Primat

Bakning på ICA Nära Trångsund

39 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bakchoklad 70% Premium

Bakchoklad 70% Premium

Fazer · 100 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 159 kr/kg pris 16 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Bakchoklad Mörk

Bakchoklad Mörk

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

Fazer · 100 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 159 kr/kg pris 16 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Bakdekoration Perfect Meringue

Bakdekoration Perfect Meringue

Dr.Oetker · 185 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 102 kr/kg pris 19 kr
Bakdekoration Silver pearls Chocolate Dr. Oetker

Bakdekoration Silver pearls Chocolate Dr. Oetker

Dr.Oetker · 52 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 576 kr/kg pris 30 kr
Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Finax · 900 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 32 kr/kg pris 29 kr
Blockchoklad Mörk 70%

Blockchoklad Mörk 70%

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Blockdekor Ljus

Blockdekor Ljus

Fazer · 150 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 100 kr/kg pris 15 kr
Blockdekor Mörk

Blockdekor Mörk

Fazer · 150 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 100 kr/kg pris 15 kr
Brödmix Glutenfri

Brödmix Glutenfri

Semper · 500 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Figurmarsipan Grön Päronsmak

Figurmarsipan Grön Päronsmak

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Fin mix

Fin mix

Semper · 500 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Glasyrlim Dr Oetker

Glasyrlim Dr Oetker

Dr.Oetker · 100 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 249 kr/kg pris 25 kr
Hushållsfärg Svart

Hushållsfärg Svart

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Nära Trångsund

jämförpris 865 kr/l pris 26 kr
Kristyr Grön

Kristyr Grön

Dr.Oetker · 125 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Kristyr Rosa

Kristyr Rosa

Dr.Oetker · 125 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Kristyr Vit

Kristyr Vit

Dr.Oetker · 125 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

Odense · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Mandelmassa 50/50

Mandelmassa 50/50

Odense · 400 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 127 kr/kg pris 51 kr
Mandelmassa utan tillsatt socker

Mandelmassa utan tillsatt socker

Odense · 150 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 230 kr/kg pris 35 kr
Mandelspån

Mandelspån

Dr.Oetker · 50 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 439 kr/kg pris 22 kr
Mandelspån Rostade

Mandelspån Rostade

Dr.Oetker · 50 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Nougat

Nougat

Odense · 250 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 164 kr/kg pris 41 kr
Pepparkaksdekoration Dr. Oetker

Pepparkaksdekoration Dr. Oetker

Dr.Oetker · 76 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 499 kr/kg pris 38 kr
Pepparkaksform 5-p

Pepparkaksform 5-p

Lindens · 5 st

ICA Nära Trångsund

jämförpris 9 kr/st pris 46 kr
Pofiber Glutenfri

Pofiber Glutenfri

Semper · 125 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 144 kr/kg pris 18 kr
Röd Kristyr

Röd Kristyr

Dr.Oetker · 125 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Sifferljus 4

Sifferljus 4

1 st

ICA Nära Trångsund

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Spritspåse med 3 munstycken 10-p

Spritspåse med 3 munstycken 10-p

Jonas · 10 st

ICA Nära Trångsund

jämförpris 5 kr/st pris 54 kr
Ströbröd Glutenfri

Ströbröd Glutenfri

Finax · 200 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Strössel Christmas Party Dr. Oetker

Strössel Christmas Party Dr. Oetker

Dr.Oetker · 110 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 268 kr/kg pris 30 kr
Sugar Decoration Dr. Oetker

Sugar Decoration Dr. Oetker

Dr.Oetker · 11 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 3773 kr/kg pris 42 kr
Sugar fondant Vit

Sugar fondant Vit

Dr.Oetker · 250 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Tårtljus Silver 10-p

Tårtljus Silver 10-p

10 st

ICA Nära Trångsund

jämförpris 2,69 kr/st pris 27 kr
Vit Choklad Snöflingor 36-p Dr. Oetker

Vit Choklad Snöflingor 36-p Dr. Oetker

Dr.Oetker · 38 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 1366 kr/kg pris 52 kr
Våfflor mix Glutenfri

Våfflor mix Glutenfri

MixWell · 500 g

ICA Nära Trångsund

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Tyck till