Primat

Köttsubstitut på ICA Smedby, Norrköping

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Falafel vegansk

Falafel vegansk

ICA · 800 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 70 kr/kg pris 56 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 130 kr/kg pris 41 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 93 kr/kg pris 79 kr
Garlic & herbs pieces

Garlic & herbs pieces

Oumph · 280 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Grillkorv vegan

Grillkorv vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Grönsaksbullar

Grönsaksbullar

ICA · 200 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Ost Parveggio Riven Vegansk

Ost Parveggio Riven Vegansk

Green Vie · 100 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Plant based

Plant based

Philadelphia · 145 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 202 kr/kg pris 29 kr
Real green burger

Real green burger

Max · 360 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 175 kr/kg pris 63 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 64 kr/kg pris 25 kr
Tofu Naturell

Tofu Naturell

Peas of Heaven · 540 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 77 kr/kg pris 42 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV

Tofu naturell Ekologisk KRAV

Yipin · 400 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Tofu rökt

Tofu rökt

ICA Basic · 200 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 89 kr/kg pris 18 kr
Veganskivor Pepperoni

Veganskivor Pepperoni

Quorn · 100 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 311 kr/kg pris 31 kr
Veganskivor Rökt smak

Veganskivor Rökt smak

Quorn · 100 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 311 kr/kg pris 31 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Vego-Cabanossy Kryddig

Vego-Cabanossy Kryddig

ICA · 250 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 143 kr/kg pris 36 kr
Vegobullar

Vegobullar

Hälsans Kök · 460 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 142 kr/kg pris 65 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 90 kr/kg pris 79 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 420 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 155 kr/kg pris 65 kr
Vegofärs

Vegofärs

Oumph · 900 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 89 kr/kg pris 80 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Vegokorv cheeze

Vegokorv cheeze

Peas of Heaven · 210 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 207 kr/kg pris 43 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA Smedby, Norrköping

jämförpris 95 kr/kg pris 79 kr
Tyck till