlöv

jämförpris 284 kr/kg pris 85 kr
Tyck till