Primat

Kyckling på ICA Kvantum Vellinge

43 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Gårdskyckling ca

Gårdskyckling ca

Kronfågel · 1200 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 66 kr/kg pris 79 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 233 kr/kg pris 93 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 117 kr/kg pris 58 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 130 kr/kg pris 58 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 62 kr/kg pris 75 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 61 kr/kg pris 55 kr
Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kronfågel · 350 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 138 kr/kg pris 58 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 125 kr/kg pris 105 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 160 kr/kg pris 144 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 163 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 154 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 154 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 106 kr/kg pris 106 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 163 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 99 kr/kg pris 79 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 89 kr/kg pris 63 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 140 kr/kg pris 84 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Färsk

Kycklingklubba Färsk

ICA Gott Liv · 850 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 65 kr/kg pris 55 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Kycklinglår Färsk

Kycklinglår Färsk

ICA Gott Liv · 950 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 59 kr/kg pris 56 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 127 kr/kg pris 107 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 94 kr/kg pris 66 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 105 kr/kg pris 94 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 207 kr/kg pris 145 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Vellinge

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Tyck till