Primat

Bröd på ICA Pärlan

304 varor · sida 2 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Pärlan

jämförpris 89 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Wasa · 245 g

ICA Pärlan

jämförpris 95 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd

Knäckebröd

Katrin Zytomierska · 160 g

ICA Pärlan

jämförpris 428 kr/kg pris 69 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Pärlan

jämförpris 101 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Crisp'n Wheat

Knäckebröd Crisp'n Wheat

Wasa · 110 g

ICA Pärlan

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 270 g

ICA Pärlan

jämförpris 76 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 540 g

ICA Pärlan

jämförpris 59 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Pärlan

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Pärlan

jämförpris 114 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Pärlan

jämförpris 114 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Pärlan

jämförpris 124 kr/kg pris 34 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Pärlan

jämförpris 60 kr/kg pris 14 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Pärlan

jämförpris 40 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Wasa · 235 g

ICA Pärlan

jämförpris 106 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 240 g

ICA Pärlan

jämförpris 85 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 480 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Frukost Fullkorn

Knäckebröd Frukost Fullkorn

Wasa · 490 g

ICA Pärlan

jämförpris 83 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Frön & Havre

Knäckebröd Frön & Havre

ICA · 265 g

ICA Pärlan

jämförpris 79 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 260 g

ICA Pärlan

jämförpris 52 kr/kg pris 14 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Pärlan

jämförpris 33 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Krögarens

Knäckebröd Krögarens

Wasa · 330 g

ICA Pärlan

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Naturell glutenfri

Knäckebröd Naturell glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Pärlan

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Pärlan

jämförpris 47 kr/kg pris 39 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Pärlan

jämförpris 81 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Pärlan

jämförpris 93 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Rågi

Knäckebröd Rågi

Wasa · 550 g

ICA Pärlan

jämförpris 48 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Pärlan

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Solrosfrön

Knäckebröd Solrosfrön

ICA · 265 g

ICA Pärlan

jämförpris 79 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

ICA Pärlan

jämförpris 69 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Pärlan

jämförpris 39 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

ICA Pärlan

jämförpris 85 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 550 g

ICA Pärlan

jämförpris 75 kr/kg pris 41 kr
Knäckebröd Surdeg Gourmet

Knäckebröd Surdeg Gourmet

Wasa · 660 g

ICA Pärlan

jämförpris 73 kr/kg pris 48 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Pärlan

jämförpris 76 kr/kg pris 23 kr
Korntunnbröd

Korntunnbröd

Stödebröd · 370 g

ICA Pärlan

jämförpris 91 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd 10-p

Korvbröd 10-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Pärlan

jämförpris 70 kr/kg pris 19 kr
Korvbröd 16-p

Korvbröd 16-p

Korvbrödsbagarn · 432 g

ICA Pärlan

jämförpris 49 kr/kg pris 21 kr
Korvbröd 8-p

Korvbröd 8-p

Pågen · 336 g

ICA Pärlan

jämförpris 86 kr/kg pris 29 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbrödsbagarn · 300 g

ICA Pärlan

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd Glutenfria 5-p

Korvbröd Glutenfria 5-p

Fria · 210 g

ICA Pärlan

jämförpris 165 kr/kg pris 35 kr
Korvbröd glutenfritt

Korvbröd glutenfritt

ICA · 240 g

ICA Pärlan

jämförpris 150 kr/kg pris 36 kr
Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Pärlan

jämförpris 112 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Stora 8-p

Korvbröd Stora 8-p

Korvbrödsbagarn · 320 g

ICA Pärlan

jämförpris 82 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Pärlan

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Pärlan

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Pärlan

jämförpris 242 kr/kg pris 29 kr
Kusar KESO® cottage cheese

Kusar KESO® cottage cheese

Fazer · 280 g

ICA Pärlan

jämförpris 121 kr/kg pris 34 kr
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Pärlan

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Lantknäcke tunt glutenfri

Lantknäcke tunt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Pärlan

jämförpris 133 kr/kg pris 31 kr
Levainbröd

Levainbröd

Dafgårds · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 70 kr/kg pris 42 kr
Levainbröd Surdeg Vete

Levainbröd Surdeg Vete

Pågen · 650 g

ICA Pärlan

jämförpris 60 kr/kg pris 39 kr
Liba Pinsa

Liba Pinsa

Liba Bröd · 230 g

ICA Pärlan

jämförpris 140 kr/kg pris 32 kr
Limpan Glutenfri Fryst

Limpan Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Pärlan

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

ICA Pärlan

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Lingonlimpa Glutenfri

Lingonlimpa Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Pärlan

jämförpris 86 kr/kg pris 43 kr
Liten Sirapslimpa

Liten Sirapslimpa

ICA Selection · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 54 kr/kg pris 33 kr
Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

OLDA · 70 g

ICA Pärlan

jämförpris 84 kr/kg pris 6 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Pärlan

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Pärlan

jämförpris 146 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

ICA · 125 g

ICA Pärlan

jämförpris 146 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

ICA · 125 g

ICA Pärlan

jämförpris 146 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

ICA · 125 g

ICA Pärlan

jämförpris 146 kr/kg pris 18 kr
Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

ICA Selection · 650 g

ICA Pärlan

jämförpris 55 kr/kg pris 36 kr
Mini Pinsa Pizzabröd

Mini Pinsa Pizzabröd

Zeta · 130 g

ICA Pärlan

jämförpris 193 kr/kg pris 25 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Pärlan

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Pärlan

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Pärlan

jämförpris 274 kr/kg pris 24 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 17 kr
Minibaguetter glutenfri

Minibaguetter glutenfri

Schär · 300 g

ICA Pärlan

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Minibaguetter vitlök

Minibaguetter vitlök

ICA · 300 g

ICA Pärlan

jämförpris 58 kr/kg pris 17 kr
Minilimpor

Minilimpor

Skogaholms · 400 g

ICA Pärlan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Morgonknäcke glutenfri

Morgonknäcke glutenfri

Schär · 205 g

ICA Pärlan

jämförpris 179 kr/kg pris 37 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

ICA Pärlan

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 59 kr/kg pris 35 kr
Naan Bread Garlic

Naan Bread Garlic

Santa Maria · 260 g

ICA Pärlan

jämförpris 144 kr/kg pris 37 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Pärlan

jämförpris 122 kr/kg pris 32 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Pärlan

jämförpris 59 kr/kg pris 12 kr
Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Skogaholms · 230 g

ICA Pärlan

jämförpris 105 kr/kg pris 24 kr
Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Elovena · 400 g

ICA Pärlan

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Pärlan

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Pärlan

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Original

Original

Finn Crisp · 400 g

ICA Pärlan

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Pärlan

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Pärlan

jämförpris 173 kr/kg pris 40 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

POP! Bakery · 135 g

ICA Pärlan

jämförpris 190 kr/kg pris 26 kr
Pinsa Surdeg XL

Pinsa Surdeg XL

POP! Bakery · 330 g

ICA Pärlan

jämförpris 142 kr/kg pris 47 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA Pärlan

jämförpris 40 kr/kg pris 15 kr
Pitabröd 5-p

Pitabröd 5-p

Schysst käk · 350 g

ICA Pärlan

jämförpris 45 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd Fryst 6-p

Pitabröd Fryst 6-p

Hatting · 480 g

ICA Pärlan

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA Pärlan

jämförpris 158 kr/kg pris 36 kr
Pizzabotten 2-p

Pizzabotten 2-p

ICA · 360 g

ICA Pärlan

jämförpris 104 kr/kg pris 37 kr
Polarkaka

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

ICA Pärlan

jämförpris 64 kr/kg pris 22 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA Pärlan

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA Pärlan

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Powerknäcke glutenfri

Powerknäcke glutenfri

Schär · 225 g

ICA Pärlan

jämförpris 169 kr/kg pris 38 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA Pärlan

jämförpris 54 kr/kg pris 32 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA Pärlan

jämförpris 38 kr/kg pris 34 kr
Tyck till