Primat

Trädgård på ICA Jämjö

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Begonia Orange

Begonia Orange

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Blompinne 50cm 10-p

Blompinne 50cm 10-p

10 st

ICA Jämjö

jämförpris 2,09 kr/st pris 21 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Verdina 40cm

Bukett Verdina 40cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Dendrobium orkidé 12cm kruka vit

Dendrobium orkidé 12cm kruka vit

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Jämjö

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Jämjö

jämförpris 367 kr/l pris 110 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 106 kr/kg pris 106 kr
Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Jämjö

jämförpris 12 kr/st pris 139 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Jämjö

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Axis Grå 12,5cm

Kruka Axis Grå 12,5cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Axis grå 14 cm

Kruka Axis grå 14 cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Axis Grön 12,5 cm

Kruka Axis Grön 12,5 cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Axis Grön 14 cm

Kruka Axis Grön 14 cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Kruka Axis Vit 12,5cm x6

Kruka Axis Vit 12,5cm x6

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Kruka Bas 12,5cm vit

Kruka Bas 12,5cm vit

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka Luna 11,5cm

Kruka Luna 11,5cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Krysantemum pompom 50 cm

Krysantemum pompom 50 cm

3 st

ICA Jämjö

jämförpris 10 kr/st pris 29 kr Extrapris
Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Jämjö

jämförpris 6 kr/st pris 60 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 11 kr/l pris 43 kr
Liljor i bunt 50cm

Liljor i bunt 50cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Miniatyrros 10,5cm

Miniatyrros 10,5cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Murgröna 10,5 cm SE

Murgröna 10,5 cm SE

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Jämjö

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Jämjö

jämförpris 58 kr/st pris 117 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Jämjö

jämförpris 560 kr/kg pris 140 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Jämjö

jämförpris 360 kr/l pris 180 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Jämjö

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Jämjö

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Paraplyaralia 13 cm

Paraplyaralia 13 cm

ICA · 1 st

ICA Jämjö

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Plastfat Grå 12cm

Plastfat Grå 12cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Plastfat Grå 14cm

Plastfat Grå 14cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Plastkruka Grå 12cm

Plastkruka Grå 12cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Plastkruka grå 14cm

Plastkruka grå 14cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 11 kr/st pris 11 kr
Rosenkalla 13cm

Rosenkalla 13cm

1 st

ICA Jämjö

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Jämjö

jämförpris 6 kr/st pris 60 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Jämjö

jämförpris 8 kr/st pris 79 kr
Snigel Effekt

Snigel Effekt

Neudorff · 500 g

ICA Jämjö

jämförpris 372 kr/kg pris 186 kr
mot ogräs och mossa

mot ogräs och mossa

Stroller · 1000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 156 kr/l pris 156 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Jämjö

jämförpris 41 kr/l pris 41 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Jämjö

jämförpris 164 kr/l pris 41 kr
Tyck till