Primat

Kyckling på ICA Jämjö

22 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Jämjö

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Jämjö

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Jämjö

jämförpris 119 kr/kg pris 59 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Jämjö

jämförpris 132 kr/kg pris 59 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Jämjö

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Jämjö

jämförpris 79 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Jämjö

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Lönneberga · 520 g

ICA Jämjö

jämförpris 171 kr/kg pris 89 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 98 kr/kg pris 98 kr
Kycklingfilé Färsk Strimlad

Kycklingfilé Färsk Strimlad

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Jämjö

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Jämjö

jämförpris 95 kr/kg pris 48 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Jämjö

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Jämjö

jämförpris 159 kr/kg pris 87 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Jämjö

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Jämjö

jämförpris 127 kr/kg pris 107 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Jämjö

jämförpris 103 kr/kg pris 72 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Jämjö

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Pulled turkey

Pulled turkey

Tulip · 450 g

ICA Jämjö

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Jämjö

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Tyck till