Primat

Frysta måltider på ICA Kvantum Rimbo

314 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 101 kr/kg pris 41 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 91 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 114 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Baconburgare

Baconburgare

Scan · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 194 kr/kg pris 116 kr
Bananbitar Chokladdoppade Schofrulade

Bananbitar Chokladdoppade Schofrulade

Oswald · 130 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 364 kr/kg pris 47 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 91 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 83 kr/kg pris 41 kr
Burgers vegetarisk

Burgers vegetarisk

Quorn · 320 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 121 kr/kg pris 39 kr
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Camembert bites Fryst

Camembert bites Fryst

Lindströms Bites · 220 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 144 kr/kg pris 32 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 161 kr/kg pris 64 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 700 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 124 kr/kg pris 87 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 133 kr/kg pris 50 kr
Chicken green curry

Chicken green curry

Dafgårds · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chicken Jr burger

Chicken Jr burger

Kronfågel · 375 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 147 kr/kg pris 55 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 83 kr/kg pris 41 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 67 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 92 kr/kg pris 73 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Chicken nuggets spicy

Chicken nuggets spicy

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 106 kr/kg pris 74 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Chicken satay

Chicken satay

Dafgårds · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chicken sticks crispy

Chicken sticks crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Crispy buffalo tenders

Crispy buffalo tenders

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 150 kr/kg pris 54 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 143 kr/kg pris 63 kr
Dagens Pasta chipotle

Dagens Pasta chipotle

Findus · 390 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 88 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Dansk sjömansbiff

Dansk sjömansbiff

Dafgårds · 420 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 100 kr/kg pris 42 kr
Delikatessbullar vegetariska

Delikatessbullar vegetariska

Felix · 340 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 129 kr/kg pris 44 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

ICA · 450 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 99 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 118 kr/kg pris 53 kr
Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Felix · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 116 kr/kg pris 44 kr
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 100 kr/kg pris 42 kr
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 100 kr/kg pris 45 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 151 kr/kg pris 48 kr
Dumplings grönsaker

Dumplings grönsaker

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Dumplings kyckling

Dumplings kyckling

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Fajitapaj

Fajitapaj

Dafgårds · 240 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 96 kr/kg pris 38 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Tamini · 450 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 96 kr/kg pris 43 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 65 kr/kg pris 28 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 101 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 120 kr/kg pris 58 kr
Fish & fun

Fish & fun

Findus · 352 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr
Fish nuggets

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 76 kr/kg pris 36 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 127 kr/kg pris 34 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 74 kr/kg pris 44 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr
Fiskpinnar Fryst 15-p

Fiskpinnar Fryst 15-p

ICA Basic · 450 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 50 kr/kg pris 22 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 68 kr/kg pris 28 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 119 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 193 kr/kg pris 104 kr
Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 480 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 217 kr/kg pris 104 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 65 kr/kg pris 65 kr
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 152 kr/kg pris 91 kr
Halloumi hotpot

Halloumi hotpot

Felix · 370 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 125 kr/kg pris 46 kr
Hamburgare 130g 4-p

Hamburgare 130g 4-p

Scan · 520 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 131 kr/kg pris 68 kr
Hamburgare 20-p

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 111 kr/kg pris 200 kr
Hamburgare 8-p

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 107 kr/kg pris 77 kr
Hamburgare nötkött

Hamburgare nötkött

Julles · 900 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 142 kr/kg pris 127 kr
Hamburgare stora 4-p

Hamburgare stora 4-p

ICA · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 154 kr/kg pris 93 kr
Hot chicken wings

Hot chicken wings

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 143 kr/kg pris 63 kr
Hummersoppa MSC

Hummersoppa MSC

Royal Greenland · 350 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 163 kr/kg pris 57 kr
Indian palak bowl

Indian palak bowl

Felix · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 122 kr/kg pris 46 kr
Italienska kalvfärsbiffar

Italienska kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Janssons frestelse Fryst

Janssons frestelse Fryst

Dafgårds · 600 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 70 kr/kg pris 42 kr
Jennys kåldolme

Jennys kåldolme

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Kalkoncevapcici

Kalkoncevapcici

Ingelsta kalkon · 360 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Kalkonköttbullar små fina Fryst

Kalkonköttbullar små fina Fryst

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 155 kr/kg pris 62 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Karins familjelasagne Fryst

Karins familjelasagne Fryst

Dafgårds · 1400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 64 kr/kg pris 90 kr
Karins lasagne

Karins lasagne

Dafgårds · 390 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
Kebab minipizza

Kebab minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Kebabpizza

Kebabpizza

Tony´s pizza · 500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kebabtallrik

Kebabtallrik

Schysst käk · 410 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 166 kr/kg pris 68 kr
Kladdkaka glutenfri Fryst

Kladdkaka glutenfri Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 440 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 159 kr/kg pris 70 kr
Korv stroganoff

Korv stroganoff

Dafgårds · 400 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Kotlettrad helstekt

Kotlettrad helstekt

Dafgårds · 420 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 100 kr/kg pris 42 kr
Krämig korv stroganoff

Krämig korv stroganoff

Felix · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 116 kr/kg pris 44 kr
Krämig kyckling med soltorkad tomat

Krämig kyckling med soltorkad tomat

Felix · 380 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 116 kr/kg pris 44 kr
Krögarpytt klassisk Fryst

Krögarpytt klassisk Fryst

Felix · 1500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 63 kr/kg pris 94 kr
Krögarpytt klassissk Fryst

Krögarpytt klassissk Fryst

Felix · 720 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 76 kr/kg pris 55 kr
Krögarpytt vegetarisk

Krögarpytt vegetarisk

Felix · 1000 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 69 kr/kg pris 69 kr
Kulpotatis BBQ

Kulpotatis BBQ

Peka · 500 g

ICA Kvantum Rimbo

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Tyck till