Primat

Flingor & müsli på ICA Stationen, Landskrona

139 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

All Bran Flakes Original XXL

All Bran Flakes Original XXL

Kelloggs · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 93 kr/kg pris 70 kr
Boveteflingor EKO glutenfri

Boveteflingor EKO glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 125 kr/kg pris 47 kr
Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

ICA · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Branflakes Naturell

Branflakes Naturell

ICA · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Cheerios Fullkorn

Cheerios Fullkorn

Nestle · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 117 kr/kg pris 44 kr
Cheerios Honey

Cheerios Honey

Nestle · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 117 kr/kg pris 44 kr
Cheerios Maxi pack

Cheerios Maxi pack

Nestle · 600 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 115 kr/kg pris 69 kr
Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 136 kr/kg pris 51 kr
Chokoflingor

Chokoflingor

ICA Basic · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Coco pops chocos

Coco pops chocos

Kelloggs · 330 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 155 kr/kg pris 51 kr
Corn flakes

Corn flakes

ICA · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Corn flakes

Corn flakes

ICA · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 56 kr/kg pris 42 kr
Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Schär · 250 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Corn Flakes Original

Corn Flakes Original

Kelloggs · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 83 kr/kg pris 62 kr
Cornflakes

Cornflakes

ICA Basic · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Cornflakes Glutenfri

Cornflakes Glutenfri

Nestle · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Crunchy

Crunchy

ICA Basic · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 35 kr/kg pris 26 kr
Extra Choco & Nuts Granola

Extra Choco & Nuts Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Extra Classic Granola

Extra Classic Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Extra Milk Chocolate Granola

Extra Milk Chocolate Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Flakes & fibre

Flakes & fibre

Semper · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 207 kr/kg pris 62 kr
Flakes & red berries Glutenfri

Flakes & red berries Glutenfri

Semper · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Flingor Crunchy Choklad

Flingor Crunchy Choklad

ICA · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Flingor Crunchy Naturell

Flingor Crunchy Naturell

ICA · 800 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 55 kr/kg pris 44 kr
Flingor Crunchy Russin

Flingor Crunchy Russin

ICA · 800 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 55 kr/kg pris 44 kr
Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

ICA · 725 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 61 kr/kg pris 44 kr
Flingor Crunchy Äpple & kanel

Flingor Crunchy Äpple & kanel

ICA · 800 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 55 kr/kg pris 44 kr
Flingor Frukostringar

Flingor Frukostringar

ICA · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr
Flingor Havregott jordgubb

Flingor Havregott jordgubb

AXA · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Flingor Nesquik Duo Nestlé

Flingor Nesquik Duo Nestlé

Nestle · 325 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 151 kr/kg pris 49 kr
Flingor O´s

Flingor O´s

Oreo · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 174 kr/kg pris 61 kr
Flingor Original

Flingor Original

Weetabix · 430 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 121 kr/kg pris 52 kr
Flingor Tresor Milk Choco

Flingor Tresor Milk Choco

Kelloggs · 410 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 129 kr/kg pris 53 kr
Frosties

Frosties

Kelloggs · 620 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 106 kr/kg pris 66 kr
Frostiga flingor

Frostiga flingor

ICA · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Frukostflingor Havrekuddar Original

Frukostflingor Havrekuddar Original

Havrefras · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Frukosthjärtan med Jordgubbar

Frukosthjärtan med Jordgubbar

ICA · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Fruktmüsli KRAV

Fruktmüsli KRAV

Saltå Kvarn · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 73 kr/kg pris 55 kr
Fruktmüsli Glutenfri Ekologisk

Fruktmüsli Glutenfri Ekologisk

Urtekram · 400 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

ICA Basic · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 80 kr/kg pris 30 kr
Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

ICA Basic · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 80 kr/kg pris 30 kr
Färgglada frukostringar

Färgglada frukostringar

ICA Basic · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Gl-fri Granola äpple kanel

Gl-fri Granola äpple kanel

ICA · 325 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 129 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Musli Naturell

Glutenfri Musli Naturell

ICA · 400 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Go Free Choco

Go Free Choco

Nestle · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Gold berries müsli

Gold berries müsli

AXA · 725 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 86 kr/kg pris 62 kr
Granola Apelsin Mango & Passion 400g

Granola Apelsin Mango & Passion 400g

Pauluns · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Granola Blåbär & Hallon

Granola Blåbär & Hallon

Frebaco · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola blåbär jordgubb

Granola blåbär jordgubb

Färsking · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 133 kr/kg pris 50 kr
Granola Bär Glutenfri

Granola Bär Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 129 kr/kg pris 42 kr
Granola Cacao, Almond & Blueberry

Granola Cacao, Almond & Blueberry

AXA · 475 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 112 kr/kg pris 53 kr
Granola Crazelnut crunch

Granola Crazelnut crunch

Start · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Granola Crunchy Cookie

Granola Crunchy Cookie

Martas · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 147 kr/kg pris 55 kr
Granola Crunchy Kakao Hallon Kokos

Granola Crunchy Kakao Hallon Kokos

Risenta · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Granola dadlar o mandel Glutenfri

Granola dadlar o mandel Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 129 kr/kg pris 42 kr
Granola Fikon & hasselnötter

Granola Fikon & hasselnötter

ICA · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Granola Hasseln&Dadlar

Granola Hasseln&Dadlar

Pauluns · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Renée Voltaire · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Granola Hazelnut & Cashew

Granola Hazelnut & Cashew

AXA · 475 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Granola Jordgubb Äpple & Vanilj

Granola Jordgubb Äpple & Vanilj

Frebaco · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola Jordnötssmör & kakao

Granola Jordnötssmör & kakao

Pauluns · 430 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 142 kr/kg pris 61 kr
Granola Kakao & blåbär

Granola Kakao & blåbär

ICA · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Granola Kakao & Dadelkrisp

Granola Kakao & Dadelkrisp

Pauluns · 420 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 112 kr/kg pris 47 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Pauluns · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Granola kakao hallon

Granola kakao hallon

Färsking · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 133 kr/kg pris 50 kr
Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Granola Kardemumma Hasselnöt

Granola Kardemumma Hasselnöt

Risenta · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Granola Mand Hasselnöt

Granola Mand Hasselnöt

Risenta · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Start · 1100 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 50 kr/kg pris 55 kr
Granola naturell

Granola naturell

ICA · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 98 kr/kg pris 44 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Pauluns · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr
Granola Pekan Lönnsirap

Granola Pekan Lönnsirap

Risenta · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Granola Raspberry & Cinnamon

Granola Raspberry & Cinnamon

AXA · 475 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Granola Raspberry Licious pie

Granola Raspberry Licious pie

Start · 500 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Granola Röda bär & kokos

Granola Röda bär & kokos

ICA · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Granola Strawberry & Sunflower Seed

Granola Strawberry & Sunflower Seed

AXA · 475 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 112 kr/kg pris 53 kr
Granola Äpple Kanel

Granola Äpple Kanel

Risenta · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Granola äpple kanel

Granola äpple kanel

Färsking · 375 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 133 kr/kg pris 50 kr
Hasselnöt

Hasselnöt

Start · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Havrekuddar Glutenfri

Havrekuddar Glutenfri

Semper · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Havrekuddar jordgubb

Havrekuddar jordgubb

Havrefras · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 177 kr/kg pris 53 kr
Havrekuddar Kakao

Havrekuddar Kakao

Havrefras · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Havrekuddar kakao

Havrekuddar kakao

ICA · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Havrekuddar Original

Havrekuddar Original

Havrefras · 600 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 88 kr/kg pris 53 kr
Havrekuddar UTS

Havrekuddar UTS

Havrefras · 300 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Havremüsli Glutenfri Miljömärkt

Havremüsli Glutenfri Miljömärkt

Urtekram · 550 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 95 kr/kg pris 52 kr
Havrering Mandel & Hasselnöt

Havrering Mandel & Hasselnöt

AXA · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 117 kr/kg pris 41 kr
Havrering naturell

Havrering naturell

AXA · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 117 kr/kg pris 41 kr
Havreringar Fullkorn

Havreringar Fullkorn

Frebaco · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 77 kr/kg pris 27 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Honey Monster · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Kitkat flingor

Kitkat flingor

Nestle · 330 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 155 kr/kg pris 51 kr
Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Risenta · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Krispig Müsli Tranbär & Dinkelpuff

Krispig Müsli Tranbär & Dinkelpuff

Risenta · 450 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Lion Flingor Karamell & choklad

Lion Flingor Karamell & choklad

Nestle · 350 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Müsli 45% Frukt

Müsli 45% Frukt

ICA · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 51 kr/kg pris 38 kr
Müsli 50% Frukt & nötter

Müsli 50% Frukt & nötter

ICA · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Müsli Berries

Müsli Berries

AXA · 600 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 72 kr/kg pris 43 kr
Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Pauluns · 400 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 158 kr/kg pris 63 kr
Müsli Fruit

Müsli Fruit

AXA · 750 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

AXA · 600 g

ICA Stationen, Landskrona

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Tyck till